90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 174

  • 69 748
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22
Аз да попитам няколко неща, които не са ми ясни- днес ми е първи ден: вечерята и обяда- една и съща храна ли трябва да е или просто трябва да е от една и съща група? И тези интервали от 4 часа при белтъчините, какво означават- че на 4 часа трябва да поемам белтъчини или че 4 часа след като съм яла белтъчини мога да приема плод?

# 736
  • Мнения: 11 477
napavchomajkamu - на първия въпрос - би трябвало да е една и съща храна, но много хора не го спазваме и следваме да са от една и съща група. На втория въпрос - нито едно от двете. Интервалът е минимум 4 часа, т.е. трябва да имаш поне 4 часа между обяда и вечерята. Ако обядваш  в 13 часа - вечеряш най-рано в 17. Нямаш други хранения,нито плодове между обяд и вечеря.

# 737
  • Мнения: 3 788
Абе,аз тез' интервали,лично бих ги изтрила,защото объркват много хора.Според мен стига де се каже,че се закусва,обядва и вечеря.Едва ли някой ще обядва системно в 15ч да речем и ще вечеря преди 17ч,ама това е мое мнение.Може да се упомене просто,че ако обядваш късно,вечерята ти трябва да е след еди какъв си интервал.Една моя позната,която дълго време прави диетата,се оказа,че хапвала през 3ч в деня за варива и въглехидрати,защото така си го е разбрала жената,но не е единствената,която така го разбира.Много хора питат.Иначе като се загледаш пише"Яде се 3 пъти на ден"Ей,големи разсъждения дръпнах. Joy
ТА малко дълго го написах ама,принципно се закусва,обядва и вечеря,няма междинни закуски.Ако случайно прериташ,след съответния интервал след обяд,можеш да хапнеш плод,по принцип не е желателно,но е допустимо,особено в началото.Иначе има нова тема,можеш да пишеш там.Успех  bouquet

# 738
  • Мнения: 1 517
Ванеса не си права- знам объркващо е аз дори 1вата седмица и аз така я карах признавам си ! Но аз редактирам не веднъж 1ва страница и съм писала че се яде само три пъти и няма нищо друго. Интервалите трябва да си стоят именно за хората които искат плод или за кърмачки и т.н. които правят и други хранения!

# 739
  • Мнения: 35
има нова тема

# 740
  • Мнения: 3 788
Ванеса не си права- знам объркващо е аз дори 1вата седмица и аз така я карах признавам си ! Но аз редактирам не веднъж 1ва страница и съм писала че се яде само три пъти и няма нищо друго. Интервалите трябва да си стоят именно за хората които искат плод или за кърмачки и т.н. които правят и други хранения!
Да,знам,пише си точно и ясно,разбирам те и добре,че хората питат,ама проблема е,че някой не питат и си правят някаква своя диета.Иначе знам,че си писала с червено,че храненията са само 3,ама на тия  интервали продължават да объркват хората  bouquet

# 741
  • Мнения: 16
Добро утро Фиданки Simple Smile

да си дам отчета за вчера:

З: две ябълки;
О: две сусамени пръчки /за сусама незнам дали е разрешен/
В: спагети с доматен сос и гъби и няколко маслини, за които не бях сигурна дали също мога да ям. За десерт си хапнах две купчета шоколад.

Днес ми първия плодов и се надявам да успея без прегрешения.
З: Ябълки,
О: очертава ми се същото
В: мисля да си направя печени ябълки и исках да попитам мога ли да сложа с ябълките и малко орехи без да слагам захар на нищо разбира се?

Много минуси на всички Simple Smile

# 742
  • Мнения: 1 517

Да,знам,пише си точно и ясно,разбирам те и добре,че хората питат,ама проблема е,че някой не питат и си правят някаква своя диета.Иначе знам,че си писала с червено,че храненията са само 3,ама на тия  интервали продължават да объркват хората  bouquet
Добре ще видя какво можем да измислим за другата тема Simple Smile Може би някое допълнително уточнение Wink

# 743
# 744
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Аз винаги си готвя от вечерта на предния ден.  Peace

# 745
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки и аз започнах диетата вече 7-ми ден,но леко кръшкам.Днес малко прекалих с похапването сутринта закусих една ябълка след това малко баница като махнах сиренето Grinning към 4 хапнах едно пърче пица със зеленчуци и в 7 от полуготовите спагетки със зеленчуци.Направо ме хвана срам като вече написах колко много си хапнах днес,но за сметка на това изпих към 3 литра вода.Аз малко почнах от зад напред,но да си дойдем на думата искам да сваля към 5-6 кг.Висока съм 1.77 и съм 65 кг.Надявам де да постигна желания резултат.Хайде успех на всички борещи се с излишните килограми Wink

# 746
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Мила има нова тема.
През деня има само 3 хранения

Общи условия

Активация на акаунт