Wizz вече София-Будапеща !!!

  • 10 995
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11 908
А аз видях, че от юни има на съвсем сносни цени полети Варна-Будапеща.
За съжаление, пътуванията ни/ тази година не извън страната/ са вече планирани и не мога да се възползвам.

# 106
  • Мнения: 328
Демек ще кацат на новия хубав терминал , а влака ще трябва да го пуснат и до новите терминали след време. Стария е ползван само от Уиз (според Уикипедия) и явно не е рентабилно да го поддържат само заради тях.



Хубаво де, ама какво е разстоянието от Терминал 1 до Терминал 2 в Будапеща? Да не е някой голям ужас да се добереш до влака на Терминал 1 newsm78 Дневно само с Автобус 200Е ли може само?
Някой да има идея тоя автобус каква му е цената и дали ходи близо до Нюгати или до Блаха Луиза тер? Rolling Eyes

# 107
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Доколкото схващам разстоянието не може да се върви пеша, трябва автобус. През деня е само тоя автобус - през 10 минути върви до първата спирка на метрото и после с метрото до където пожелаеш. Ние ще ползваме 24 часова туристическа карта, така че не ни бърка прекачването, честно казано.

Питах в темата за Будапеща ама никой не ми е отговорил...

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Да попитам - ако аз имам карта Wizz Xclusive Club, мога ли да взема 2 билета с отстъпка - за 2-ма души или само на мое име мога да купя билет?

# 109
  • Мнения: 170
ПРЕДИМСТВА ЗА СПЪТНИЦИ: До 9 лица (включително деца, но не и под 2-годишна възраст) могат да пътуват с Вас в същата резервация и да се възползват от цените с отстъпки.
Условието е притежателят на картата също да пътува.

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
ПРЕДИМСТВА ЗА СПЪТНИЦИ: До 9 лица (включително деца, но не и под 2-годишна възраст) могат да пътуват с Вас в същата резервация и да се възползват от цените с отстъпки.
Условието е притежателят на картата също да пътува.

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт