В. Л. от Фейсбук и неговите "секси бойчета"

  • 6 503
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Попаднах на този противен екземпляр случайно във Фейсбук. Албумите му са пълни със снимки на известни хора, не съм сигурна колко известни, защото не ги разгледах. Но този тип има албум със заглавие hubavi seksi boy4eta ot si4ki gradove!. Много момчета, но някои малки деца. Погледнете в този албум, може би някое секси бойче ще се окаже нечий син? Дали няма да се намери някой баща, който да счупи главата на В.Л.? Между другото, този човек има много приятели във Фейсбук, дори една приятелка спокойно го питаше под една снимка, дали евентуално не е станал педофил. Не, не бил педофил. Спокойна съм, значи просто обича да снима... пейзажи.

# 1
  • Мнения: 1 547
За "нашия" vl ли говориш? Мисля, че политиката на ФБ позволява докладване на нередности и съмнения за престъпна дейност. "Секси бойчета" звучи абсолютно отблъскващо. Дай да видим тоя фен на бойчета къде е...

# 2
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Да, и аз щях да искам линк

# 3
  • Мнения: 2 161
Не, не говоря за него. Става въпрос за човек на име Veselin Lubenov.



http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328159853863250.90345.1 … 144670&type=1

# 4
  • В Космоса
  • Мнения: 9 877
 Sick Sick

Къв е тоя циганин?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 210
Този смешник и аз го гледах току що - имаше го в друга тема.
Не знам само като какъв се добира до толкова звезди - накакъв поддържащ персонал ли работи newsm78
А албума с момченцата е отврат отвсякъде.
Колко неграмотно пише е излишно да споменавам.

# 6
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ми не знам дали е циганин ,ама не ми изглежда съвсем наред момчето.В албума му има непълнолетни деца,това е притесняващото.Иначе,нищо лошо да си харесва момчета,стига да са над 18.Вманиачен е на тема известни личности ,така като гледам.

# 7
  • Мнения: 100
Снимките май са от сайт за запознанства, което е още по- Sick Sick Sick

# 8
  • Мнения: 5 710
аз малко бавно загрях какво е  boy4eta честно казано
но когато загрях доста се потресох..

# 9
# 10
  • Мнения: 576

Никъде не видях албум със "секси бойчета", може би е махнат.
На друго място пише, че бил "ловец на автографи".
Очевидно не е твърде центрован и му хлопат сачмите, очевидно е и типичен представител на чалга-съсловието. Доста несимпатично създание, но не видях нищо престъпно в това му хоби.
Ако е с педофилски отклонения, по-добре да стои на светло, за да може да бъде наблюдаван.
По-вредно би било да бъде принуден да се крие и да е бдителен.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 210
Албумът се казва: hubavi seksi boy4eta ot si4ki gradove!.
и си е там Peace

# 12
  • Мнения: 100
Опитах се да сигнализирам на ФБ, но няма точен критерии по който да докладвам.  Tired Пак повтарям, най-ужасяващото и страшно е, че снимките са от сайт за запознанства.

# 13
  • Мнения: 6 298
И на мен албумът ми остави неприятен, гнусничък привкус.

# 14
  • Мнения: 576
Албумът се казва: hubavi seksi boy4eta ot si4ki gradove!.
и си е там Peace

О, бляк, видях го Sad((
По-добре наистина да стои "на светло".
Отвратително.
Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

Общи условия

Активация на акаунт