Звездни компромати-129

  • 50 787
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 959
В Европа много ги бОли за "Десетилетието на ромското включване". Ние сме най-големите радетели в тая област, струва ми се.
То в Европа не ги бОли и за Евровизия , ама на нас ни е много важно, струва ми се Wink

В Англия гледат и се вълнуват, и смс-и пращат.
И всички много ме обичаха, когато точно България им даде 12-те точки миналата година.

# 271
  • Мнения: 3 677
http://www.strangebuildings.com/top50/   Интересна класация, а на първо място български обект.

# 272
# 273
  • Мнения: 3 677
  Ами, родило им се е бяло дете  Wink, да им е честито, много е сладко!

# 274
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Ами, родило им се е бяло дете  Wink, да им е честито, много е сладко!
С права коса  Grinning

# 275
  • Мнения: 945
 Ами, родило им се е бяло дете  Wink, да им е честито, много е сладко!

И аз щях да попитам - в родата има ли бели хора newsm78

Брус и Ема- пример за готина двойка въпреки разликата в годините! Peace

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/02/10/article-2099379-11AB6D … C-394_634x874.jpg

Каква е жената на Бр. Уилис, Модел, актриса?

# 276
  • софия
  • Мнения: 25 398
  Ами, родило им се е бяло дете  Wink, да им е честито, много е сладко!

И аз щях да попитам - в родата има ли бели хора newsm78

Mисля, че ще потъмнее. Те и циганетата се раждат по-светли, ама виж ги после. Но си признавам, че това е първото бебе-мулатче, което заглеждам.

Сладичко бебче с много коса.

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 06:07 от zvanche

# 277
  • Мнения: 1 666
Къде пък го видяхте това бяло бебе? Особено на втората снимка си е мулатче като мулатче! А на последната ръцете на бебето и на Бионсе имат еднакъв цвят!

И да, и циганетата се раждат значително по-бели от някои доста преносени бебета българчета!

# 278
  • Мнения: 289

Аа, момичета, какви клюкарки сте - младежът Кулагин ни е съфорумка  Mr. Green 

Преди години разбунваше духовете в темите за грим в КМ с тона си. Мързи ме да ги изровя, но още му има писанията, на който му се чете.

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Мулатчетата се раждат светли и после потъмняват.

# 280
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Прилича ми повече на нея, с по-остри черти е и добре, че няма джуките на баща си.  Shocked

Още инфо по въпроса. В крайна сметка не са продали снимките...колко благородно!  Mr. Green

Happy B-day, Jenn! - Анистън чуква 43 години днес.   bouquet

Фиама, дай жокер де  Mr. Green Grinning

# 281
  • Мнения: 4 120
Имахме съфорумка мулатка преди време в темата и обсъждахме бебетата на Тайгър Уудс, много бели ни се виждаха и тя също каза, че се раждат по-белички и после потъмняват.

# 282
  • Мнения: 289

Фиама, дай жокер де  Mr. Green Grinning


Kulagin му беше никът и тук  Wink  Не е писал нещо компроматно, ама беше един боен, наперен  Laughing

# 283
# 284

Общи условия

Активация на акаунт