Звездни компромати-129

  • 50 792
  • 739
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 120
Лияна продължава да твори Mr. Green
Пуснала нова песен, за да поздрави феновете със св. Валентин, но много тематично песента се казва "Тяло, пречиш ми" /всички искат теб, а не мен/. В клипа участва Златка Блек и всички са полуголи Mr. Green
Честит 14 февруари!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MBoGKsvr8HU

# 571
  • Мнения: 2
Лияна продължава да твори Mr. Green
Пуснала нова песен, за да поздрави феновете със св. Валентин, но много тематично песента се казва "Тяло, пречиш ми" /всички искат теб, а не мен/. В клипа участва Златка Блек и всички са полуголи Mr. Green
Честит 14 февруари!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MBoGKsvr8HU

Такъъъъъъъв явен кавър на една гръцка песен, че просто няма накъде повече. Направо като почна песента и започнах да си пея припева на другата. Laughing

# 572
# 573
  • Мнения: 4 864
Щерката на Уитни вървяла по нейните стъпки... Такива са слуховете..за жалост

цък

# 574
  • София
  • Мнения: 2 623
Странно, но мисля, че разгледах всички
снимки на официалния сайт на наградите,
от където и свалих снимките, но Гага, защо
я нямаше там  Rolling Eyes
дори и изпълнение на сцена е имала. На мен в сайта на Грами са ми малко неподредени (т.е. по-трудно се ориентирам) снимките.

Това изпълнение е от миналогодишните награди на 13.02.2011  Wink

# 575
  • Мнения: 4 120
 Фахрадин бил пред развод. Те нали се ожениха преди месеци...

# 576
  • София
  • Мнения: 2 623
Фахрадин бил пред развод. Те нали се ожениха преди месеци...

И такава безкрайна любов демонстрираха  ooooh!

# 577
  • Мнения: 9 617
Фахрадин бил пред развод. Те нали се ожениха преди месеци...

И такава безкрайна любов демонстрираха  ooooh!

Амиии не са разбрали правилно Тайнството на брака!  Mr. Green  Wink

# 578
  • Мнения: 1 691
Лияна продължава да твори Mr. Green
Пуснала нова песен, за да поздрави феновете със св. Валентин, но много тематично песента се казва "Тяло, пречиш ми" /всички искат теб, а не мен/. В клипа участва Златка Блек и всички са полуголи Mr. Green
Честит 14 февруари!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MBoGKsvr8HU
Ама вие видяхте ли татуировката? Същата като на Мария.. коя от двете е първа ? newsm78

# 579
  • Мнения: 2
Ама вие видяхте ли татуировката? Същата като на Мария.. коя от двете е първа ? newsm78

Мария. В предната или по-предната тема обсъждахме точно това, че е някаква нова мода явно сред чалга средите да се татуират всички там.

# 580
  • Мнения: X
Систъра на Николета тука мяза страшно на Алисия - https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424405_2512 … 6_459185621_n.jpg

# 581
  • Мнения: X
може ли линк към целия албум

# 582
  • Мнения: 3 181
Сарачинома може и да изпълни желанието си за трето дете, едно че ако обичаш някого истиски искаш дете от него, друго че ще си вдигне рейтинга- иначе ми се струва че скоро ще паднат от екран всичките им "станции" и кво ще прави тогава, няма пари, няма любов и т.н.
Е,как каво ще прави.....ще  търси нов татко за четвъртото hahaha.
В нейният случай, нещо ме съмнява желанието и за дете да е свързано с любовта Mr. Green, на посигуряване на гаранции ми намирисва и здраво връзване на Иван......нервничка ми се струва в последно време, несигурна...... Явно е рабрала, че човекът обича деца и така ще и е по-лесен за манипулация.
Много ми е антипатична тази жена....като чуя провлаченият и гласец..... Sickи как се опитва да е мила и добра, а всъщност се опитва индиректно да манипулира и контролира всички....бррррр...преди да разбера за голямата им лИбов с Иван ( горкият глупавец), се чудех чий го прави там, и кой се е объркал да я избере за водеща newsm78

# 583
  • софия
  • Мнения: 25 399
Странно, но мисля, че разгледах всички
снимки на официалния сайт на наградите,
от където и свалих снимките, но Гага, защо
я нямаше там  Rolling Eyes
дори и изпълнение на сцена е имала. На мен в сайта на Грами са ми малко неподредени (т.е. по-трудно се ориентирам) снимките.

Това изпълнение е от миналогодишните награди на 13.02.2011  Wink
Уфффф, то и аз прочетох датата преди да я пусна, но още не съм свикнала, че е 2012 Crazy Извинявам се Embarassed
Така или иначе е била, де.  Peace

# 584

Общи условия

Активация на акаунт