Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 151

  • 38 665
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 240
Гугълчо освен преводач, няма ли и опция "кристална топка"? Каква ли е новината  newsm78
Ринка, провери ли си хубаво пощата? Да не би Неслихан(?) да ти е пратила по-подробен SMS?


Такава опция на  google още няма. Има още много да учи, жалния!  Wink
Ние сме още по-жални, защото знаем и от него по-малко!
Проверих си "пощата":

Продължението от Неслихан:

Ortada adı konmuş herhangi bir şey yok. Sadece ben tahmin ediyorum Sadece dizi veya film projesi hakkında da değil tahminim, genel olarak konuşuyorum. Ne bileyim, Tuba ortaya çıkar mesela, bebekleri ortaya çıkar  Herhangi bir proje olur, reklam çekimlerine başlar ya da başka şeyler..  Her şey olabilir yani...

İlla Mart'ta veya Nisan'da haber gelecek diye beklemeyin. Sadece tahminde bulunuyorum


И тя не знае / или не иска да каже Wink  все още/ за какво става дума- за филмов проект или друго.
Само задължително трябва да чакаме за новини в края на март или началото на април!
Сега само ще гадаем!

Баги, кристална топка ни е необходима! Peace  Или търпение!  Hug

# 31
  • Мнения: 84
                     Ринка,благодаря за новата тема!

           Искрено се надявам,да бъде изписана с много позитивизъм,добро настроение

           и хубави новини.

                    Линче,спомняш ли си мнението ми,че Туба април-май ще бъде вече в публичното

           пространство ,напълно възстановена и готова за работа? Peace Peace

            

# 32
  • Мнения: 9 992

                    Линче,спомняш ли си мнението ми,че Туба април-май ще бъде вече в публичното

           пространство ,напълно възстановена и готова за работа? Peace Peace

Танче,  Hug спомням си, ама не ти повярвах!  ooooh! Пък сега да не вземеш да познаеш иза другите работи, дето ги каза, че... лошо...  newsm78
И сега не ми се вярва да участва във филм или сериал. По-скоро мисля, че заради рекламния договор с Пантен, ще се наложи да снима реклама.  Peace
Ама нейна работа. Аз лично  се интересувам  кога ще снима нов филм, че да я гледам.  Peace

# 33
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаWink разбира се, че не съм те изоставила  Peace / ама трябваше и малко работа да свърша  Blush/, ето вече съм тук и готова за  hahaha нови подвизи.  Joy Joy Joy

Първо  Wink, обаче един клип - по темата 12 епизод.  Peace

# 34
  • Русе
  • Мнения: 6 503

И сега не ми се вярва да участва във филм или сериал. По-скоро мисля, че заради рекламния договор с Пантен, ще се наложи да снима реклама.  Peace
Ама нейна работа. Аз лично  се интересувам  кога ще снима нов филм, че да я гледам.  Peace



Напълно съм съгласна с теб, Линка, а колкото до това -  Thinking кога ще стане  Wink иска ми се да е скоро, но пък и влизам в положението и ще бъда търпелива,  Blush макар и да ми е трудно.  Peace

# 35
# 36
  • Мнения: 4 535
Нали Туба беше казала, че няма да се снима в сериал, защото отнема минимум две години. Но за филм ще си помисли. Доколкото си спомням, един филм се снима за 2-3 месеца newsm78
Но пък такава вест, да чакаме новина след месеци, си е направо в десятката от PR гледна точка Grinning
Царе са пиарите и. Peace


А пък аз мога да си помечтая, Томрис да продуцира един филм по сериала ни. Първо актьорите са свободни в момента, и второ е голяма мода в света, да се правят филми по хитови сериали.

Нямам против и един трети сезон Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 9 992






Цвети, искаме или не искаме, харесва ли ни или не, ще чакаме.  Peace
При толкова много снимки и клипчета все ще издържим.  Joy
Ама ако приеме и играе в проект, като сериалите на Джансел и Мурат, пак няма да я гледам.  Peace
Много я харесвам, но не съм маниячка.   Mr. Green
Не гледам никога сериал само заради един актьор. Пък дори това да е Туба.  Simple Smile
Виж,  филм, може!  Praynig
Ама ако играе с МЙ или Джансел, ще го гледам, какъвто и да е.  Joy Joy Joy

# 38
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И още един клип, който скоро гледахме  Blush, но освен хубавата песен в него има съпоставка на двете подобни сцени от 11 и 12 епизод, в които нашите герои изпитаха едно и също - ревност.  Peace



Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 84
         Аз искрено се надявам Томрис да се е преборила с тежкото заболяване ,и

отново да ни предложат нов проект.Дали ще бъде филм или сериал,за мен няма

особено значение.Важното е да я гледаме в проекти със стойностен сценарий,режисьор и

екранен партньор,с който отново да ни накарат да преживеем онези емоции,които

изживяхме в Пленителката.

             Очаквам и Джансел приятно да ни изненада с нов проект,стойностен ,интересен и

завладяваш.



# 40
  • Мнения: 9 992
И аз много искам да направят една романтична комедия по нашия филм, Надин, но вероятно актьорите няма да се съгласят да играят пак същите герои.  ooooh!
А трети сезон не искам, понеже не искам да знам как се развива по нататък животът на семейството.  Mr. Green

Не очаквам все цветя и рози, нали трябва да има нещо лошо, нещо хубаво, нещо лошо , нещо хубаво и т.н.  Joy Joy Joy



# 41
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Не знам, защо  newsm78, но в архива от където взимам снимките за преразказа,  Thinking първо минават някои сцени и едва по-късно се появяват и то на куп много кадри на Левент и останалите, пак от тези моменти / май и  Wink на тези, които са ги събирали е било нужно време да осъзнаят, че има и други герои в този филм  newsm78/.  Peace
Та, затова и аз сега връщам малко назад, но има интересни кадри.  Wink



# 42
  • Мнения: 9 992


То и аз така скачам  по-назад, по-напред, ама само защото така са във този блог снимките. Както и да е, днес ни е ден за припомняне, а утре - за коментар, чакам мнения, щото и аз имам.  Peace

# 43
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин, Линка,  Wink и аз бих се радвала на един филм - продължение, но  Thinking май наистина не виждам, как може да стане това.  Sad Струва ми се, че Джансел предпочита друг тип роли и едва ли ще се съгласи, пък и друго не разбирам  newsm78 уж бяха приятели / все го демонстрираха в Дизитата/, а сега - нищо не се чува вече за тази дружба / и тя ли беше само ПР  ooooh!/.  Peace

Но, на мен лично не ми пречи и да не са приятели, всъщност - няма значение, аз си ги харесвам в ролите, с които ме плениха и ще очаквам  Wink нови проекти.  Peace

# 44
  • Русе
  • Мнения: 6 503
   

 

Общи условия

Активация на акаунт