Когато пробвате дрехи с грим ли сте?

  • 2 283
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Когато се пробват рокли, блузи, шапки, допустимо ли е да сме с грим? Това ми е чуденката.

# 1
  • Мнения: 577
В повечето случай когато излизам от вкъщи съм гримирана, независимо дали ще купувам дрехи или картофи, но и не прекалявам с гримирането (ползвам молив, спирала,червило).
Но, жените пляскащи по 1тон фон дьо тен по лицето, врата и не знам си още къде, мисля не е удачно да пробват никакви дрехи, най-вече да не си размажат пластовете грим и да си развалят фасона.

# 2
  • Мнения: 116
С лек грим,но без бронзанти,пудри и фдт.Мисля,че на видимо керпичени и в цвят морковено (от авто-бронзантите) дами не трябва да се разрешава проба на дрехи.Извинявам се,че съм малко крайна,но и друг път съм разказвала случая за омазаната рокля (която не беше и евтина,за да си кажа "карай..."),но за щастие се изпра.Ако не беше уговорката с продавачките да я върна,ако не се изпере,въобще нямаше да рискувам.И въпреки това ми беше неприятно.

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Когато тръгвам с идеята да си купувам дрехи,не слагам грим.Защото е почти невъзможно при обличане и събличане на дрехата да не се изцапа.

# 4
  • Мнения: 324
Определено съм против комбинацията фон дьо тен и пробване на дрехи. Случавало ми се е да пробвам дреха, омазана от предишна кандидат-купувачка и не е приятно. Това би ме отказало и да купя въпросната бройка...знае ли се дали ще се изпере или ще остане петно Naughty

# 5
  • Мнения: 243
А има магазини, в които задължават персонала да носи дрехи от изложените за продажба и в края на работния ден се събличат и се връщат по закачалките. Лятото евентуално се изпират накои части от дрехите, като изпотените подмищници, зацапаните долу крачоли на панталоните... Случват се и гафове, когато някоя от продавачките е в цикъл, а точно този ден е трябвало да облече бял ленен панталон  Sick Няма да коментирам повече, че...

А, да, по темата - нося съвсем лек грим, но когато съм с фон-дьо-тен не пробвам дрехи, които мога за зацапам  Naughty

# 6
  • Мнения: 116
Е,това с носенето на дрехите от персонала е гадно!Ти за нова дреха ли плащаш,или за ВУ?Една приятелка работеше в магазин,чийто собственик и разрешаваше да носи дрехите и извън магазина.Ужас просто!Но това преди около 10 години,не сега.

# 7
  • Мнения: 243
Е,това с носенето на дрехите от персонала е гадно!Ти за нова дреха ли плащаш,или за ВУ?Една приятелка работеше в магазин,чийто собственик и разрешаваше да носи дрехите и извън магазина.Ужас просто!Но това преди около 10 години,не сега.
Mне, не преди 10 години, за сега става въпрос. С това се цели да се прави реклама на дрехите и да се продава повече. Няма такова нещо като "не искам да облека това"  Naughty обличаш каквото ти се каже, иначе си заминаваш- за продавачките става въпрос. Да не говорим за какви малоумни комбинации става въпрос когато по това време навън е кучешки студ, а вече е заредена пролетната колекция  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 296
Повечето жени използват или фон дьо тен, или пудра. Червило също.
Освен това дрехата може да се зацапа не само от грима, а и от нечисти ръце. Така че грима не е определящ критерий според мен.
Важното е да сме внимателни, когато пробваме дрехи по магазините.

# 9
  • Мнения: 472
Ако съм гримирана, просто внимавам като обличам дрехата, за да не а изцапам.Неприятно е да върнеш пробваната дреха оплескана с гланц или фон дьо тен.

# 10
  • Мнения: 1 243
Определено съм против комбинацията фон дьо тен и пробване на дрехи. Случавало ми се е да пробвам дреха, омазана от предишна кандидат-купувачка и не е приятно. Това би ме отказало и да купя въпросната бройка...знае ли се дали ще се изпере или ще остане петно Naughty

точно това ми се е случвало поне няколко пъти... може би, защото повечето дрехи, които харесвам са в бяло или много светли цветове, но петната от фон дьо тен по деколтето са ме отказвали от покупката! само веднъж толкова много бяха харесала една рокля, че попитах няма ли някакво решение, което да ми предложат за да мога все пак да я взема.. е, оказа се, че има - дадоха роклята на химическо за сметка на магазина и ми се обадиха, когато беше готова!
Wink

иначе - обикновено не се гримирам и ми е много неприятно, когато видя изцапаните бели дрехи, но предполагам няма какво да се направи по въпроса..

# 11
  • Мнения: 25
Когато съм гримирана избягвам да пробвам дрехи, защото е неприятно ако се изцапа...за жалост не всички май са така....

# 12
  • Мнения: 419
Ако продавам дрехи не бих отказала на някого да пробва заради това че е с грим. От друга страна не бих дала за проба и изцапана дреха, какво остава да я продавам. Дали няма някакви парчета за еднократна употреба от тънка материя, които да се слагат по ръкавите и яката или деколтето?

# 13
  • Мнения: 116
О,моята рокля беше изцапана цялата на гънки отвътре,не на деколте,от където си вадя изводи,че е било авто-бронзант,а авто-бронзантите понякога обезцветяват след като се изперат.Беше синя.Сигурно при събличането са я омазали.

# 14
  • Мнения: 720
Не се бях замисляла. Рядко ползвам грим и не мисля , че спиралата ми за мигли крие риск при проба на дрехи. Виж с червилото е друг въпрос.  Embarassed
Не съм попадала на изцапани дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт