Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Някой използвал ли е количка марка BEBETTO, моля изкажете мнения. (съжалявам че пускам по този начин въпроса си, но просто не мога да пусна тема или поне не знам как просто бутона нова тема при мен липсва))

Опции:

Здравей те, с мъжът ми миналия месец решихме да си правим бебе,онзи ден си направих  тест и ми отчете втора бледа черта, също така имам и болки ниско в корема не постоянни от време на време, но доста силни. Не знам да ли да се радвам или не...  имам редовен цикъл и днес ми е датата  не съм прокървяла още.
Нова съм тук и не знам как да боравя с теми Simple Smile Надявам се да получа някаво инфо, благодаря ви предварително

# 1
  • София
Независимо, че е бледа, има я. Тихичко ви казвам честито.
Консултирайте се с гинеколог.

# 2
Бледа бледа ама втора черта.Радвай се просто си късметлийка щом от първия месец е станало.Желая ти лека и безпроблемна бременност.

# 3
Бледата черта си е положителен тест. След два-три дни повтори теста и ще е по-наситена.
За болките можеш да вземеш но-шпа и да си полегнеш  Simple Smile

# 4
Тихичко честито Hug. Аз навремето в деня на датата си за МЦ направих 5 различни теста, точно заради тази бледа черта Laughing. Резултата днес е на лице Peace. Като стане седмица закъснение отивай на доктор.

# 5
  • България
И аз бях така. Бледа втора черта, болки ниско долу...
Изчакай още седмица-две и на гинеколог  Grinning
Всичко хубаво от мен!

# 6
Бледа или не толкова - положително - честито!

# 7
  • София, център
И моята беше бледа  Heart Eyes

# 8
и моята беше бледа, но си беше там. Честито!

# 9
Здравейте и от мен! Закъснява ми вече 8 дни и вчера си направих тест,който беше с втора бледа черта. Днес сутринта пак си направих и отново е с втора бледа, но по-наситена,от вчера втора черта. Почти съм сигурна,че съм бременна, въпреки, че ако ме бяхте питали онзи ден, 100% щях да ви кажа, че не съм. За сега се чувствам добре, нямам никакви признаци освен леко некомфортно усещане в гърдите и преди няколко дни страшен апетит Embarassed

elichka90,  тихичко ти казвам, Честито!

# 10
Честито и на теб.

# 11
  • София
Честити бледи чертички Heart Eyes . И моята беше такава.

Лека и успена бременност! И здрави бебоци на финала!  bouquet

# 12
  • София
Че е бледа чертата не е проблем. Фалшив отрицателен често има, фалшив положителен - много по-рядко и то след употреба на определени медикаменти или след аборт.
Така че честито!

# 13
Щастлива жена, честито! Лека бременност ти желая!

# 14
~Бубето~ , hailie, mimi0585, благодаря! Дано всичко да е леко и спокойно. Утре съм на лекар и направо нямам търпение да разбера какво ще ми кажат newsm03

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт