Отговори
# 45
  • Мнения: 737
Честит рожден ден на Бобърчето, Явката и Али!

Да са много щастливи и послушни деца!

Честито и на мамите!   bouquet

При нас нищо ново - освен че посред нощите сменям памперси и преобличам. Това нашето е "феномен"  - по 1 л. на нощ - е нЕма такова чудо. Вече не знам какво да правим,  а всички ме убеждават, колко е хубаво, че пие вода.

# 46
  • Мнения: 426
Минавам да честитя на днешните рожденици!
Лили, винаги да светят с много любов малките звездички в очетата на Бобо, за да радва мама и тате!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЯВОР, АЛИ И БОБЪРА-МНОГО ПАЛАВИ ИГРИ ИМ ЖЕЛАЕМ С БОБО!

Ние днес направихме трети тур за РД на БОБО-вчера на обяд бебета, вчера вечерта комшии, днес на обяд-колежки с дечица /по-големи/  Crazy В къщи е погром........
Днес преправих тортата в един етаж-стана страхотна, все едно никога не е имала втори и пак духахме свещичка   cook

След малко отивам да си допразнувам с мамите на бебета на кръчма  bowuu

Вече довечера или утре ще сложа снимки в ФБ  Grinning-то от купони само Бобо няма албум РД

Мари страхотна торта-много готин влак-пуф паф, трака, трак...
Доби, страхотен пингвин!
Аз пък имах хапки пингвинчета, снимала съм и ще покажа   chef
Евилката да оздравява!

Специално БЛАГОДАРЯ на Мари и Бендж за това, че подробно ми обясниха как да сложа втори етаж на тортата си!

а Мърко и Мони саааа Heart Eyes
Адиос...отивам да се пооправя...     ura  ura  ura

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 15:33 от Мама на Боян

# 47
  • Мнения: 292
Честит Първи Рожден Ден на Бобърчето, Али и Явор! Пожелавам им да са най-веселите и безгрижни деца на света!
Честит Рожден Ден и на Иво! Да радват мама със задружните игри и пакости!

Лили, много сте красиви с Бобърски! ( видях снимчица в фейсбук)  Sunglasses

Зелдичка, и аз имах разни изблици на депресия. Радвам се, че преминаха бързо. Симо е наистина много красиво дете! Пингвинът го изяждам веднага! Толкова апетитно ми изглежда! Ммммм
Тодорина,  Shocked дано да се откаже от навика.

# 48
  • Мнения: 194
Мария, тортата е много готина, а и колко апетитна овътре Crazy
А Мъро си е готин малък мъж Heart Eyes Hug
Зелдичка- много кофти момент е следродилната депресия Sad, добре че вече е минало и никога да не се сещаш повече за това Peace Hug
А пингвина,нека е лаишки, виж колко умно гледа Laughing и най-важното направен от баба и мама за прекасния Симо Heart Eyes Hug
Чакаме още снимки деее Naughty Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 42
Влизам само да честитя на днешните рожденици- Бобо, Али И Явор и да им пожелая да бъдат преди всичко здрави, много засмени и безгрижни.

На милите им майки желая още много вълшебни моменти с прекрасните бебоци и да са много здрави най-вече!

На мен ми е малко сдухано днес , затова че почвам работа и не ми се пише.Колко майки се връщат скоро на работа? Как се чувствате?Мъчно ли ви и на вас?

# 50
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ ПРЕКРАСНИ РОЖДЕННИЦИ - БОБЪРА, ЯВКАТА И АЛИ   bouquet ДА СА ЗДРАВИЧКИ, УСМИХНАТИ, ЩАСТЛИВИ, ВЕСЕЛИ И БЕЗГРИЖНИ ДЕЧИЦА И МНОГО ОБИЧАНИ ОТ МАМА И ТАТЕ   bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАТКО ИВЧО   bouquet ДА Е ЗДРАВИЧЪК И ДОБРИЧЪК БАТКО НА МАЛКОТО СИ БРАТЧЕ  Hug


Момичета  Hug Hug Hug много ме развалнувахте с постовете си и искам да пратя виртуална прегръдка на всички ви  Hug Hug Hug
Забравете лошото и гледайте вече само напред, където ви чакат единствено приятни емоции покрай лудориите на щъкащите ни вече дечица  Hug
Прекрасни торти и вкусотийки видях  Party Леле, Лори, Мари и Доби   bouquet страхотни сте  Party личи, че сте приготвяли тортите с много любов  Hug

Още ми е превъзбудено от това, което прочетох и не мога да си събера мислите и да ги пресъздам...
Ще ме извините... всички ви прегръщам силнооо  Hug Hug Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 2 481
Влизам само да честитя на днешните рожденици- Бобо, Али И Явор и да им пожелая да бъдат преди всичко здрави, много засмени и безгрижни.

На милите им майки желая още много вълшебни моменти с прекрасните бебоци и да са много здрави най-вече!

На мен ми е малко сдухано днес , затова че почвам работа и не ми се пише.Колко майки се връщат скоро на работа? Как се чувствате?Мъчно ли ви и на вас?

Aз се връщам в понеделник и много се радвам. В работата си бях добра, надявам се да стигна и задмина старото ниво, май нещо не ме бива да измислям занимавки на детето, да го забавлявам и да го уча на разни неща. Абе аз съм си малко кариерист...

На рождения ден на детето бяха дошли приятелско семейство с дъщеричката им. Жената е толкова мила, като гушна Аспарух, направо го хипнотизира, търпелива, спокойна, взе да му обяснява за едно плюшено мече....На някои хора просто им се удава...И във Фейсбук групата се оплаках.

Ето сега например проблем с детето-  не искам вече да го приспивам в столчето за кола, изкъпах го /докато рева през цялото време, напоследък много плаче като го купя/, оставих го да поиграе малко и го сложих в леглото му. Започнах да чета една книга на глас, не и не. Търка очите, но стои прав и туй то. Накрая го зарязах с една играчка на Чико и излязох. По едно време рева, напълно безсилна се чувствам...като чета особено сега една тема в СО за типа съпруги, направо ми иде да се гръмна, ама просто съм такъв човек...

# 52
  • Мнения: 2
Честит рожден ден на Бобо на Пчеличката, на Явор на Хея и на Али на Илиана! Честит рожден ден и на батко Иво! Да са здрави и красиви, умни и добри за радост на мама и гордост на тати!  На мамите прекрасен празник!

Ей страхотни торти! Мари, твоята е изключително свежа, като пролетен празник. Лори, страхотен сюжет! Доби, много е сладък пингвина!

Мари, я мини в някоя черква и запали една свещичка! Ттолкова неприятности ти се струпаха напоследък.

Теди, няма ли начин да му увеличиш течностите през деня?

На болничките бързо оздравяване!
Лека и мека от мен!

# 53
  • Мнения: 4
Все забравям нещо да предложа и днес, добре че Лена ми напомни  Hug
Аз съм толкова горда от приза, който ми присъдихте и ежедневно се старая да съм достатъчно достойна за него. Макар че, напоследък много често се улавям, че не успявам да съм напълно адекватна, поради намалялото свободно време  Cry Много се радвам на постовете на Агилея, защото наистина си личи колко е старателна да отрази всеки един пост и да каже по една хубава дума, за което искрено ѝ благодаря   bouquet Но аз ще си позволя да предложа още един приз за всеотдайна, мила и отзивчива съфорумка, а именно Надето и вярвам, че ще ме подкрепите да я включим в призовете на първа страничка  Peace

Евилче не му се вглеждай толкова, всеки един от нас е различен и по различен начин възприема и "играе" ролята си на родител. Никой не е идеален и всички ние всекидневно се учим да бъдем добри майки Peace ти знаеш, че не винаги да си добър родител, означава да глезундриш и говориш мило на детето си... има безброй начини да покажеш обичта и грижата си към детето  Hug

# 54
  • Мнения: 103
Хайде и аз в последните часове от деня да честитя на хубавите ни рожденничета  Heart Eyes
Честит оърви рожден ден ан Бобърчето, на Яворчо и на Али. Да са здравички, да слушкат, да писнкат спокойно, и да папкат доволно!!!  Hug


А за прекрасните им мами Стани, Лили и Илианка пожелавам да са най-щастливите и горди мами в този прекрасен ден


Ние в момента сме на семейно събиране с баби и дядовци, лели и чичовци вкъщи за рожденния ден на Ради и цял ден съм  clean clean clean    food002   та затова толкова от мен че едва си влача краката вече. Сега приспах малката и се връщам на масата  smile3508

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 22:16 от bob4o_f

# 55
  • Мнения: 991
И тук искам да ви благодаря за прекрасните пожелания, мили момиченца!  Hug

Една късна почерпка от Бобовата торта:



Съжалявам ако съм ви натъжила, но за съжаление при мен и празниците са примесени с малко тъга!  И все пак съм благодарна за това, че Бог ми подари това щастие!

Ние днес цял ден посрещаме и изпращаме и вече съм доста уморена ...  Tired
Утре има още една смяна, но поне са само бабите.
Малчо вече е по - безстрашен и се пуска и ходи самичък, а днес направи няколко тегела из хола!  Heart Eyes

Ади, да ти е живо и здраво голямото момче и само радост да ви носи!   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 796
Искам да кажа доста неща, но този път не си водя бележки и.... май ще се объркам... Още не ви помня всичките - така без лица, гласове... много се обърквам... а и с тези смешни измислени имена...! Wink
Ще се осмеля накрая да го споделя, колкото и идиотски да звучи за повечето хора - Лили, тъй като твърдо вярвам в прераждания, още първия път, когато разбрах какво ти се е случило, си помислих колко жалко, че не мога да говоря наживо с теб, за да се опитам да ти кажа, че си мисля, че е много вероятно това сега да е същото дете - просто да е прероден в ново тяло. Вероятно е имало проблем преди или друга причина някаква е имало... Ако е така, всъщност няма за какво да скърбиш - пак сте заедно... Hug
За връщане на работа - ужасно много ми се ходи вече на работа! Просто защото съм по майчинство отпреди да се роди Дария!! #Crazy Това е над 4 години...! Но въпреки, че кандидатствам за ясла за Али, още отсега ми се къса сърцето и ми изглежда предателство от моя страна, ако имам избор, да я пратя там... Така че, разкъсвам се от противоречия... Sad
Little Evil, това с родителството и на мен ми е голям, даже супер голям проблем....! Идеални родители няма. А много изглеждат супер, а не са - и даже са кофти! Има куп изроди, които дори не се замислят какво причиняват на децата си... Знам, защото цял живот съм била учителка (макар и по английски) на малки деца и съм се нагледала на какво ли не... Човек не бива да иска от себе си невъзможното. Ти знаеш най-добре каква си по природа. Важното е да се стремим към нещо по-добро, някакво развитие, макар и минимално... По-добре малко, отколкото да искаш много, но непостижимо за нас.
Аз например бях супер с чуждите деца и постигах с лекота резултати. Въобразявах си, че и с моите ще е така... Но не е. Ужасна майка съм (според мен). И много лесно избухвам. А с чуждите деца - какво вдъхновение, какво актьорско майсторство, какъв усет имах... Човек би се заблудил, че мога така изобщо. А то е само на работа. Вкъщи е друго.... И се уморявам, и ми писва всичко, и ми кипва и въобще.... Sick Но всичко това казах, Little Evil, само, защото искам да дам пример как може да изглеждаш по един начин на другите, а вкъщи да не е баш така....
Зелда, много ме развълнува това за следродилната депресия... Много тъжно ми стана... И съм много впечатлена от смелостта ти да кажеш всичко това открито... Peace Винаги съм изпитвала ужас от това точно. Бях убедена, че ще ми се случи - поне след 1 от 2те деца... Страх ме беше от мен самата. Все си мислех, че може и по-късно да откача изведнъж и да стана опасна за бебето... ooooh!
Много гадна работа звучи това следр. депресия.... Жалко, че не имало кой да те излекува веднага! Майка ми криела ножовете вкъщи като ме родила - незнам защо се страхувала да не ме нарани... Явно има вариации и е доста разпространено.
А това с рагадите... леле как съм охкала и пискала и плакала... Да намразиш кърменето направо.... По едно време изпитвах ужас... Sick Беше голяма битка и с 2те ми деца... докато се оправя с гадните рагади....
Тортите са мания!! Изумена съм от уменията на някои мами....!! Направо ще се комплексирам вече...!! Laughing А и поръчковите са супер!! Браво!! Peace

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 00:50 от agileya

# 57
  • София
  • Мнения: 796
Ох, пак пропуснах!!
Със закъснение - мнооого се извинявам, но днес съм объркана, защото винаги по празници изпадам в паника и безумие и се щурам като луда и нямам време и чета по диагонал:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВО НА АДИ!!!! Да е жив и здрав, и мноооого щастлив и късметлив! Да расте безгрижно и да е заобграден с любов и топлина и да радва всички с постиженията си!! Дано сте прекарали супер днес!! Hug



И за Ади, която толкова уважавам!

# 58
  • Мнения: 103
хайде и аз да си просна прането, че от два дни се каня  Embarassed




първата снимка е на 3-4 часа, а втората на рожденния и ден

# 59
  • Мнения: 194
Лили, торатичката ви е много сладурска с тези малки патенца, точно като нашите патори Heart Eyes Hug
Радосветка милата с тези големи и хубави очички, душата на дете Heart Eyes
Прекрасна е Бобчо Hug
Агилея, ти си невероятен човек  bouquet
За Родителството- трудна работа Confused, добре че е Боряна, за да разбера какво съм пропуснала(за което много съжалявам Cry) със синът ми!
Тогава живеехме със свекърите и аз от стремежа си да съм идеалната и от притеснение да е вечно подредено и опънато не оценявах това което имах(сопред мен),не че не съм му обръщала достатъчно внимание, напротив, пяла съм все толкова колкото и сега, гукала съм когато е трябвало Laughing, чела съм книжки, занимавала съм се,но някак си повече ми тежеше от умората, от всичко.. И сега се чувствам виновна че не е получил нужното внимание и любов Sad
Сега гледам да се реванширам с Борянка, отдавам й цялата си любов пък нека да е разхвърлено  и да не е сготвено, важното е дечицата ни да са живи и здрави и да виждат че мама е готова във всеки един момент  да е до тях когато имат нужда,ама съм многословна Blush
За депресията ,имах ткава след раждането,но по-скоро беше вследствие на това което преживявахме, страха от неизвестното, от операции и т.н.,но не искам и да се сещам.
Може и да ви се струва странно,но искам да изтрия тази една година (назад) от съзнанието си Confused
Дейзии, на мен приз за най-голямо Мрънкало не виждам за какво друго може да ми се присъди Mr. Green
А във темата останахме толкова малко мами,че скоро няма да има кой да номинираме Crossing Arms
Айде,че ме чака работа, чакаме още хубави снимки на прекрасни торти и сладки рожденници!!!
А днес нямаме нито един Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт