Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, мамчета! Искам да направя някакав запомнящ се подарък на моичкия ( става на 30 ). Той си пада по адреналина и мисля да му подаря нещо такова....Давайте идеи...моляяяяя!  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 250
Здравей мога да ти предложа ако не сте ходили Дяволското гърло.Страхотно място просто изживяването е уникално

# 2
  • Мнения: 0
Звучи ми много добре. Дали има там нещо от рода на алпинизъм, ATV, кончета и т.н. Да подсилим преживяването. Благодаря ти

# 3
  • Мнения: 3 250
Звучи ми много добре. Дали има там нещо от рода на алпинизъм, ATV, кончета и т.н. Да подсилим преживяването. Благодаря ти

За тези неща не мога да ти кажа.Но до входа мисля че имаше спускане с въже нещо такова беше.На мен адреналина ми дойде повече сега като се замисля надали ще вляза някога пак но определено си заслужава.Наблизо се намира и ягодинската пещера ако си падате по пещери.

# 4
  • Мнения: 2 930
Скачане с парашут Mr. Green

# 5
  • Мнения: 0
Хехехе и аз си мислех за нещо подобно, но и това с пещерите ми се струва много вълнуващо

# 6
  • Мнения: 3 423
Аз съм подарявала полет с парапланер. Много се зарадва Simple Smile

# 7
  • русе
  • Мнения: 140
Чела съм за скално катерене и бънджи скокове в Геопарк Искър-Панега , но никога не сме ходили и не мога да дам отзиви.
В Дяволското гърло влизахме миналото лято, даже дъщеря ни тогава беше на 4, не ни вдигна адреналина нещо... Качването на Орлово око определено ни подейства повече  Simple Smile Иначе там целият район е прекрасен и всичко си заслужава да се види - и Триградското ждрело, и Дяволското гърло, и Ягодинската пещера...
А предполагам, че рафтингът пролетно време си е екстремно преживяване Simple Smile
Сега се сетих, че съм чела и за още една пещера в района на Триград - Харамийската, влизането в която вече си е супер екстремно преживяване , дано да се включи някой, който знае повече за нея...
Ето още идеи за екстремен туризъм

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 14:29 от stef77

# 8
  • Мнения: 58
Ние сме ходили в Харамийската пещера в Триград, определено е екстремно преживяване. Първо се катериш до входа на пещерата- около 20 метра е, вързан си с въжета. После вътре  се минава през едни тунелчета, на места доста тесни. И накрая те пускат през една дупка с краката надолу, вързан отново и увисваш в една огромна пещерна зала, височината е огромна, не помня колко метра беше точно, и те спускат с въжето до долу. Излиза се през друг изход. Аз заради мъжа ми се навих, страшничко ми беше, но после бях много доволна . Само че ние ходихме през лятото, не знам сега дали влизат.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 504
Сега като за пролетно време може да видиш и рафтинг (примерно по Струма) или полет примерно над Сопот с Шамбала Peace
stef77, бънджи скокове не знам за Геопътеката, но клуб Адреналин правят от пещерата Проходна (Очите). Видя ми се доста опасно (сравнено примерно с Аспаруховия мост, където няма опасност да си разбиеш главата).

# 10
  • Мнения: 0
Много ви благодаря момичета....... Laughing

Ще му взема един ваучер за летене.....и без това лети в облаците... Simple Smile до Сопот... с парапланер

# 11
  • Мнения: 0
Може обаче да продължавате с идеите за други нуждаещи се от помощ, които ще надзърнат тук...Simple Smile

# 12
  • Мнения: 18
 В този сайт има такива идеи http://adventurenetbg.com/sports.php?lang=bg&sid=16&tab=pro&pid=56 и в този също http://izlez.com/ .

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако искаш вместо парапланер - балон. Така и ти ще можеш да се включиш Wink На Коколандия съм виждала рекламни плакати за полети с балон (и не само).

# 14
  • Мнения: 1 978
Аз ти предлагам това http://www.hodih.com/vodna1.html  Peace
Не сме го пробвали, но определено ми се струва интересно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт