Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 7 фев. 2012, 22:33 ч.

проблем с ескапел

  • 462
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте дами!
Заради нашето невнимание(на мен и приятелката ми) й се наложи да изпие 2 хапчета Ескапел за по-малко от 3 седмици. Второто хапче го взе 2-3 дни преди да й дойде.
 В момента цикъла й е 1/4 от нормалното(така да го кажем). Според мен това се дължи на хапчетата,но нейното притеснение ме накара да създам тази тема.
Нека ако някоя от вас има подобен опит да каже как е протекло, защото променливия цикъл може да се дължи и на други здравословни проблеми.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 693
Препоръчвам приятелката да посети гинеколог. Възможно е хапчетата да са се отразили така, но за всеки случай да я види лекар. А и най-малкото да й предпише хапчета за редовна контрацепция, защото Ескалепе не е за тези цели.

# 2
  • Mars Hotel
  • Мнения: 3 242
Трябва да я види лекар.  Peace
И ползвайте презервативи.

Общи условия

Активация на акаунт