Звездни компромати-129

  • 50 784
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 518
Преслава обкръжението са от "натокани" по "натокани".
Емилия много измита
Дай пак снимката на Преслава съвсем друго нещо ми отваря

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Наталия не е грозна жена - просто ужасен избор на прическа. Thinking
Noрмална жена , не ми грозна нито остаряла , нито дебела  Grinning  изглежда си като повечето жени на нейната възраст  Peace  не се звездее това е  затова не я "приемаме" тук  Grinning

Всъщност тя на колко е ?


Да вметна че Шиниъд О' Конър също ми харесва и сега и преди  Grinning  




Наталия не е толкова зле, ще се стегне. Не мога да разбера на този Денис какво му харесват....
Ти пък какво , излагаш се  Crossing Arms 
Финансово красив е и ти доста  Wink

# 47
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 764
Преслава обкръжението са от "натокани" по "натокани".

Линка е друг  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 4 120
ей я

за друга тема беше онзи линк  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 1 433
Винаги, когато видя Наталия Симеонова и ми идва да я завлека за косата в първия фризъорски салон, а след това да й съблека тези потури и пончота и да я облека в нещо по-приятно Peace

# 50
  • Мнения: 36
Включвам се само да кажа, че този профил на Валери е фалшив, така че не обръщайте много внимание на коментарите от негова страна  Wink

# 51
# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За мен Наталия Е дебела и запуснала се жена. На нищо не прилича от мноооооого време насам. И се сетих за коментарите в предишната тема за рускините 30+. Въпросната особа е поредното доказателство за изказаното твърдение.  Peace
 И за да не го приеме някой лично или да има засегнати, ще споделя, че и аз съм носител на руски гени.  Laughing

# 53
# 54
  • Мнения: 5 710
За мен Наталия Е дебела и запуснала се жена. На нищо не прилича от мноооооого време насам. И се сетих за коментарите в предишната тема за рускините 30+. Въпросната особа е поредното доказателство за изказаното твърдение.  Peace
 И за да не го приеме някой лично или да има засегнати, ще споделя, че и аз съм носител на руски гени.  Laughing

в-сът не е в килограмите, а във вкуса. В умението /неумението да се представяш приятно за окото.
Аз смятам, че килограмите са пречка в стайлинга, но не оправдават липсата на добър вкус.
Наеми си човек, който да те облича и да ти прибере платната, щом сама не можеш. Пари имаш, потърси помощ. И дебелите хора могат да изглеждат прибрано и приятно. И без да приличат на презокеански лайнери.

# 55
# 56
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 569

Николета е хубава, но някак неествествено широка, може би от снимката. Валери пък ми изглежда сякаш се е отбил за малко да се снима с някаква фенка и бърза за някъде. Иначе снимката като цяло е хубава, но такива мисли ме налагат като я гледам  Laughing


Още снимки от онези на Линдзи . На втората дупето й е така странно и кофти приплеснато, че дори Кардашиановото ми е за предпочитане.

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


в-сът не е в килограмите, а във вкуса. В умението /неумението да се представяш приятно за окото.
Аз смятам, че килограмите са пречка в стайлинга, но не оправдават липсата на добър вкус.
Наеми си човек, който да те облича и да ти прибере платната, щом сама не можеш. Пари имаш, потърси помощ. И дебелите хора могат да изглеждат прибрано и приятно. И без да приличат на презокеански лайнери.
Споделям  Peace


Мн. са така ей , една Бритни приятно изглеждаща жена с отвратителен вкус  Crazy изглежда ужасно  Simple Smile

Обратното - Ким, пак  нищо особено но за мен се облича и носи супер  Peace приятна за окото гледка дори и да не е красавица  Grinning

# 58
  • Мнения: 1 455
Кейти Пери е официално разведена вече, срещу 28 милиона:
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2098591/Katy-Perry- … -smiley-face.html


# 59
  • Мнения: 1 167

Сигурна ли си?  Thinking в миналата тема публикувах същата статия, но с друго заглавие. До колкото разбрах, той не й е искал парите  и не е взел и пени..па може и аз да греша  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт