Нестандартен домашен любимец - алжирски таралеж

  • 85 876
  • 280
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 46
Когато са спокоини им даите един балон,но от по качествените и скъпи. JoyНикои  не вярва,че таралеж може да играе с балон хаха аз имам няколко клипа.
Покажи де Grinning
Незнам как става с клиповете скаран съм с тая техника.

# 196
  • Мнения: 150
А вашите любимци имат ли колела в които да се забавляват?

# 197
  • Мнения: 46
Нашата е пусната и си намира достатъчно забавления,нямаме нужда от колело. https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D0%BB%D0%B6%D0%B8%D1%80%D1 … amp;tab=page_info    може да се присъедините, и да пишете на страницата ни. Peace

# 198
  • Мнения: 150
А като е пусната няма ли опасност да се изходи не където трябва?

# 199
  • Мнения: 46
А като е пусната няма ли опасност да се изходи не където трябва?
Ами случва се, но няколко "костилки" от маслини едва ли са за притеснение.С кучетата и котките особенно по трябва да ги вълнува тоя въпрос. newsm78

# 200
  • Мнения: 6 898
Бившия ми мъж е успял да умори два таралежа. Таткото (при когото забременя нашия) и нашето бебе. Не е ясно как е станало и заради това пиша, дали имате идея от какво може да е? Мен ме гложди и се чудя. Твърди, че било топло, към 20 градула, имали вода и храна. Два мъжки са. По принцип ги държеше отделно, но доколкото разбрах се е случвлало да излизат. Намирал ги избягали да спят заедно. Не е ясно дали са се били, не знам и дали ще има видими белези ако от това са умрели. Предполагам, че да и може би не е това причината. Първо е умряло бебето, малко по-късно и големия.

# 201
  • Мнения: 46
Според мен е от храната или водата която са консумирали.

# 202
  • Мнения: 6 898
Звучи логично, но нямам обяснение как се е случило на практика. Имали са вода и храна и не е била по-различна от обикновеното. Освен свекърите да са им дали нещо друго, но малко се съмнявам, а и щяха да кажат според мен... Или някак да са намерили и да са нагризали нещо отровно, нямам представа какво има в стаята.

# 203
  • Мнения: 46
Поради тази причина Лорка живее в клетка,когато си ходим на село.Не е изключено старците да са заложили под някои шкаф профилактично отрова за мишки.

# 204
  • Мнения: 46
Здравейте и за Много години..За празниците нашето "бодилче"му се наложи да попътува доста,и посъбра доста студ въпреки ,че сме се старали да и е топло.Прибрахме се и на втория ден видях,че Лорка не се храни и се е "покрила" някъде,което си беше притеснително.Намерих я на кълбо под секцията,според мен е изпаднала в летаргия,дано не е болна.Сега спи завита в кашонче в което подържам 21градуса,времето ще покаже какво следва.Това е ново положение за нас,тя винаги е била много игрива.Говорих с приятелите на които подарихме мъжкото,и те също са забелязали,че е по лениво.На вашите питомци как им понася зимата?

# 205
  • Мнения: 6 898
Кати е добре сякаш, не ми е направило впечатление да се държи по-различно. Но вкъщи е топло като цяло, само вечер понамалям парното, но и тогава едва ли пада под 20 градуса. Даже онзи ден бях забравила да я прибера и тя се разшета през нощта. Станах и я прибрах набързо, защото то не може да се спи, постоянно тупур-тупур през цялата стая.

# 206
  • Мнения: 46
От пътуването и разнасянето по приятели,и се е объркал режима.Сега спи нощем и през деня лудува.

# 207
  • Мнения: 46
От пътуването и разнасянето по приятели,и се е объркал режима.Сега спи нощем и през деня лудува.
Без да искаме обърнахме часовника на Лорка,от което децата най много се радват.Определено стана по социално животното,и си бяга из апартамента без да се притеснява от никой.Вече започна да се храни нормално.

# 208
  • Мнения: 6 898
Хахах, то наистина  сигурно е много по-забавно така Grinning

Кати реших да я пусна вчера вечерта да се разхожда като бях готово да стана и да я прибера през нощта като дойде да досажда в спалнята. Обаче се събудих сутринта и от нея ни помен, не ме е будила newsm78 Намерих я под дивана, но идея нямам какво е правила цяла нощ. Лошото е, че е останала без храна и вода, защото са в клетката й, а аз мислех да я прибера. Освен ако не е намерила водата на кучето де Laughing

# 209
  • Мнения: 46
Случвало се е да не яде по няколко дни,обикновенно когато пътуваме и се обърква режима.Нищо и няма,даже се вталява. LaughingСега сме на гранули за малки котета,не я храним дълго с една и съща храна.Обикновенно купуваме половин килограм и след като привърши сменяме вида,месим и с храната за таралежи.Котешките консерви не и понасят.

Общи условия

Активация на акаунт