да го питам ли

  • 15 165
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 547
Не! Никога, при никакви обстоятелства не задавам въпрос на мъж относно неговите намерения или липсата му на такива към мен.
Нека си мисли, че не ти пука! Не задавай въпроси, но и не прави грешката да променяш поведението си спрямо него с демонстрации на надменност. Все едно нищо не е станало и смело напред.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не бих питала.

# 32
  • Мнения: 2 161
За нищо на света не бих попитала.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 217
Най-вероятно не бих попитала и даже ако реши все пак да ми обяснява причината за тъпото си изчезване, да се направя, че не помня за какво говори. Нещо от сорта: а, тогава ли трябваше да се чуем? Аз разбрах, че ще звъннеш, но не помня за кой ден го каза...

Има един момент, който може да го е притеснил -не е успял да ти се обади точно тогава и после не е знаел дали вече е удобно...

Вие не сте ли се виждали от тогава наживо?

# 34
  • Мнения: 75
няма никакво оправдание Sad
преди малко ми писа, че понеже бил зает до 22.10, а не до 22.00 както си мислел по-рано и бил уморен затова не се обадил
еми, прави сте. няма какво да се пита и да се мисли
оставям го да се оправя с умората си
имам и други ....занимания
незнам защо му отделих толкова време Grinning

# 35
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
няма никакво оправдание Sad
преди малко ми писа, че понеже бил зает до 22.10, а не до 22.00 както си мислел по-рано и бил уморен затова не се обадил
Глупаво и невярно оправдание. Правилно си решила - остави го да се оправя с умората си или с квото там е било. И следващия път, като ти звънне, остави го в неведение - не вдигай и не се обаждай по-късно.

# 36
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
бяла фрезия, eй на вече си наясно  Peace




Явно съм една от малкото шматки   Mr. Green  дето биха звъннали   Wink съдейки по съветите на другите  Peace

# 37
  • Мнения: 2 592
Ако мъж не ми се обади както е обещал, определено ще го отпиша
Един мъж интересува ли се истински от жена, ще напарви всичко, за да се обади

Обяснението му е просто малоумно. Определено не си е заслужавал мислите, отделени за него
Той пръв ли ти писа да ти обясни или ти все пак го попита?

# 38
  • Мнения: 75
той ми писа, но без ниакъв намек от извинение... просто пет думи и това е
а освен това се бяхме видели преди това (имаше и други хора наоколо) и нямаше никаква реакция newsm78
отписан

# 39
  • Мнения: 4 965
Просто пичът си мисли, че си поредната омъжена и отчаяна, която му е в кърпа вързана. Почнеш ли много да питаш, бързо ще изчезне.
Затова подобни игри се играят от хора в сходно положение. Омъжена с женен и свободен със свободна.
Няма ли около теб някой семеен, на който да му се играе? Sunglasses

# 40
  • Мнения: 287
И аз не бих питала, но вероятно ще се ядосам.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 217

Затова подобни игри се играят от хора в сходно положение.

Не винаги...не винаги.... Mr. Green

Много ми е смешно, когато някой, независимо в какво положение е, си мисли, че еди кой си му е вързан в кърпа Simple Smile Голем смех.....

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Да, ама в случая си е точно "вързана в кърпа" Simple Smile И ако не беше форума щеше да го попита, та съвсем да затвърди мнението му.

# 43
  • Мнения: 755
Не бих питала.
Това първата тенекия ли ти е? Я, майната му като не се е обадил чудо голямо.
Ако има да ти казва нещо, то рано или късно ще се каже.

# 44
  • Мнения: 571
До колкото разбрах става дума за секс между омъжена и свободен
Търси си друг любовник Peace
Не бих ровила и питала никой друг от сега нататък.Накрая ще получиш отговор "тя женена,на мен сметки държи" и ще си е прав човекО

Общи условия

Активация на акаунт