Отговори
# 60
  • Мнения: 150
За АМ си ползвам микровълновата, а  пюретата ги топля на котлона, въпреки че се налага постоянно да бъркаш  ooooh!

# 61
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Аз напоследък затоплям пюрето като слагам малко гореща вода. Така и така някои са супер гъсти, а и приема малко течности така, че имаме проблем с водата.  Crazy

# 62
  • Мнения: 107
С микровълнова - не , преварена - да

Аз да си призная не ползваме микровълнова. Имам разни мои си съображения и мисля че не е здравословно. Може и да греша. Винаги на водна баня притоплям.

# 63
  • Мнения: 273
затоплям му водата в микровълновата,но от скоро/може би около 2 месеца/,като беше по-мъничък на водна баня  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 231
всичко топля в микровълновата  Sunglasses ставам нощем вече по 2 пъти, че иска да си хапне по малко. Нашата микровълнова е електронна и водата за АМ е готова точно за 15 сек. Не мога да си представа как ли пък няма да включвам котлони  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 274
Преварявам водата и оставям да се охлади до подходяща температура и после я съхранявам във термоса така се запазва температурата. В микровълнова фурна не топля храната на  бебето,за каката я ползвам но като прочетох какво пише тук малко се замислих дали и подходящо да затоплям и нейната храна там.

# 66
  • Мнения: 86
В началото на водна баня ,но откакто е навършил 1,3 г. на микровълнова топля всичко.

# 67
  • Мнения: 234
Избягвам микровълновата, защото никога не уцелвам колко време трябва да се топли. Водата я преварявам и веднага след това я изсипвам в термос. Така се запазва топла поне половин ден. Пюретата си топля на водна баня, като прибавям и АМ към тях.

# 68
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
В началото затопляхме водата за АМ с каната,после само на микровълновата.Пюрета също топля там.
Тоя термос ми е безкрайно интересен-как запазва водата по цял ден достатъчно топла за АМ? newsm78
Другото,което е,тия уреди за затопляне хич не ме кефят-затоплят съвсем слабо,да не кажа хич.
На мен ми дадоха такъв и на 3-тия ден си го върнах на приятелката ми,не видях никакъв кяр,а и работи бавно. Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 80
За мен най-бързо и лесно е с микровълновата, за вредата от нея , не знам, но не мисля ,че е чак толкова вредна и то за топлене на вода newsm78

Общи условия

Активация на акаунт