В месеца на любовта, разбрах, че аз ще ставам мама, а пък той баща - тема 92

  • 23 889
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Мецо, заглавието на темата е Уау   bouquet
ВК, страхотна новина  Hug Hug Интересно развитие на нещата, но важното е, че в коремчето ти ще расте най-прекрасното човече  Hug Heart Eyes Почивай си и всичко ще е наред - ти го заслужаваш   love001
Елизабет, аз установих, че такава ЦС имам един ден преди О. Така че най-вероятно и при теб се появява заради това. Но пък тестът казваш, че не е бил положителен. Явно този месец ще ти е опознавателен - да разбереш как ти действа тази билка на цикъла.  Peace
Йоли, съжалявам за гадостта, през която е трябвало да минете  Hug Време е да получите така желаното щастие след толкова мъка  Heart Eyes Hug
Рали, хайде вече едно голямо Честито за двете чертички  Hug
Тони, честит празник   bouquet Още дълги години щастлив семеен живот да имате, а много скоро да добавите още един член към фамилията  Hug Heart Eyes
Роник, дано неразположенията не са само от грип  Flutter
Имам надежда, не ти е било леко. Но важното е, че всичко е свършило, че с бебка сте добре и сте си в къщи  Hug
Блонди, кога ще правите тази амнио- нещо си. Че да стискаме палците за тогава, макар че всичко ще е наред. Но за всеки случай  Hug Ииииии - честита да ви е пишката  Party
Перуник, айде като си първа в темата да ти е на късмет  Heart Eyes
Милена, горе главата - и при нас ще стане някой ден  Party
Яница, и според мен е напълно нормално да е така  Peace Още повече, ако си с обърната матка - четох, че при такива случаи М се изтича още по-бавно и славно  Laughing
Оф, Поли-Моли, злобни хора винаги ще има. Едва ли ще ти стане по-добре, ако ти кажа да не обръщаш внимание. Пък и знам, че никак не е лесно да махнеш с ръка. Само не разбрах как е стигнала до теб тази информация. Защото ако доставчикът й е наясно с твоята борба и мъки, и на него не му прави чест, че ти е казал. Можел е да я запази за себе си. Но мисълта ми беше, че за всеки има Видовден (надявам се, че знаеш какъв е този ден) Hug Така че лепни онази огромна непукистка усмивка и продължавай напред  Hug Heart Eyes

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Блонди, честито синьо щъркелче! stork-boy

Благодаря на всички ви за честитките и пожеланията! Hug Hug Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 2 802

  не знам и аз как разбрах, амЪЪЪЪ   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

направила си невероятно прозрение начИ  Mr. Green  Hug

Обаче ми направи впечатление, че за сега има много сини щъркели на първа страничка ... а розовите са почти на половина. Айде вече чакаме само розови новини ...  Crazy

# 48
  • Мнения: 960
Блонди, вярвай, че твоите сини гащички няма да те разочароват и всичко ще бъде наред Hug
Чери мам, и аз си мислех, че ще стане бързо ама уви..... Crossing Arms. И като се сетя как всичко бях планирала, кога ще стане, кога ще се роди и т.н.  Сметки без кръчмар..И на мина година и половина Tired

# 49
  • София
  • Мнения: 2 773
Еха, с колко хубави новини се е напълнило откакто влизах последния път!
petessa, palica, V-K честито!Много ме зарадвахте и само хубави неща ви желая. Hug
Аника, и аз гласувах. Успех на Коко.

Чери мам, кой го казва това за второто, че става по-бързо? Ако беше така, хич нямаше и да успея да се запиша тук в подфорума, а направо в отчетни  hahaha

# 50
  • София
  • Мнения: 225
Баба Яжке не бях се замисляла за обърната матка... аз честно казано не съм си правила обстойни изследвания и прегледи преди да започним бебеправенето, но два пъти годишно си ходя на профилактичните прегледи с цитонамаска и т.н., до сега никой не ми е казвал да имам обърната матка... А би трябвало да се вижда  newsm78
Ще попитам на следващият преглед, който вероятно ще е скоро

