Да будя ли заспало наакано бебе?

  • 13 626
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 44 089
да, ако е топла особенно, може да изсушава и да допълва проблема(надали е само във водата обаче). За това при проблеми например се препоръчва къпане със хладка към студена вода, колкото детето издържа.... може да пробваш да вземете олио за вана, например на линола, хубава работа върши и евентуално друг крем, щом тези не помага особенно или да пробваш със зехтин...
Моят цяла зима е с такава кожа, особенно в големите студове мн се влоши, сега малко се пооправи кожата.

Може и друг да му  е проблема, с прахове, омекотители и т.н. Може би не е лоша идея все пак да го види и лекар.

# 121
  • Мнения: 388
От прахове и сапуни не е .Мазала съм го с доста неща- докато мажа добре като спра пак става зле кожата . Чела съм тук за крема Линола фет ще пробвам и с него/все забравям да го купя от аптеката като ходя  Embarassed/

# 122
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Никога не съм си будила децата,те сами ми даваха сигнал! Wink
И в сънено състояние,може да се смени наакан памперс. Peace

# 123
  • Мнения: X
При някои бебета може и да може, при моето никога не е било възможно.

# 124
  • Мнения: 53
Изчаквах да заспи дълбоко и леееееееееееекичко сменях памперса Laughing

# 125
  • Мнения: 506
Никога не съм си будила децата,те сами ми даваха сигнал! Wink
И в сънено състояние,може да се смени наакан памперс. Peace
Е,така е добре.Ама при нас не става номера Sad Задължително се събужда и после се приспиваме.

# 126
  • София
  • Мнения: 44 089
И моят не можеше да го пипна докато спи без да се събуди...и все пак по-добре да се разсъни, отколкото да спи наакано.

# 127
  • Мнения: 334
Ева като новородена само така заспиваше, ревеше много, наакваше се и моментално заспиваше.Страх ме беше да й сменям памперса, защото се будеше и се дереше до захласване.Беше само период около 2,3 седмици.да чукна на дърво никога не ми се е подсичала.

# 128
  • Мнения: X
Задължително сменям наакан памперс, ако може да не се събуди по време на процедурата супер Simple Smile.

# 129
  • Перник
  • Мнения: 211
Задължително сменях памперсите и на двамата. Понякога се налагаше и по два пъти на нощния сън да го правя. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт