Лакове за нокти - тема 53

  • 41 504
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
По-скоро са лимитки, защото са били само два.

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Привет и от мен:-))

За жалост нямам определение за корал, по-скоро бих потърсила някоя снимка или утре на светло мога да снимам най-кораловия из моята "скромна"колекция!

МИШ мъж-мечта, поздрави го от мен! Браво на момчето, звездичката на Орлито си нямам идея какво значи, на моите на нито едно няма такава (ще да е нещо специално). Декорацията на ноктите ти също е страхотна:-) Готова си за една прекрасна влюбена вечер утре.

Вдовичке, страхотно ти седи фолиото, разкош, даже си мисля, че може да си го позволиш и на останалите нокти!  Peace Peace Peace

redhead сърцата са трепач Simple Smile Бравус........

# 17
  • София
  • Мнения: 10 285
По-скоро са лимитки, защото са били само два.

Кой е лака на Орли.... те май нямат лимитки  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 224
По-скоро са лимитки, защото са били само два.

Кой е лака на Орли.... те май нямат лимитки  newsm78
Sugar Plum.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 285
По-скоро са лимитки, защото са били само два.

Кой е лака на Орли.... те май нямат лимитки  newsm78
Sugar Plum.

Според чичко гугъл е редовен цвят  newsm78

Да се похваля с новите ми две ароматизирани котки, че оспамихме темата  Mr. Green

http://chloesnails.blogspot.com/2012/01/feather-fun-with-cute-kittie.html

# 20
  • Мнения: 0
Мишинаторке, златен мъж, не успях да го похваля в миналата тема. Ама що не му каза, че холандците ги няма още тук, да не се мъчи милия  Hug
Вдовичке, айде сега разкажи кои са тия корали дето си постнала  Mr. Green Някои доста ме привлякоха.
redhead, разтопените сърца са страхотни  Grinning
Наде, кажи сега заради котките ли ги взе?  Laughing

Аз днес се почерпих с още нещо... Embarassed Утре ще покажа и Свети Георги на нокти, невероятен е  Heart Eyes

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 10 285
Наде, кажи сега заради котките ли ги взе?  Laughing


Историята с котките е повече от странна....

Гледах миналата седмица този пост http://chloesnails.blogspot.com/2012/01/feather-fun-with-cute-kittie.html     много ми хареса, но предвид бройката лакове вкъщи, ги подминах.... с никой не съм го обсъждала....

Е.. днес ги получих с още няколко лака, подарък за Свети Валентин, супер странна история  Shocked

Обяснявам си го единствено с факта, че хората знаят колко обичам котки... но пък и цвета който бях харесала... супер, странна, работа  Thinking

# 23
  • Мнения: X
Ето това за мен е коралов цвят.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 913
Мерси за темата   bouquet

Мишинаторка, страхотен мъж имаш...завидях Mr. Green Честити лакчета!!!
Малиновия (за мен малиново Laughing)Перфект го имам, хубаво желе е,но му трябват 3 пласта, ама въпреки това много си го обичам Heart Eyes

Корал за мен смеска между розово и оранжево, като има и по-розови корали и по-оранжеви...аз харесвам повече вторите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Коралово = розово-оранжево. По-светло или по тъмно. Може и към червено. При всички положения има една "електрикова" подсветка, която му придава екзотичност.
Наде, и аз съм луда по котки.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 285
Коралово = розово-оранжево. По-светло или по тъмно. Може и към червено. При всички положения има една "електрикова" подсветка, която му придава екзотичност.
Наде, и аз съм луда по котки.

Mims, ето моите  Embarassed
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399655_2752905975 … 1_489802001_n.jpg


# 27
  • Мнения: 94
- нещо подобно за мен е кораловият цвят - има много вариации, нюанси и т.н.;
Ако намеря точно това, което е в съзнанието ми, на снимка, ще покажа. Wink

# 28
  • Мнения: 2 426
Ех,колко много предложения за коралово Crazy

Маришка,прекрасен Heart Eyes но то на твоите нокти всичко е красиво,отдавна ти се възхищавам.

Мишинаторка,честити лакчета и пази си момчето Wink

Да вземем да си отворим една котешка тема  и тук ли Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 13 621
Кораловият цвят има супер много нюанси. Не мога да се спра на точно един. Някои са по-оранжеви, други по-розови, трети имат жълт подтон....определено кораловият цвят ми е много любим и го нося непрекъснато през лятото.
От моите лакове тези два цвята са ми много любими:


OPI Hot & Spicy и Revlon Tropical Temptation

p.s nad_tab, уникално красиви котки Heart Eyes (не лаковете) Grinning

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 00:36 от Жаки°

Общи условия

Активация на акаунт