# 51
  • София
  • Мнения: 5 251

Меци, аз си падам по Зелазни и в този стил.. тук ми е малко ..хммм.. не достатъчно приказно да го наречем  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Полина-малина.. аз на твое място, като се познавам ква съм кротка, бих могла да й обясня как точно да ми даде пари, за да си  "купя" бебе... ама това биха го чули и съседите от другия край на града (независимо от града Mr. Green )

фейтче, надушвам ли, че някой си мечтае за розови гащички?  Heart Eyes Ти кога щеше да ходиш на ФМ?
А за Зузи,.. надниквам аз там в една друга темичка

А аз вече не знам какво да си мисля.. По попринцип съм с цикъл на 30/31 дни, миналия месец ми дойде 4 дни по-рано, та сега този да си броя пак цикъл на 27 или на 31 дни  newsm78 Така един вид да се уверя откога да почвам с тестовете... (само мъж ми да не разбере, че той не иска...  Crazy )

# 52
  • Мнения: 410
Страхотна темичка записвам се да следя.....дай боже на всички този месец много положителни тестчета и много ама много любов  Hug  Hug Hug

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Понио, не ми говори нищо този резултат, но си мисля, че с подходяща терапия ще се коригира лесно  Hug
Яни, вижда се при съвсем нормален вагинален преглед. Но доколкото съм чела има много жени, на които лекарите не са сметнали за нужно да ги уведомяват, защото обърнатата матка е нещо съвсем нормално и често срещано. Само че има някои условности за зачеване, които при нормално разположена матка не са в сила - като свърши мъжо ти е хубаво да полежиш не по гръб, както е по-разпространено, а по корем.  Peace
Рейни, аз бих взела някакъв среден вариант, за да направя тест. Напр. нещо като 29-30 дни  Hug

# 54
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен!
Блонди,честита синя вест,много се надявам и се моля всичко да е наред при вас.
Имам надежда,бая си се измъчила,пожелавам ви от сега нататък всичко при вас да е вълшебно.
Както видях че се казва на момичетата току що видели  положителни тестове "тихичко честито".
Пък аз вече нямам търпение да си дойде ММ.И цикъла ми закъснява пък няма защо все пак Мъжа ми го няма от края на ноември,по-добре че закъснява,че и овулацията после ще е по-късно,дано да е по-времето когато ще си дойде мъжа ми,че да започнем с един силен старт Simple Smile

# 55
  • Мнения: 27 524
 Hug Hug Hug

Яже, взех си час току-що, при шефа на клиниката, на 22-ри в 13 и 20  #Shocked

# 56
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Още повече, ако си с обърната матка - четох, че при такива случаи М се изтича още по-бавно и славно  Laughing

Яже официално те каня да надникнеш в мойте гащи следващия ми цикъл, когато и да е той .. обаче те предупреждавам да си носиш шнорхел, а за по-сигурно и акваланг, за да не се налага после да обяснявам как си се удавила Mr. Green Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 225
Яже Аз това съм го чела също някъде за лежането по гръб при обърната матка, но пък като не знам дали съм  Joy май този месец ще опитам и така, а другият на преглед ...
Рейни и аз си мисля, че е добре да сметнеш около 29-30 дни...

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Яже официално те каня да надникнеш в мойте гащи следващия ми цикъл, когато и да е той .. обаче те предупреждавам да си носиш шнорхел, а за по-сигурно и акваланг, за да не се налага после да обяснявам как си се удавила Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy

Ми, Мецоуу, не знам що си така, ама така ми е останало в главата - че се изтича повече дни. И за мен поне е валидно - 3 дни върви с пълна газ, а после още толкова се точи едва-едва едно кафеникаво  Peace

Блонди, в сигурни ръце ще си значи  Hug Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 225
Още повече, ако си с обърната матка - четох, че при такива случаи М се изтича още по-бавно и славно  Laughing

Яже официално те каня да надникнеш в мойте гащи следващия ми цикъл, когато и да е той .. обаче те предупреждавам да си носиш шнорхел, а за по-сигурно и акваланг, за да не се налага после да обяснявам как си се удавила Mr. Green Mr. Green
Меци, ти ли си с обърната матка или аз не съм разталкувала правилно закачката ти с Яжето  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт