Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 13-та част

  • 26 451
  • 707
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 696
ок само да се запиша тук да не ви изтърва  bouquet хубав ден

# 16
  • Мнения: 4 199
Запис в прекрасната темичка, браво на Звездичка Hug

# 17
  • Мнения: 1 798
Еее,Джулс, нагазваш в 36та;) Ще си откараш до  термина:)

Аз откарах  над 4 часа на тонове в болницата.



# 18
  • Мнения: 696
Мини че защо толкова много време-какво пък гледат толкова?

# 19
  • Мнения: 1 798
Зори, имат някакъв стандарт за кардиограма явно.Първия път било много заспало,втория път пък много бясно  било(че ходих да ям и пих кафе),чак третия път половината запис им се стори читав за надпис "реактивен плод".

# 20
  • Мнения: 461
Добро утро, сладурки! Simple Smile

Аз пак съм като кукувица  Mr. Green ранобудна и самотна!  hahaha



Мини, ама какви са тия тонове от по 4 часа Crazy направо ме разби! Ама твоя садур хвърля докторите яко в джаза, кефи ме! Simple Smile Важното е че детенцето си е добре и Ви остава още много мъничко време до заветната среща!  Hug

Йовче, много ми е смешно като прочетох съня ти в предната темичка! Направо с глас съм се хилила на всички истории за сънищата. Няма да ви казвам, че и аз съм в отбора, но да си седим кротичко и тихичко. Simple Smile

krtous, аз не пия аспирин, но пък за сметка на това съм на клексан. Сагам си го всяка вечер по препоръка на проф. Лисичков. Той на мен ми каза да не взимам никакви аспириносъдържащи препарати, ама нямам идея защо. Обясни ми че клексана било най-доброто кръворазреждащо не само в Европа, но и в Америка, където бил преди 2 месеца на някаква конференция. Аз пия магнерич 3х1 и вечер с клексана имат разика от около 1 час в приемането им, а иначе сутрин пия и витамини Пренатал.

Фиксче, ти до къде го докара с плодния сак. Залепи ли се вече? Как се чувстваш като цяло? Simple Smile

Днес мисля да се поразходя малко с мъжа ми да си купи нови ботуши, понеже преди 2 месец купихме едни за 120.00 лв. ама няма да ви казвам какви боклуци се оказаха..., после бяха при обущар ама и той не им помогна, та сега трябват нови. Аман вече уж са скъпи, уж естествена кожа, уж италиянски незнам си какво си и накрая са гола водичка.

Желая ви хубав съботен ден, момичета! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 106
ох да ви попитам мами,понеже е събота и в понеделник 6те ходя на доки,какво да пия,вчера имах две чертички на теста за бременност но мн ме болят яичниците и кръста,имам 2 спонтанни аб.и мн ме е страх,преди доки я питах за нещо превантивно и за утрогестан и но 6па и каза като искам да пия

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Добро утро момичета Simple Smile
Аселинче, ммм с мноого калорично кафенце днес ни съблазняваш Laughing Може би са ти забранили приема на аспириносъдържащи просто защото ще се дублират с клексана, а явно нямаш нужда от такава доза разраждане на кръвта newsm78 Аз пия асирин, но имах и клексан в началото/клексана сутрин, аспирина вечер/ - различни доктори, различни предпочитания..., но и аз съм чувала, че клексана е най-доброто Simple Smile
Фиксче, следя те от артохолишката тема - много борба за тоз бебок, но няма друг начин Simple Smile Дано сакчето се залепи и нямаш повече проблеми Peace а за изтичането - и аз съм в същото положение Mr. Green
Пупи, няма ли как да се свържеш с твоя или друг доки днес , за да ти каже точно какво да пиеш?! Как така ти е казала да пиеш каквото искаш?! След като имаш и 2 спонтанни аборта, би трябвало да се отнася малко по-сериозно според мен поне Naughty Разбира се, щом си с болки но шпа няма да ти навреди, а утрогестана е за лигавицанта и за задържане и пак не би навредил според мен, но аз не съм доктор все пак... Може би пък ако се опиташ да се успокоиш и лежиш повече всичко ще изглежда по-добре. Това че имаш болки, може би значи, че просто си настинала.
Момичета, исках да ви питам за килограмите - забременях 68, сега съм 72, което си е екстра, но през първите 3 месеца свалих от 68, на 64 и после качих до 72, та въпросът ми е - 4 кг. ли съм качила или 8 според вас? ама объркано го написах Crazy
Хубав ден на мами и бебета Hug

# 23
  • Мнения: 696
според мен си качила 4кг,което е супер.

# 24
  • Мнения: 1 798
Няма сън,еййй:)))
(а ако  спя сънувам глупости Crazy)

Как сте днес?

