Рицарки на Бялото кантарче - 144 / Be amazing!/

  • 32 473
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро!



Jd, Пиле, благодаря ви!   bouquet
Съни да си призная не знам какво точно е качамак, но явно наистина е доста калорично.  Laughing Вечерята ти ми харесва - протеинова. Калориите мисля са ок. Ако са малко по-малко, ще е още по-добре, но и така бива.  

Аз вчера направих плодов + прясно мляко и кантара показа по-малко. Целта от миналата седмица я изпълних днес  Joy Бива. Сега до края на седмицата трябва да ги затвърдя, въпреки гостите, които ще имам.

Успешен ден, дами!   bouquet

Последна редакция: ср, 15 фев 2012, 06:26 от Rain*

# 31
  • Мнения: 5 873
На Голди и аз се радвам-изглежда страхотно! Не само е отслабнала,тя просто сияе. Мисля,че с Дюкан отслабна,но не съм много сигурна. Simple Smile

Рейн,благодаря за кафето. Hug

# 32
  • Мнения: 0
Рейн мерси за кафето  Hug
Ванче ремонта още ли е пасивен ?
 smile3511 smile3511 smile3511
мразя космиииии. Мразя!!!! Крайно време е да ида на хормони...баси мъката с това щавене  Embarassed

Иначе съм добре, подготвям багажи, днес лекарствата останаха и съм готова Simple Smile
Ууу туко що бутнах едно огледало ма не се счупи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Рейн, благодаря за темата!!!   Heart Eyes
И честит ти договор!!!  Hug
А в това:

И момичета наистина обичайте себе си, радвайте се на това, което сте докато станете онова, което искате. Усмихвайте се винаги и пред огледалото. И дайте възможност на красотата вътре във вас да излезе и да се покаже.   bouquet
Бъдете невероятни!

има толкова много истина!!! Наистина,трябва да се повтаря често- често, като мантра  Wink

Санитката, дойде време, а? Палтенцето е страхотно, много ми хареса. А цветът е любим, любим, любим  Flutter
Дандулина, добре си се завърнала, но и аз като Ена ще дърпам уши за всякакви хапове и псевдо- чудодейни илачи  Naughty
По събралата ни тема, последната седмица- 10 дена такъв глад ме е налегнал, не е истина просто. Явно е от студа, друго обяснение не намирам...
За ГолдитУ и аз много, много се радвам!!!
Чакам да станат малко положителни температурите и влизам в релси и аз.
Навън е... "Мороз и солнце, день чудесный"  Laughing
Изчезвам до Березката да взема едни "Пельмени Украинские", че в мултиварката стават божествени, меко казано.

# 34
  • Мнения: 0
Умме - да Simple Smile утре след обед. Трябва да имам нет в общежитието ще дам знак за живот като се настаня  Mr. Green
Палтенцето ще го нося другата зима, дори няма да го взимам там, че и без това тесничко
 Mr. Green мен днес кантара ми вика "дебела си"  hahaha ма аз му казах "ти па мноо знаеш, не съм дебела, ниска съм"  Laughing
е ще го отдам на ПМС то... дано де  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 9 990
Санитич, успех, кака.И лек път и всичко най! Hug

# 36
  • Мнения: 1 488
Брейййййй имаме промяна!
Режимна съм на 99%
Спорт ДА!
ВОДА ДА!
Лек път на Сънито!
Аз тия дни не съм в кондиция.Много неща наведнъж се хванах да правя,че и две деца из краката ми и всяко си иска неговото  Rolling Eyes #Crazy

# 37
  • Мнения: 0
Мерси Щъкло Simple Smile

Днес това ПМС ме побърка от месеци не съм имала СЗ ма ей на... днес

З - ябълка
О - кисело зеле с месо - не много голямо количество.
СЗ - малка шепичка соленки
В - риба - 3 попчета и половин хек.
Обядвах в 12, в 5 хапнах тези крекери, в 7 и 40 вечеряхме - спазих часовете ама... все пак Simple Smile

Нищо не мога да събера в тоя куфар, ужас...

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Санитка, лек път и чакаме включване от там Hug!

# 39
  • Мнения: 720
Успех Санитка и от мен. Hug

# 40
  • Мнения: 9 990
Аре бе мацка, два чифта гащи, чорапи, дънки и две хубави рокли...не ти трябва повече Hug
Юхуууууу, и да пишеш после, като се настаниш... Hug
Кво стаа по форумско, един ден ме няма и егати промените.Префасонирали са го, не съм прочела никъде за обновяването и леко се оцъклих, ма нали съм свикнала да ми качват версия ей така от нищото, светнАх се.
Аз съм изкукуригала.Само това ще ви кажа и няма да се оправдавам Повече....

# 41
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро, дами!

Умма, Ена   bouquet

Съни лек път.  Hug

Още не съм си броила от вчера калориите, ама трябва да съм влязла в до 1500, ако ли не - с малко съм ги прехвърлила.

Успешен ден!

# 42
  • Мнения: 5 873
Сани, лек път и от мен! Simple Smile

Пия кафе...

# 43
  • Мнения: 491
След безсънната нощ, се отказах от Лидата...обаче не мога да вляза в час...имам страхотен апетит, вече незнам какво да правя Confused
Кои режим да подхвана...все нещо не ми пасва..и не мога, а и с тези нощни смени, къде ми избяга волята  Sad

# 44
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Денят е прекрасен, нали?  Hug Hug

Санитке, лек път! Към списъка на Jizz бих добавила само лаптопа и едни ботуши  Laughing

Дандулинке, повече течности, вместо някои хранения. Намери си някакво занимание, по време на което не може да се яде ... Hug

Общи условия

Активация на акаунт