Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 фев. 2012, 15:43 ч.

Being Human - The Warchild - тема 4

• 8 459
  • 256
  •   1
Отговори
# 1
Благодаря за темата     bouquet

Няма как да не променят сценария като трима от главние пресонажи напускат сериала.  Sad
След като убиха Мичо някак си претръпнах и мен не ме трогна Джордж, въпреки, че погледа му още в началото на епизода беше много тъжен.

Само не знам Анка и другата духовица как ще се разбират. Grinning
А вампирът както казах не изглежда лош.
Том не го виждам много като главен персонаж, но може да ме изненада.

# 2
На Том не му понасям веждичките драматични, иначе е симпатяга. Това беше един от двата свежи момента в епизода - как си правеше устата да го приютят.

А духката нали трябва да изчезне, като ѝ се отнеме местообитанието.

Няма как да не го променят, но не се получи плавно, всичко много внезапно стана и затова ми е като друг сериал...

# 3
  • София
Още не съм гледала серията, затова само запис   Grinning

# 4
  • КиТ
  bouquet  bouquet  bouquet

Наистина много скалъпено със смъртта на Джорд ooooh!,направи ми адски впечатление и че има древни Whistling Не знам дано го направя добре и да не се отказваме  Peace

Не разбрах тая русата,защо искаше да убие Ева? Thinking

# 5
Коя руса?

А древните се споменаха още в миналия сезон. Тая история с древните ми налъхна на Дневниците, но все пак успя да прозвучи по-сериозно.

# 6
  • София
Ха, дългоочакваният сериал започнал!
Следих какво пишете и съм доста изненада
от развоя. Сега ще го изтегля да го гледам,
иска ми се макар и с нови главни герои, да
ми хареса.

Благодаря за новата тема!  Hug

# 7
Извинявайте за спойлерите, момичета.  Embarassed

# 8
  • КиТ

Към края имаше една руса,която отвори една врата и каза,ще убия това бебе  newsm78

Вярно,че имаше древни и се ги свързвам с Дневниците  Crazy

# 9
Привет.
Тегля и сядам да гледам. Peace

# 10
Извинявайте за спойлерите, момичета.  Embarassed

Ако сте съгласни да пишем в скрит текст 1-2 дни след излизане на нов епизод, че наистина е гадно това спойлиране за всички, които не са гледали   Peace

А на тази русата нещо не й схванах действията. До колкото разбрах е дух, но явно повече в следващите серии.

# 11
Абе хора, русата е Ева.  Laughing

Скрит текст:
Стана дух нарочно, май ще обединява в себе всичко свръх. А бебето може да е друго бебе, ще видим. Все пак нейното действие се развива 2037 г

# 12
  • София
Може ли някой да ми обясни как се
пише със скрит текст?  Hug

# 13
  • Враца
откъде си го изтеглихте,аз не успях да го намеря?

# 14
Вече го има и в замунда: http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=298213&hit=1

София, горе до копчето за мърдащ текст има копченце за скрит текст.  Wink Пада се осмото копченце отляво надясно на горния ред.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт