Отговори
  • Мнения: 1 380
Дано темата да се изпълни с хубави новини за нови бебета!


Телефони на клиниката:

0884 700 704 - спешен
0882 193 970 - мобилна линия
44 17 970 - секретарки за записване на часове
965 57 11 - регистратура
965 57 44 - секретарки (не за часове)
965 57 28 - Силвия Стефанова (въпроси, свързани с ФАР)
965 57 57 - Имунологична лаборатория
965 57 16 - Имунологичен кабинет

Стари теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524543.765
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=593667.0

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 16:33 от anichka.bs

# 1
  • Мнения: 71
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Момичета,пожелавам само  EFP EFP EFP

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Записвам се и аз Simple Smile Дано само добри новини да има Simple Smile

# 3
  • Мнения: 105
И аз при вас EFP EFP preggo newsm30 newsm30

# 4
  • София
  • Мнения: 10 692
  tiptoe

# 5
  • Мнения: 428
Момичета, записвам се с големи надежди в темата. Пожелавам късмет на всички ни.

# 6
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,
отдавна ви чета и все не се усмелявам да пиша, но ей на дойде и този миг Simple Smile От скоро съм пациент на клиниката и съм с неизяснен стерилитет.При последното ми посещение казаха че ако хормоните и спермограмата на мъжа ми са ОК пристъпваме към ин витро на ЕЦ.Надявам се всичко да е наред и скоро всички да имаме добри новини!

# 7
  • Мнения: 191
Здравейте момичета, може ли някой да ми каже колко струват генетичните изследвания в клиника Надежа, защото с мъжа ми ще си правим в понеделник. Благодаря.

# 8
  • Мнения: 746
Привет и от мен в новата тема  bouquet

Искам да попитам ,от клиниката ми подадоха документи за фонда ,сега до няколко седмици ще ми излезе и номера!Въпроса ми веднага след като получа заповедта ,какво следва? т.е. трябва ли да отида веднага в клиниката или не?? Аз няма да започвам веднага опит...


Пожелавам на всички много положителни мисли и тестчета Hug  bouquet

# 9
  • Мнения: 191
mimaa 
Хубаво е да я занесеш в клиниката ако имаш възможност, за да си подготвят документите, но ако не можеш не е фатално те и без това си теглят парите от фонда след като започнеш процедурата.

# 10
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен, и аз се записвам тази темичка. Пожелавам на всички положителни резултати!

# 11
  • Мнения: 583
записвам се и аз, късмет на всички!!

# 12
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,
Аз съм 4 ден, след трансфер и от вчера сутрин ме боли корема ниско долу - сякаш всеки момент ще ми дойде, но болката е поносима. Нормално ли е? Пия но-шпа, но то дори и при цикъл не ми помага и сега е същото.  Това ми е първи стимулиран опит и не съм наясно с много неща.  Чудя се дали да звъня до клиниката да питам.

# 13
# 14
  • Мнения: 363
Бързо и аз в новата темичка . waveyДано ни донесе същия късмет като на авторката .Embarassed Бясно куче възможно е тези болки да са от имплантацията. Силно се надявам, че това е причината и скоро имаш повод да се радваш preggo

Общи условия

Активация на акаунт