Неспокоен сън!

  • 478
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Момичета,моят бебок както си спинка,и изведнъж започва да крещи и да реве ама хубавата.И това е почти винаги,когато спи през деня?Някакви идеи защо прави така? Cry

# 1
  • Мнения: 275
Като разбереш, кажи ми, моля те, че да "излекувам" и аз моята. От скоро почна да спи по-спокойно и се буди все по-рядко

# 2
  • Мнения: 247
И Боян така прави и то не само когато спи - вчера докато си пиеше млякото и изведнъж пак се започна, толкова много се зачерви от рев, че не си пое въздух поне 10 секунди !!! Само аз си знам какво изживях #Crazy Cry Не знам причината, но е много стреснат, дори и телефонът ми стои напоследък без звук, че и от него се плаши. Иначе ТВ (звук без картина, че да не зяпа много) е постоянно пуснат не много силно и почти през цялото време. Няма стресови ситуации около него, иначе е много весел и дори от ден-два започна да се смее с глас. Може би просто трябва този етап да го израстем, знам ли. Ако има нещо, което мога да направя ...  newsm78

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
По принцип нервната система на малките бебчета е неукрепнала и затова реагират бурно и на най-малкия дразнител.С времето тя се развива и бебчетата стават по-спокойни.Мишо подскачаше само да кихнеш леко до него,или да скръцне врата,а също без причина ревваше.Както си го храня,с пълна уста ме поглежда и... рев,но не беше заради храната,защото не го правеше винаги.Сега вече е доса по-спокоен.Пак се стряска,но това е наследствено-и аз много лесно се стряскам.

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Бебешка му работа................
ivap - добре го е казала Peace

# 5
  • Мнения: 5 299
Аз съм чувала, че сънуват кошмари, макар че хич не ми е ясно какво точно сънува едно бебе newsm78 Моята е така - всяка нощ, и ме побърква Sad

# 6
  • Мнения: 7 186
И моят понякога крещи насън, все едно е сънувал кошмар. Друг път пък се усмихва. Simple Smile Обикновено като се разкрещи, докато спи му слагам бибата и той като започне да си я смуче се успокоява и продължава да си спи. Peace
Иначе е много плашлив понякога, и от най- малкия шум се стряска. А няколко пъти се случва да се плаши от непознати хора. Както си е кротичък и само да се доближи някой непознат и да го закачи започва да пищи неистово. Много странно, защото от някои непознати хора се плаши, от други- не, даже им се радва. Thinking

# 7
  • Мнения: 313
Мили мами, вероятно всичките сте прави....а какво ще кажете, че на дечицата към 4 мес. започват да растат зъби и..... зорът е голям.

# 8
  • Мнения: 275
Сега ще ви кажа защо на сън се смеят и защо плачат:
сънуват св. Петър и той като има каже "ако не слушаш, ще взема майка ти!" - и бебето реве. А като им каже "ако не слушаш, ще взема баща ти", а бебето реагира "хи-хи-хи, много знаеш кой е баща ми Simple Smile))"
Това свеки ми го каза  Joy

# 9
  • Мнения: 1 410
Ами мож и да сънуват как някой им взима бибата Laughing или любимото мече.

Сериозно и моята е така. Денем, нощем буди се с рев и дакота не я гушна не се успокоява. Затова нощем я вземам при мен. Много се плаши. Незнам от какво, но не е от шум.

# 10
  • Мнения: 132
И моят е така. Пнякога направо изпищява насън, а за зъбки е много рано да мисля. И той е много плашлив и от най-малкия шум се стряска и ме притеснява. А новата му мания явно е да плаче без причина. Незнам, дано се израства това.

# 11
  • Мнения: 2 271
И на нас ни се е случвало няколко пьти-давам и водичка и се успокоява!

# 12
  • Мнения: 2 220
Вики доста често се буди с рев! Не знам на какво се дължи, шегувам се, че докато си сънува нещо хубаво, изведнъж се озовава в студената действителност и му става кофти. Ама в крайна сметка нямам представа на какво се дължи и се надявам скоро да отмине!

Общи условия

Активация на акаунт