Звездни компромати-129

  • 50 799
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 11 747
Януари е научил, че е болен и февруари вече е починал  Shocked

# 601
  • София
  • Мнения: 12 095
Сега започвам да се питам вярно ли е? Нито един сериозен източник не съобщава, че е починал...

# 602
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз не знам дали да вярвам на блиц

снощи попаднах на 'денис и приятели' където гост беше наталия, ама тази жена е много, ама много влюбена в него още!

# 603
  • Мнения: 1 692
Да, така е . Същата.  Laughing
Колко ли ще да е гадно да имаш сестра, която толкова много да прилича на най-големия ти враг.  Joy Mr. Green

# 604
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тази гадна, страшна, отвратителна болест!
Светла му памет!  Flowers Rose Flowers Rose  Много го харесвах....

# 605
  • Варна
  • Мнения: 17 951
Сега започвам да се питам вярно ли е? Нито един сериозен източник не съобщава, че е починал...

Уви, има го и в други медии. Sad

# 606
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Относно татуировките на Мария и Лияна, познайте от къде са видяли....ами от Риана ъф корс. Оставете я Мария дето разправя, че искала да е на място където никой няма...дрънци. Crazy

Все едно си цитирала мнението ми от предната тема.  Mr. Green

Меган Фокс е бременна?

Да почива в мир Ал. Авджиев!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 12:00 от Tyra

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И аз много харесвах "Добро утро" и Сашо Авджиев  Flowers Rose Flowers Rose

Много пораснали тези деца.  Grinning А мъжът й да не е близнак на Кевин Бейкън?  newsm78  Laughing
Вселена, за малко да се впусна в спор, че това е Кевин Бейкън (заради снимка №3), но добре че погледнах отново първата снимка и успокоих топката.  Mr. Green Приликата е ужасна просто!

Според мен и Джулия Робъртс и Кира Седжуик доста си приличат, така че са две приличащи се двойки Simple Smile

# 608
# 609
  • Мнения: 540
Добре де, това ли е най-подходящият повод да пишат такива помии за 3ти лица...  Rolling Eyes

# 610
  • София
  • Мнения: 23 083
Цитат от линка на инфантилна:

Но при Баташов нали причината за състоянието му беше СПИН? И със Сашо Авджиев ли е същото?
- За Андрей съм сигурна, че беше СПИН. Той си беше бисексуален, а даже в последните си години само гей. При Сашо случаят въобще не е такъв. Това е нормално при рак.

 Shocked

# 611
  • Мнения: 3 626

Бяха много добър екип в :Добро утро:, заедно с Емо Розов и май и Ричард Груев - вечна му памет и на него!

# 612
  • Мнения: 4 120
 Ричард Груев също беше в "Добро утро", да.

# 613
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Напълно и вярвам на Алис Крайчева. Не знам дали точно Севда Шишманова е причината за смърта на Ал. Авджиев, но че в БНТ е шорубаджанащина и корупция мисля никой не се съмнява.

# 614

Общи условия

Активация на акаунт