Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 1 177
Здравейте!
Писах във форума за моя въпрос, но предпочитам да го публикувам тук, защото съм леко объркана.
Случи се следното: Пиех Ясмин 2 години, но края на миналия месец не изпих цялата опакова, а само 14 таблетки. На 3-я ден ми дойде цикъл, но беше много слаб. В същия този ден правихме секс и приятелят ми свърши в мен. На другия ден почти нямах кървене, нито менструални болки. Продължих така и на 3-я ден, след което цикълът ми свърши. Не продължих да вземам Ясмин. Възможно ли е да съм имала овулация след спонтанното спиране на хапчетата и въпреки цикъла да съм забременяла?
Обърквам се именно поради спирането на хапчетата.
Надявам се, че ще споделите мнението си по въпроса, за което благодаря предварително!

 

# 1
  • Мнения: 2 440
Здравейте!

По принцип, след прием на противозачатъчни, овулация настъпва най-рано около 10-14 дни след спирането на таблетките. Във Вашия случай, нямате основания за притеснение.

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 1 177
Благодаря за отговора! Но аз не се притеснявам, бих се радвала, ако беше станало  Grinning

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт