ЗОВ ЗА ПОМОЩ ЗА ЕДНО ДОБРО СЕМЕЙСТВО ОТ СЕЛО БИСЕР

  • 1 082
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Това е селото след потопа


А това е жената , на която моля да помогнете


  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Хората имат нужда от посуда, хавлии, пижами, спално бельо, възглавници, и естествено пари.
Моля, който има желание да помогне, нека се свърже с мен, за да дам данни за контакт. Аз съм Дияна(племенница на семейството), 0894369980
МОЛЯ

# 1
  • Мнения: 7 779
има доста помощи за тези семейства. предполагам,че всичките са добри , а не само посоченото от теб. има сметки от смс-и , банкови сметки точно за това село, помощи от БЧК и други организации, от държавата. това семейство нищо ли не е получило ???

# 2
  • Мнения: 19
За сега са получили само дрехи, храна и еднократна помощ от 325 лв. А те не са изгубили само дома си, а и бизенса си. Не задължавам никой, просто ако има желаещи

# 3
  • Мнения: 7 779
За сега са получили само дрехи, храна и еднократна помощ от 325 лв. А те не са изгубили само дома си, а и бизенса си. Не задължавам никой, просто ако има желаещи
и с какво да им помогнем ? да им изградим нов дом и да им създадем собствен бизнес ли ?
кажи от какво имат нужда

# 4
  • Мнения: 19
Не разбирам защо се заяждате, никой не ви е опрял пистолет в главата, за да давате. Хората имат нужда от пари, пижами, хавлии, домакински потребности. А ако имате желание, можете да идете и да иззидате някоя стена. Темата е сериозна и нека да пишат само сериозни хора с желание да за помощ. В момента и 10 лв са им от голяма помощ

# 5
  • София
  • Мнения: 7 990
Диди, питай модераторите дали могат да преместят темата в Клюкарника, за да я видят повече хора. Убедена съм, че много хора ще се отзоват. Този подфорум е по-малко посещаем.
Също така уточни по какъв начин могат да помогнат хора, които не се намират в Пловдив. Дали с колети или чрез теб, как? Изложи тази информация в темата, за да не започне едно безконечно дрънкане по телефоните с едни и същи въпроси.
Сортирай необходимите вещи по степен на важност - кое е най-спешно и кое по-маловажно. Има ли къде да живеят, къщата обитаема ли е?

Общи условия

Активация на акаунт