# 25
  • Мнения: 461
nanyna , само 4кг отгоре си, ти си направо супер. Аз вече съм +12кг. отгоре! В начаото изобщо не съм повръщала, гадеше ми се дори и по-леко от първата бременност. Изобщо началните неразположение при мен бяха наопъки, защото ако не хапнех сутрин започваше да ми се гади, докато при повечето жени като хапнат им става още по-зле! Но аз както винаги съм различна... Mr. Green та по този повод може би качих толкова кг.

Пупи, мисля че е редно да звъннеш на док. си да я питаш какво да правиш. Два аборта не са малко и е хубаво да те следят по-изкъсо. Не смея и не се ангажирам да казвам какво да пиеш, защото не е редно. Simple Smile Желая ти успех този път и всичко да мине както трябва! Simple Smile

Минииии, защо не спиш ти аааа???? Mr. Green И аз съм същата кукувица. Събудих се в 4 сутринта, малкия ми риташе вътрешностите и изобщо от тогава не съм лягала, сигурно някой ще ме помисли за ненормална, но какво да се прави нощни неволи!  hahaha

# 26
  • Мнения: 1 798
Пупи, след  2 аборта  трябва да си направиш доста изследвания,  за да няма следващ фатален край. Ако лекарят ти подхожда немърливо, смени го. Късмет.

Аселина, няма поза,в която да заспя, лежа на куп възглавници, навряла няколко броя между крака и под корем и така дремя.
Днес  си бих последния клексан,  не мога да повярвам,че  няма да се боцкам вече Mr. Green.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Пупи, на мнението на Мини съм! Правила ли си изследвания след абортите? Какво мисли твоят док?

Мини, честито приключване на инжекциите! Дай боже всеки му! И аз чакам тоя момент с нетърпение. Ти къде ги биеше до последно? Аз още успявам в корема.

И да не съм валат да се оплача и аз - след пътуването в София още се чувствам като разглобена.  ooooh! И имам страшни болки в междукрачието и срамната кост и всяко движение е съпроводено с болка  ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 651
Момичета, исках да ви питам за килограмите - забременях 68, сега съм 72, което си е екстра, но през първите 3 месеца свалих от 68, на 64 и после качих до 72, та въпросът ми е - 4 кг. ли съм качила или 8 според вас? ама объркано го написах Crazy

Няма да се плашиш, аз забременях 67, свалих до 58, качих до 63, свалих до 60, сега съм 65. Ако ми кажеш колко съм качила ще почерпя  Mr. Green

Отлепеното иначе е по- добре, зарастнало е криво ляво, благодаря че ме мислите момичета  bouquet Имам "добро" малко да му отпусна края с лежането, но и преди два месеца имах, а стана тя една ...., та съм в яко шубе и размисъл дали, колко и как да стане това с раздвижването.

Аз се чудя да си спра ли но-шпа-то. Забравих да питам. Самонамалих си го лека полека до 2 по 1 и сега се чудя дали не почна само при нужда, ама пък как да разбера кога е нуждата Simple Smile.

Doni M, не се тревожи, просто имаш мускулна треска. Аз съм така с дни всеки път като ходя на преглед. Болят ме същите чаркове след това.

# 29
  • Мнения: 425
Здравейте, мили мамчета!  Hug
Мини, не ти остана, момичеееее...  Heart Eyes По повод твоите сънища и аз тези дни кърмя на сън и не ми стига кърмата и... Mr. Green  hahaha М\у другото нищо не разказа за РД. Как мина, получи ли подаръци, успя ли да го отпразнуваш подобаващо?
Пупи, и  аз имах 2 аборта преди тази бременност, но си бях направила всички изследвания преди да забременея. Та док ме беше направила схема при полож.тест да започна утрогестан 3х1 и но шпа. Аз ги започнах веднага след теста, а на преглед отидох на 10-тия ден след теста.
Притеснително обаче звучи "Каквото искаш правИ". Не уважавам такива лекари  Naughty
Фиксче, и на  мен ми бяха поотпуснали режима, но страх лозе пази. Не смеех да излизам навън, а си позволявах повече движение вкъщи. Но в един момент разбрах, че и това неголямо усилие ме натоварва и започнах почти по цял ден да лежа, за да избегна контракциите. Но шпа ми го предписаха 3х1 постоянно заедно с магнезия. Но аз го спрях, а сега си вземам папаверин по 1, ако усетя някаква по-силна или дълга болка, а и ако имам повечко контракции. Това за мен е при нужда.  Hug 

Общи условия

Активация на акаунт