Криза на средната възраст при мъжете

  • 15 153
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Има такава криза. Напълно подкрепям това.

# 46
  • София
  • Мнения: 816
Ти за кризана в главата ли говориш или тази под кръста?
Няма какво толкова да му мислиш,физиология всичко си отминава с времето/следиш зорко и умело направляваш/стига да ти се удава Peace
Ако е кризата под кръста-повече внимание на нещата които на него са му приятни в секса,през този период е много важно.Бе шугава работа е андропаузата.
И помни,че нас ни чака менопауза Laughing

# 47
  • Мнения: 6 952
Зависи си от човека дали ще има криза. Забелязала съм, че по-заетите хора, които си харесват работата и имат хобита остават по-малко засегнати от какви да е емоционални кризи, пубертети, критически и прочие. Освен това, ако иде реч за смяна на стила и желание за спорт, едва ли може да се нарече "криза". По-скоро човек си разнообразява живота по положителен начин. Мъж, който няма склонност към изневери попринцип, няма да залитне точно натам. Ще залитне по някоя друга мания.

# 48
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Зависи си от човека дали ще има криза. Забелязала съм, че по-заетите хора, които си харесват работата и имат хобита остават по-малко засегнати от какви да е емоционални кризи, пубертети, критически и прочие. Освен това, ако иде реч за смяна на стила и желание за спорт, едва ли може да се нарече "криза". По-скоро човек си разнообразява живота по положителен начин. Мъж, който няма склонност към изневери попринцип, няма да залитне точно натам. Ще залитне по някоя друга мания.
Съгласна Peace обаче това в червено  Naughtyнеее. Имам около мен много доказателства и мъжки и дамски.

# 49
  • Мнения: 2 510
Зависи си от човека дали ще има криза. Забелязала съм, че по-заетите хора, които си харесват работата и имат хобита остават по-малко засегнати от какви да е емоционални кризи, пубертети, критически и прочие. Освен това, ако иде реч за смяна на стила и желание за спорт, едва ли може да се нарече "криза". По-скоро човек си разнообразява живота по положителен начин. Мъж, който няма склонност към изневери попринцип, няма да залитне точно натам. Ще залитне по някоя друга мания.
Съгласна Peace обаче това в червено  Naughtyнеее. Имам около мен много доказателства и мъжки и дамски.
Ще залитне, само, че ще е следствие от друго залитане.

# 50
  • Мнения: X
Зависи си от човека дали ще има криза. Забелязала съм, че по-заетите хора, които си харесват работата и имат хобита остават по-малко засегнати от какви да е емоционални кризи, пубертети, критически и прочие. Освен това, ако иде реч за смяна на стила и желание за спорт, едва ли може да се нарече "криза". По-скоро човек си разнообразява живота по положителен начин. Мъж, който няма склонност към изневери попринцип, няма да залитне точно натам. Ще залитне по някоя друга мания.
Съгласна Peace обаче това в червено  Naughtyнеее. Имам около мен много доказателства и мъжки и дамски.
Какво "...неее..."?    Laughing
Като те чете човек, ще рече, че всеки мъж, като навърши 40-45 ,тръгва по курви.
Аз пък познавам много мъже и жени, дето не хойкат.
И?   Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
други ги удря в алкохол, хазарт, изолация

# 52
  • Мнения: X
А шанс никъде да не ги "удари"?     Laughing

# 53
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Не знам кой какви познати има,около мен обаче всичко живо е изтрещело.Особено тия около 45.Не правят щуротии само тия,дето си имат сериозни проблеми,недаващи възможност за преминаването на подобни мисли.
То не са съседи,роднини,познати....
И за да не ми е голо мнението,ще споделя личен опит(крайно неприятен за мен).
Преди 2 седмици,получавам оферта от мой далечен познат.Семеен,с деца около моята възраст.Познаваме се от поне 5 години(редовен клиент ми беше в едно заведение),стабиляга човек.Уж...
Та разбрал,че съм се разделила с моя.Много съм била "страхотна" Joy,искал да сме заедно.Щял да ми помага финансово.Тоя поне си каза,че няма никакво намерение да си зарязва семейството(всичката информация я изстреля по телефона,в едно изречение).
Преди 3 дни...Звъни се на вратата,сменят се електромерите.Единия ми търси подпис някакъв,ама ми искаше и телефона.Бил ме харесал.С кърпа омотана около главата и крем здраве на носа Crazy Видя ми се малко над 30 г.Реших да му дам шанс за кафе,все пак доста напорист,пък и не толкова повърхностен.Пихме кафе.Оказа се около 40г.,женен Confused не му вървял семейния живот,щял да се раздели с жена си заради мен ooooh! Много бил луд по мен и ако съм се била постарала малко,щял дори да ме боготвори ooooh!  Коя ли нещастна женица си мисли,че има прекрасно семейство,и че мъжа и ходи и бачка като луд на майната си.
Направо лошо ми става като си помисля.Силно се надявам да има и неподатливи на каквото и да е "удряне"

# 54
  • Мнения: 2 510
Когато човек разбира, че активния му живот преваля, по точно младостта започва да гони изпуснатото време. Най вече се опитва да задържи младостта и възможността да си поживее.

# 55
  • Мнения: X
Ro , аз не казвам, че няма такива, а че не Всички са такива....
Около мен пък са само готини и сериозни...."връщат" младостта със съпругите си.Единият тази година стана на 50, с жена си ходят по екскурзии до Гърция, Италия, Австрия....спретват си чат-пат 2-3-4 дневни уикенди някъде из Бг...
Друг познат, на 55 мисля, скоро ходиха с жена си до Виетнам,...също обичат разходките насам-натам...
Има и други примери, но като цяло около мен са такива.
Дори не се сещам за някой изтрещял....по каквото и да било.

# 56
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Ааа то и аз не казвам Grinning Просто около мен са прекалено много и ми идва в повече.Ама то май зависи и от "класата",колкото и да се говори,че в България няма такава,и от манталитета....Около мен хората нямат пари за екскурзии,цял живот мизерия,борба за живот дет' се казва.И сега,отгледали децата,сякаш искат да си замразят годините и да наваксат изпуснатото от живота,опитват се да се подмладят....Тоя първия тип е кък 42-3 г и си търси млада любовница до 25г.  Joy

# 57
  • Мнения: 6 952
Мисля си, че ако вместо за любовница, си ползват парите в семейството, живота би им бил много по-лесен. В момента, в който дечицата си имат свое гнездо или пък са сравнително самостоятелни, можеш да започнеш да отделяш пари за себе си.  Peace Като че ли повечето семейства в моето обкръжение са така. Примерно, мъжът на една позната сега се е захванал с растения и правене на ракия. Дъщеря им учи в университета 3та или 4та година, работи и вече не изисква кой знае какви грижи та могат да си позволят да ходят от време на време из България на малки ваканцийки. Не съм видяла да се е пропил (кефи си се на ракията, но не прекалява) и определено не е тръгнал по жени. Не се знае кой къде ще го удари и дали въобще ще има такова нещо.  Peace Но определено трудно може да се предвиди от по-рано кой индивид в коя графа ще попадне: на примерните съпрузи или на изтрещелите.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 11
Е начи кво се оказва...Ако станеш на 45 и разнасяш жени си като куфар по света не си в криза...Ама ако разнасяш  някоя 25 годишна пакавница с крака "9 дена път с език", начи си в свирепа криза...Да ви имам логиката еййййййй... ooooh! Whistling

# 59
  • София
  • Мнения: 62 595
някои си карат тиха критическа.

Общи условия

Активация на акаунт