Пюрета OVKO

  • 5 100
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Дайте отзиви! Вчера купих на малкия няколко за проба - словенски са, по 1.32 плодови с йогурт или извара и по 1.69 месни и супи.

# 1
  • Мнения: 1 722
Ето какво открих в нета
http://big.bg/modules/news03/article.php?storyid=2908
но все пак ако някоя майка ги е пробвала, нека си каже мнението.
Аз за първи път вчера му дадох пилешка супа с тази марка, то беше като по-воднисто пюре, но малкият си го яде без проблем. Днес мисля да пробваме ябълки и праскови с йогурт и утре ще ви кажа какви са отзивите за него.

# 2
  • Мнения: 246
И аз ги видях тези пюрета. Давала съм два вида плодови, които се приеха много добре от Габи. Аз също ги опитах Mr. Greenи ми харесаха. Сега съм взела две месни - с пуешки и пилешки гърди. Ще ги пробва тези дни.

# 3
  • Мнения: 88
Извинете, ама тъй като аз още не съм ги срещала по магазините, какви са им цените ориентировъчно?

# 4
  • Мнения: 302
Давала съм само плодови, харесаха на малчо. Ама той яде всичко. Взимам ги за 1.15лв. от магазин 345

# 5
  • Мнения: 246
Месните мисля, че бяха по 1,70 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 291
Освен в магазини 345, другаде продават ли се в София?

# 7
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
и дъщеря ми ги хареса до сега съм и давала само плодови,цените им бяха 1,10-1,20.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 290
В неделя Дани яде месно с заек и пиле. Изяде си го цялото, явно му допадна Laughing От плодовите за сега не съм му давала. цената на месното беше 1,80лв.

# 9
  • Мнения: 3 447
Аз купувам само от плодовите, иначе давам домашни. Доволна съм, харесва ги, а са разнообразни комбинациите от плодове

# 10
  • Мнения: 3 356
Аз днес взех от Бебелан.Плодово.По -добро е от Ганчев.Бобсъна го изяде за отрицателно време.Словенски са,правени за Бебелан,внасят се от тях.
Плодовите са по 1.10лв.
Закуската-1.40лв.
Зеленчуковите и местните по 1.80лв.

# 11
  • Мнения: 146
на мен също ми харесват тези пюрета.  Наистина са по хубави от тези на Ганчев, пък и са с по различен вкъзюа. Не са много скъпи и се понасят на сем. ни бюджет В Търговският център на Овча купел - на 2 - етаж. Там цените на всички пюрета са ниски..

# 12
  • Мнения: 35 988
и моята беба одобри плодовите Simple Smile

# 13
  • Мнения: 94
Плодовите  се приеха много добре, но зеленчуковото асорти хич не и хареса, а пък това с пилешките гърди направо го повърна.Много странно защото на мен на вкус са ми като тези на Хип /в магазина от който ги купих продавачката твърдеше, че са правени в словенските заводи на Хип/.Озадачи ме обаче съдържанието на зеленчуковото ризото-има МЛЯКО  НА ПРАХ и не смея да го давам все още, това мляко кой го знае какво е....

# 14
  • Мнения: 246
Габи е опитала и зеленчуково асорти и месните - тези с пилешки и пуешки гърди, а днес си хапна за норматив и ябълки и банани с йогурт Grinning Но тя по принцип не е злоядо дете.
Според мен пюретата не са лоши и са на доста приемливи цени. Аз ги купувам от едно магазинче в квартала. В нашия Магазинъ 345 нямаше разнообразие.

Общи условия

Активация на акаунт