Голяма еуфория настава, МАРТенчето на годинка става! - тема14

  • 35 461
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 359
Здравейте, момичета. Не съм ви чела, но да се запиша в новата тема с най-новите "магарии" на Ади. Откакто проходи няма спирачки. Ходи и дърпа саксиите, въпреки че знае, че не трябва. Аз й се карам, тя ми се ухилва дяволито насреща. Днес не знам как успя да измъкне чинийката на една саксия и доволно си я гризкаше. Или застава до масата и се протяга да докопа нещо, ако успее - веднага го хвърля на земята. Научи се да отваря всички шкафове, имаме такива, които няма как да заключа и постоянно рови и вади каквото докопа  Laughing И всичко това става за секунди, само да я изпусна от поглед и е свършила някоя беличка. И въобще не се пази, само я следя да не си притисне някъде пръстчетата. И от диваните и спалнята се засилва надолу с главата като камикадзе, въобще сме много далече от Бобо на Бета. Иначе голяма закачалка е станала. Само се чуди каква шегичка да ми спретне. Постоянно ходи и се крие зад дивана или пердето... и само да седна идва и ме дърпа да ставам да си играем двете. И много иска да я нося  Shocked уж вече проходи и си мислех, че отмина този период - не, той явно сега започва при нас  Party Но какво да се прави, много ме обича, не иска да ме изпуска от поглед, не ми дава да излизам от стаята - започва да викаааааа, няма утеха от никой...
Айде като ви изчета ще пиша по темите...

# 46
  • Мнения: 15
Добро утро!

# 47
  • Мнения: 107
Добро утро   bouquet



Лъки не си единствена  Hug Събуждаме се правя закуска на Денис , той уж лежи още в леглото, и усещам някой ме дърпа за крачола. Тихомълком при мен. След това го оставям на гърнето, отивам до банята , връщам се след няма и 5 мин, той нашия си свършил работата, станал и чука по лаптопа  Mr. Green Опитва се да се катери по пералнята, събаря коша за дрехи, опитва се да се скрие И ТАМ  ooooh! Изсипва всички кошове с играчки. Вади всичко от всички шкафове, най-вече тенджери  Joy

Забравих да кажа...
Вчера правихме престъпулката. Всичко беше много хубаво. Моят малчуган реши , че ще става лекар  newsm44 newsm68 Еми много горда майка бе....  Joy Първо хвана слушалките от апарата за кръвно, а след това една емблема на дядо си от Полицията  Mr. Green Доволна съм от "избора му"  Joy Joy

Хайде по-късно ще се включа , че още е рано да ядем дюнери  Crazy Mr. Green Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 2 060
Лъки, благодаря ти за рецептите с киноа в предната тема Hug Hug Hug
Иначе и Тео, въпреки че не ходи прави същите неща като твоята Ади, само че пълзейки. Нон стоп "върлува" из къщи, отделно иска да го нося и ме преследва на всяка крачка. Вече съвсем нищичко не мога да свърша. То и аз предпочитам да се занимавам с него, а не да тичам с парцала из къщи. Свела съм домакинстването до готвене за него и толкова. Добре, че таткото ни помага във всичко останало.

# 49
  • Мнения: 77
Добро утро!!!





Честита месечинка на Теодор на Anduli   Hug

# 50
  • Мнения: 15
E,уж сипах кафенце и сложих нещо за хапване , а нищо не се вижда. Ето нещо освежаващо :

Пенмар, честит ти доктор! Ето кой ще ни лекува занапред! Wink
Явно мартенчетата не искат да мируват. И Ева е същата-постоянно търси нещо да пипне, което не трябва. Редовно опъва кабелите на Тв-то и като я вдигна и я преместя оттам, такъв рев настава... ShockedИ също като Ади е решила, че трябва да я носят непрекъснато. От високо се греда по-добре. Laughing Опитва се да ми привлече вниманието, когато съм на компютъра и нарочно си муши главата под стола и си я блъска, защото знае, че така ще я взема, за да не продължава да се удря. С всеки изминал ден разбира все повече неща като и говоря.Къде е това, донеси ми онова...растат човечетата. Simple Smile

# 51
  • Варна
  • Мнения: 256
Здравейте и от нас Simple Smile
Не съм писала отдавна и сигурно повечето са ни забравили. Намерих малко и сядам за малко.
На кратко - Алек е здраво и игриво дете. Кърмим се и през деня и през нощта. Малко твърда храна приема. Предпочита кърмата. Не правила сметка до кога точно да кърмя. Засега не съм вземала ДК.
Гърне не съм купила още, но забеляза, че предпочита да сме сами. Когато сутрин излезе таткото, той отива до единия стол, леко се надупва и пълни памперса  Laughing.
Спим заедно на спалнята и ни е ок Simple Smile
Все още спи 2 пъти на ден - сутрин около 10:30-11ч и следобяд около 14-15ч. Ляга си вечер към 20-20:30ч
Ходи сам от 2 седмици. Правихме прощъпулник и се оказа, че ще имаме архитект Wink. Спъва се и пада, но гледаме да сме наблизо, да не се удари лошо. Обича да отваря гардероба, шкафовете, чекмеджета, да си вади нещо и да го разнася после. Кефи на щракването на пералнята, когато я отваря Wink.
Има 8 зъба и от известно време пак текнаха лигите, но засега няма други.
Нямам представа колко е порастнал. Миналия месец беше 9.400кг и 76см. След РД сме на консултация.
Спирам, че стана много дълго. Лек и усмихнат ден на всички   bouquet

# 52
  • Мнения: 162
Здравейте мами! Hug
Първо и аз да кажа за нашия прощъпулник:Мартина също реши,че ще става лекар.Както  очаквах хвана 3 предмета 1-во слушалки/за лекар/,2-ро черпак/за готвач/ и 3-то линийка/за архитект/,но след размисъл от нейна страна реши да става лекар. LaughingОпределено много се забавлява защото имаше и други деца и само търчеше насам-натам и крещеше от радост.Толкова беше превъзбудена,че не спа следобяд и вече към 19,30ч.едвам гледаше. Tired Laughing
Относно ровенето по шкафове и чекмеджета,и Мартина го правеше.Първо ги бяхме залепили с хартиено тиксо,но тя се "светна"да ги разлепя,затова баща й махна дръжките и сега дори не са залепени,но тя не може да ги отваря.
Маринелс,за товаhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/21079 ли става дума?Ако да,ние имаме само без арката с играчки и съм много доволна.Много лесно се чисти и е преносимо/защото все сме някъде/. Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 318
Привееет Hug
Честити ходещи краченца на всички!  Страхотни професии са избрали двете мишлета Simple Smile

Лъки, голям сладкиш е твоята малка фурия Heart Eyes  
И мен Митачко не ме оставя и за минутка сама....реша ли да изляза от стаята такъв вой надава, че разбират не само съседите, а и целия квартал Mr. Green Навсякъде си ходи с мен, дори и до доалетна не мога да отида без него Crazy

В белите и моят дребосък е в стихията си - отваря затваря шкафове, вади и разхвърля каквото му падне, обръща саксии още от момента в който започна да пълзи (откакто реши да опитва пръстта как е на вкус съм скрила всички цветя).............много са ни диви диванетата, няма да ни оставят да скучаем Grinning.... да са ни живи и здрави Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 24
Олелееее каква активност  Shocked
Ха добро утро и от мен  Mr. Green

Честита ни нова темичка Марис  Hug   bouquet

Ех това ядене  Laughing голям крайъгълен камък. Не я разбирам тази драма  newsm78 Не можеш да налееш акъл в главата на друг човек. За това мисля че споровете за това кой какво трябва да прави или не са предварително обречени на провал. Тук сме се събрали не защото сме еднакви, а защото имаме обща емоция -  отглеждането на нашите малки слънчица. Нека си даваме съвети или мнение, но да водим спокоен диалог  Hug

За гърнето Не бързам, като дойде лятото ще го пробвам. Каката така я научих и нямах никакви драми на 1,5м вече беше без памперс през деня.  Peace А Виктор когато тогава.   Mr. Green

Мигео Браво на Бобо  Hug И честити 11 месеца   bouquet

Дончо и на Петя честити 11  месеца!    bouquet

Stacked Аз ги правя със зеленчуци понякога и с месо, както и с масло и сирене. Зависи кога ги давам.  Peace

Commelina Никога не настоявам да яде, ако не иска.  Peace

За готвенето   И аз готвя за 2-3 дни, както дойде. Не мисля че е проблем, поне за мен.

За спането той от доста време спи само по 1 път на ден. Не съм искала, но той отказва да спи по повече, може би ако го люшкам на ръце ще заспи, но на мен не ми се ще така да го уча. Кака му отказа да спи по 2 пъти някъде към 11м.  Не виждам защо трябва да се меся в режима му.

Редрени Ако още не си му предложила кисело мляко, внимавай с количеството което слагаш в заливката. И аз на Вики му направих, но и той нещо не е явно много фен на киселото мляко, и не искаше да я яде.  Whistling

Бишкота Браво и на Дали  Hug да стъпва здраво на крачетата си.  Hug

zvezdaa Каката я отделих в отделна стая на 11м. но тя се събуждаше само евентуално по веднъж на вечер, но без да яде и с гушкане се оправяха нещата. Вики не знам кога ще го отделям в друга стая  newsm78 той още се буди по няколко пъти нощем за ядене  Tired

Зина Няма проблем да му даваш вече белтък.  Още повече след като си я оставили толкова дълго да ври супата  Peace

За ходенето Ами не бърза моя сладур. Седи прав кляка става но не ходи сам. Иначе с уокъра обикаля стаите даже на бегом понякога  Joy но не смее да се пусне.  

Лъки Много е готина Ади.  Hug

Ей изчетох старата тема  hahaha сега ще се пробвам с новата.

П.П. То докато изчета старата станало следобяд  hahaha

# 55
# 56
  • Мнения: 2 214
Момичета имам молба към всички които биха могли да ми помогнат.
Приеха ни в Тацитус, ще ходим 5 дена в седмицата, за целта трябва на 3 мес да се преместя в София, за съжаление няма квартири които са дават за 3 мес, всеки иска договор за 1 година.
Може би някой от вас дава апартамент под наем или пък ваши приятели, бих била много благодарна.
Тацитус се намира в Бояна, ще се съглася разбира се и в други райони, пиша го за ориентир.

# 57
  • Мнения: 107
Момичета имам молба към всички които биха могли да ми помогнат.
Приеха ни в Тацитус, ще ходим 5 дена в седмицата, за целта трябва на 3 мес да се преместя в София, за съжаление няма квартири които са дават за 3 мес, всеки иска договор за 1 година.
Може би някой от вас дава апартамент под наем или пък ваши приятели, бих била много благодарна.
Тацитус се намира в Бояна, ще се съглася разбира се и в други райони, пиша го за ориентир.

Стихия аз не мога да помогна с квартира, но много се радвам , че са ви приели  Hug

# 58
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
г-жа Стихийно бедствие, радвам се, че са ви приели. Дано по-бързо разрешите проблема с квартирата!

# 59
  • Мнения: 40
Момичета имам молба към всички които биха могли да ми помогнат.
Приеха ни в Тацитус, ще ходим 5 дена в седмицата, за целта трябва на 3 мес да се преместя в София, за съжаление няма квартири които са дават за 3 мес, всеки иска договор за 1 година.
Може би някой от вас дава апартамент под наем или пък ваши приятели, бих била много благодарна.
Тацитус се намира в Бояна, ще се съглася разбира се и в други райони, пиша го за ориентир.
За кога ставам въпрос? Аз до юли имам апартамент,който ползвам по 3дни в седмица,така че ако е до тогава би могла да използваш него. Състой се от спалня,кухня,баня+тоалетна и тереса. Далеч е от лукса - все пак е студентско общежитие,но е някакъв подслон. И няма да плащаш наем...

И честито за Тацитус - вярвам,че ще се отрази добре на Емо...

Общи условия

Активация на акаунт