По колко памперса на ден ?

  • 8 932
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
momicheta ,v nachaloto po kolko pampersa na den otivat v kofata,che iskam da se zapasja ? newsm78

Незнам дали ще е уместно да се запасяваш - имам предвид,че децата много бързо наддават на килца ( в случая грамове) и се оказва че памперсите от различните марки и с едни и същи килограми на тях обозначени са различни по размер - едни са по-дълбоки, други при крачетата имат разлика. Моят съвет е да не избързваш. А от опит ще ти кажа, че моят син от Либеро се изрина целия - стана на едни пъпки, няма лечение после 3 седмици.

# 16
  • Мнения: 878
olee ,ami az kupih 70 br. ot 5 do 8 kg ......dani nishto da mu njama ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 768
olee ,ami az kupih 70 br. ot 5 do 8 kg ......dani nishto da mu njama ooooh!

Няма страшно! 70 памперса ще заминат за около седмица. Първите месец - два ние ползвахме по 8 - 10 на ден, защото си акахме на всяко хранене. Сега минаваме с по 3-4 на ден.
Но 5 - 8 кг. не са ли много големи за новородено? В началото аз купувах 2.5 - 5кг. и 3-6кг!

# 18
  • Мнения: 878
ami te go chakat da se rodi 4500  Shocked
ama nali e momche i vsichki mami mi kazvat da vzemam po-golemi ,che da ne se opikava newsm62

# 19
  • Мнения: 1 489
По 7-8.Като се има предвид,че ака след всяко ядене.

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
2-3 на ден. Сутрин след като стане я слагам на гърне и после през един час. Така в повечето случаи малката и голямата работа са в гърнето. Никога за едно денонощие не съм сменяла 8 памперса!

# 21
  • Мнения: 505
sredno po 5-7 na den . abe ... newsm78 predi vsiako hranene akala ili ne vse pak tia dosta pi6ka

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Вначалото наистина са повече,но по-късно падата на 6 броя.Има разбира се и изключения-когато на току що сменен памперс се изака,или пък докато го подпъхваш се изпишка.

# 23
  • Мнения: 132
Ами още от сега ми ака по веднъж, рядко по два пъти дневно. Така, че средно отиват 5-7. И аз съм против голямото първоначално запасяване, защото бързо се израстват.

# 24
  • Мнения: 7 640
7-8 в началото, сега сме на 6-7 ама аз си му ги сменям редовно независимо дали е акал - все пак пишка детето Simple Smile
и аз така

# 25
  • Мнения: 144
Точно днес една приятелка ме питаше по колко памперса на ден  сменям. Като се замислих май около 6-7. Аз сменям преди всяко хранене, независимо дали е акала Вики или не. Акаме по 2-3 пъти на ден, но не мога да я оставя да е мокра и после да се чудя с какво да я мажа. Все едно аз да ходя с превръзка цял ден  newsm78 #Crazy. Е, все пак аз така съм преценила, въпреки че в поликлиниката сестрата ми каза - аууу, ама ти много често го сменяш този памперс, сменяш само когато се е наакала  #Crazy. Може би има и такива майки, но аз не съм от тези. Пък и колко ще спестя???? Това си е мое виждане все пак.
Аз също се бях запасила с памперси на Памперс от 3-6 кг, сега имам цял неотворен пакет от 78 броя и се оказа, че бързо ни станаха малки. Чудя се какво да ги правя. Не се запасявай. Непрекъснато има промоции. Просто няма смисъл.
Елеганс

# 26
  • Мнения: 878
i az sum na mnenie ,che trjabva da se smenjat chesto ,zashtoto ako si predstavja az da stoja 3-4 chasa naakana ili napishkana hich njama da mi e hubavo  Sick
a i ne sa chak tolkova skupi pampersite ,edno vreme beshe po-zle polojenieto.  bouquet

# 27
  • Мнения: 46 510
Моята дъщеря беше голяма дрисла, отиваха по 14 бр. на ден  Embarassed
Акаше преди и след всяко хранене, ядеше по 7 пъти. Щом се събудеше, беше наакана, сменях пампата, хранех и тъкмо тръгна да я слагам да спи и пак наакана  #Crazy
Но поне не знам какво е запек  Laughing

# 28
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
При нас 8  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 275
Когато се роди, сменях преди всяко хранене, а ние от малки сме лакомии без режим на ядене. Понякога идваха и 9 хранения на ден, когато ядеше на по 2часа ...... и през ноща си хапваше момичето .... добре, че имаше достатъчно кърма

Общи условия

Активация на акаунт