Вълшебството на Пирин

  • 2 092
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 0


Години наред планината е смайвала с невероятната си красота и характерен облик. Върховете се извисяват и изрязват силуетите си в небето, а в подножието им се крият кристално чисти езера и отразяват зеленината. Паркът смайва с всяка една гледка, която се открива пред очите.  

Още снимки:
http://www.ranica.eu/article.php?oid=22000

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 19:48 от tarassaco

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хубаво е... било. Казват някои...  Grinning

# 2
  • Мнения: 0
Хубаво е... било. Казват някои...  Grinning
Трябва да се отиде и да се види Simple Smile Има много красиви места из Пирин !

# 3
  • Мнения: 0
Страхотни снимки!

Аз лично обаче повече харесвам Рила Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5
И Рила е красива, но Пирин?! Уникален е!

# 5
  • Мнения: 0
Съгласна съм - Пирин наистина е невероятна планина!  Има толкова красиви места ... Всяка пътека отвежда до поредното кристално езеро или висок връх, откъде се открива гледка, която спира дъха.

Аз лично обаче повече харесвам Рила Simple Smile

От друга страна е трудно да кажеш коя планина е по-красива Simple Smile Всяка е привлекателна по свой собствен начин.

# 6
  • Мнения: 1 282
От друга страна е трудно да кажеш коя планина е по-красива Simple Smile Всяка е привлекателна по свой собствен начин.
Taка е. Имаме красива природа.

# 7
  • Мнения: X
предпочитам да го запазя в спомените ми такъв, какъвто беше
преди разни селяни да го съсипят

# 8
  • Мнения: 5
И  въпреки поголовното изсичане заради лифтовете, има още много красиви кътчета. Планината ме зарежда невероятно!

# 9
  • Мнения: 0
Наистина е тъжно как се изсичат горите:(  За да можем да се наслаждаваме на планината трябва да я пазим.  Тъпо е и като отидеш на някое красиво място и намериш боклуци навсякъде. Винаги съм се старала да оставям по-чисто, отколкото съм намерила мястото. Не мога да разбера как хората могат просто да си оставят боклуците и да си тръгнат. Нали някой път ще искат да се върнат ?

# 10
  • Мнения: 0
За това ми харесва повече Рила - по-чисто е

# 11
  • Мнения: 5
Всичко опира до домашното възпитание! Както се възпитава детето до 7 години, това остава за цял живот!
Той народа го е казал!!!

# 12
  • Мнения: 3 070
Ние - аз и Пирин сме стара любов, а старата любов, ръжда не хваща. Обожавам тази планина! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 0
Ние - аз и Пирин сме стара любов, а старата любов, ръжда не хваща. Обожавам тази планина! Heart Eyes

И при мен е така Simple Smile Това е една от първите планини, които съм посетила и веднага ме плени !

# 14
  • Мнения: 5
Любимата ми гледка, снимана хиляди пъти от къщи!



Ето и още снимки: http://ideizajenite.blogspot.com/2012/05/blog-post.html

# 15
  • Мнения: 0
Любимата ми гледка, снимана хиляди пъти от къщи!
Завиждам ти за гледката ! Simple Smile Къде е правена снимката ?
Моето любимо място в Пирин е Синанишкото езеро с красивия връх, извисяващ се над него.
-

# 16
  • Мнения: 5
Снимката е правена в Банско, от къщата ни!

# 17
  • Мнения: 74
Обичам всичките ни планини, но Пирин и Рила са ми легнали на сърцето.Ето тук за тазгодишните ни емоции там:

Стягам багажа и ДИМ ДА МЕ НЯМА....и сървайвър перипетии на път към КРЕМЕНСКИТЕ ЕЗЕРА В ПИРИН

# 18
  • Мнения: 74
И втората част от пътеписа ми за Пирин и нашият поход:

Очарованието на ПИРИНСКИТЕ ЕЗЕРА

Общи условия

Активация на акаунт