Звездни компромати-129

  • 50 797
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 353
Аз въобще не харесвам Николета, нито разни фолкпевици или други дами от развлекателния жанр хихих, колко дискретно го казах, просто констатирах, че макар и двете да сме ниски, аз изглеждах ужасно като бременна, докато тя е запазила облика си. Иначе тя е мис гол задник и пошло поведение, за нейното мис-тво не трябва да си хубав, ами хм. предизвикателен и да се хм. раздаваш.

 Peace



E добре де, Ветинари, вярно че фрацузойките са стилни и красиви...

Клише.

По-скоро мит  Laughing


И сте прави-и не съвсем
Зависи от къде взимате представителната си извадка.Точно онзи ден видях две дами на 50+.Чак се зачудих какво правят в метрото -стилно облечени ,косите поддържани,кожите и те...50+,ама лачениии.Такива жени рядко се появяват в метрото.
И крокодили има-пак казвам -зависи каква е представителната извадка.Тоест в кои точно квартали ги търсите французойките.Париж с предградията си наброява 13 милиона и според статистическо проучване едва всеки 5-ти е французин по родословие.
Истинските французойки от средната и над средната класа се поддържат много..И спортуват ,и на масажи ходят...И следят какво ядат...


# 706
  • Мнения: 5 710
ох не знам тая коса не може да е повече нейна марка, ужасна е.

# 707
  • Мнения: 1 701
Аз пък никога не съм гледала въпросното предаване "Рококо" и не помня Наталия, като млада! Бях възхитена от архивните кадри. Толкова нежна, красива, бухнала, свежа и заредена. Simple Smile Много, ама наистина много ми хареса ...
И сега я харесвам.
"Море от любов" съм гледала броени пъти, но интервюта с нея гледам с удоволствие имено зщаото е интелигентна, премерена жена с дар слово. Мога да я слушам непрекъснато! Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 22:33 от wish

# 708
  • Мнения: 1 692
Те така бяха казали и заради здравословните и проблеми в края на миналата година, но пак  е на хоризонта, и то с все сила.
Shhh  
Ами казаха го по новините и затова реших, че е доста на сериозно. Казала, че иска да се отдаде на Саймън, т.к до сега покрай кариерата не оставало време за любовта.

Аз съм ЗА такива оттегляния, а не като да ги гледаме по 20 години като напите..  ooooh! ooooh!

# 709
  • Мнения: 5 710
според мен малко много говори:)) и море от любов адски й липсва:)

този денис от какво е богат?

# 710
  • Мнения: 60
кум им е бил георги илиев ( покойникът ) ; )) ,

Море от любов й липсва ,  каза , че всички са плакали , като са научили за спиране на предаването , тя има потенциал и за по-интересно предаване ...

# 711
  • София
  • Мнения: 6 010
Шакира нападната от тюлен

http://jenite.bg/Шакира-нападната-от-тюлен_l.a_i.152827.html

# 712
  • Мнения: 8 520
според мен малко много говори:)) и море от любов адски й липсва:)

този денис от какво е богат?
Имал е строителен бизнес ,преди това внос- износ предимно в Америка,или нещо подобно беше.Има едно китно кварталче в София той го е построил там живеят доста Хай-персони,но това според жълтата преса.Май до Панчерево беше квартала и е доста скъп,Има имот в Тампа Флорида

# 713
  • Мнения: 1 701
според мен малко много говори:)) и море от любов адски й липсва:)

този денис от какво е богат?
Имал е строителен бизнес ,преди това внос- износ предимно в Америка,или нещо подобно беше.Има едно китно кварталче в София той го е построил там живеят доста Хай-персони,но това според жълтата преса.Май до Панчерево беше квартала и е доста скъп
В някакво интервю беше казал, че толкова харесва Америка, че решил да си я донесе в София и затова направил кварталчето по американски модел. Любопитно ми е да разгледам къщата на Наталия от вътре. Дали някъде има снимки, че аз нещо не можах да намеря. Нали уж не била пипнала нищо от нещата на Денис и гардероба му си стоял непокътнат. Той се изнесъл с дрехите на гърба си. 100% има някакво олтарче в негова чест. Wink

# 714
  • Мнения: 8 520
Ако не се лъжа не тази последната ,а предпоследната реклама на кока -кола е снимана в къщата на Наталия .Там участва и дъщерята на Гала ето едно интервю на Денис http://e-vestnik.bg/3736

# 715
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Eee, Уиш, стига бе, жал ми е за Наталия направо.  Sad
Иначе кварталчето е в страни от Панчарево, много е симпатично, но, разбира се, охраняемо и не може да се разгледа от произволни любопитковци.  Mr. Green

MG18, да, в нейната къща е снимана рекламата, в трапезарията.  Peace

# 716
  • Мнения: 5 710
Прочетох кой е Денис Ризов.
Баща му е бил кмет на Панчарево, комунист наш човек. В началото на 90тте младият Денис работи с руснаци, изкупуват реституирани земи в Панчарево, после Америка и строителството на това кварталче в Панчарево,  в Америка също строежи, яхти... много талант, много нещо

# 717
  • Мнения: 4 120
 И с кум Георги Илиев...
Мен ме досмеша от интервюто- Том Круз мина с яхта под балкона ми...виждал съм Робърт Де Ниро...
Уаааау!!!

# 718
  • Мнения: 60
кварталът в Панчарево е доста скъп , кой ли го е финансирал ,
а вече не се занимава с нищо едро , защо така ...

# 719
  • Мнения: 1 701
Eee, Уиш, стига бе, жал ми е за Наталия направо.  Sad
Е то това от нея съм го чувала в интервю. Не се сещам, но май в "Търси се" го беше казала ... Не съм сигурна! Не и се подигравам и не ми е смешна или жалка заради чувствата, които изживява, На мен не ми иглежда, като измъчена или страдаща жена. Напротив, гордо вдигнала глава, успешна и без притеснение признава чувства и емоции!
Има хора, които до края на живота си не могат да изпитат това. Пък това, че според нас Денис е неправилния човек - дреме и. Simple Smile Тя си живее с тази любов и не изглежда това да я съсипва.

Общи условия

Активация на акаунт