Обречени ли са връзките между жена без дете и мъж с дете?

  • 31 786
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Мда. От огромно значение е и поведението на бившата съпруга.
Баба ми по бащина линия се е омъжила за дядо ми, вдовец, който си е имал двама сина. Те общи деца не са имали, но баща ми твърди, че му е била истинска майка и я обичаше много. А мен тази жена ме възприемаше като истинска, нейна родна внучка. Между нас имаше специална връзка.
Та, за възможно - възможно е. Ама е хипотетично точно толкова, колкото и въпросът "възможна ли е връзка между българин и чужденка" или "възможна ли е връзка между мъж и жена изобщо".

Да не вземеш да се обидиш, ама като гледам, щерка ти е класически случай на "пичеловка" - сладичка, хубавка, миловидна... Води я по-често със себе си, може пък точно тя да ти "доведе" гадже.

# 16
  • Мнения: 448
Цитат
Да не вземеш да се обидиш, ама като гледам, щерка ти е класически случай на "пичеловка" - сладичка, хубавка, миловидна... Води я по-често със себе си, може пък точно тя да ти "доведе" гадже.

Какво да се обидя, тя не веднъж е тръгвала да заговаря разни жени и има успех, винаги и се радват. Понякога направо им се лепва и не ги оставя на мира. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 86
Съгласна съм с горното мнение. Трябва да опиташ щом ти харесва - няма смисъл да гадаеш. А иначе по принцип има процент  хора, които не биха се обвързали със самотни родители, но пък има и толкова риба в морето, че този процент хич  и не трябва да те тревожи. Успех! И малката е много сладка!
 Peace

# 18
  • Мнения: 6 690
От собствения ми опит е по-лесно мъж с дете да се задоми отново или сдобие с гадже, отколкото жена с дете.
Така че смело напред, ако го искаш.
Имай си едно наум обаче, че жените никога не приемаме децата на други жени - природа какво да правиш.
Тук във форума е пълно с теми за гадната бивша.

# 19
  • Мнения: 1 906
Тук във форума е пълно с теми за гадната бивша.
Темите за гадната "кифла" не са ли повече  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 690
Тук във форума е пълно с теми за гадната бивша.
Темите за гадната "кифла" не са ли повече  Laughing

Май се конкурират достойно  Laughing
Важното е да е гадна, няма значение дали бивша или кифла..............

# 21
  • Мнения: 1 906
Май се конкурират достойно  Laughing
Важното е да е гадна, няма значение дали бивша или кифла..............
Peace Или свекърва  Laughing

# 22
  • Мнения: 448
Тук във форума е пълно с теми за гадната бивша.
Темите за гадната "кифла" не са ли повече  Laughing

Май се конкурират достойно  Laughing
Важното е да е гадна, няма значение дали бивша или кифла..............

Стига да не прави на пук, другото е без значение.

# 23
  • Мнения: 287
Дъщеричката е при теб, а не при майка си, така ли, т.е. изцяло ти се грижиш за нея?
И си позволявам да те посъветвам, като те гледало момичето във фитнеса...има само един начин да разбереш дали ще се получи или не. Peace

# 24
  • Мнения: 448
Дъщеричката е при теб, а не при майка си, така ли, т.е. изцяло ти се грижиш за нея?
И си позволявам да те посъветвам, като те гледало момичето във фитнеса...има само един начин да разбереш дали ще се получи или не. Peace

Не не е при мен, а при майка си се води по документи. Аз я виждам в Неделите, но като се стопли мисля да я виждам по-често, за да играем на вън. До колкото до другото, за сега не търся връзки, защото искам да си оправя живота първо и да съм по-стабилен,  да мога да предложа нещо на една жена. Иначе да уча, да гледам дете и да ме зарежат отново, защото няма достатъчно пари за връзка, не става. Просто се замислих, нищо повече.

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 18:47 от 2pac

# 25
  • Мнения: 3 371
що да е обречена newsm78, при над три милиарда жени, все ще има всякакви случаи.

за мен лично, ако нямам дете, не бих имала връзка с мъж с дете/и не съм имала/. е, ако гоня 40 и все още не съм имала свое дете, сигурно бих мислила различно. иначе обаче, не. само излишни проблеми и допълнителни конфликти носи това, особено дъщеричките - те са слабост на бащите.

# 26
  • Мнения: 371
Не мисля, че е обречена, от човек до човек има разлика, от връзка до връзка също Peace

# 27
  • Мнения: 2 510
За вдовец с дете - да, за мъж който отглежда сам детето си  - да, за мъж на който детето е при майката - не.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ти си "неделен" татко и както и да прекарваш времето с щерката при топло/студено време, ти не се водиш основния родител отглеждаш дете след развод.
Та какво чак толкоз много си се замислил над една бъдеща/хипотетична връзка. Давай, че "животът е всичко онова, която ни се случва, докато кроим други планове".

# 29
  • Мнения: 448
Ти си "неделен" татко и както и да прекарваш времето с щерката при топло/студено време, ти не се водиш основния родител отглеждаш дете след развод.
Та какво чак толкоз много си се замислил над една бъдеща/хипотетична връзка. Давай, че "животът е всичко онова, която ни се случва, докато кроим други планове".

Това, че не се спирам само с издръжката на детето , искам просто когато започна да уча, със специалността която ще уча, ще изляза на вън, мога и да се задържа там, ще искам да мога да осигуря бъдеще, на детето, добър доход за мен, за да може жената с която бъда, да не ме напусне защото и липсва нещо. Сега съм нестабилен финансово, работата ми е пряко свързана с времето. В момента не работим, защото няма как при тези температури, и коя жена би била с мен сега? Иначе ако има такава, няма да и откажа любов, стига да е търпелива Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт