Сладкарница "Скалата" - няма такова отношение!

  • 9 376
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
А някой има ли скорошни впечатления от тортите на Сладък рай и Паризиана?Едно време бяха много хубави и се чудех дали още са такива Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13 260
Скоро не съм поръчвала от Неделя детска торта, но преди никога не съм имала забележки, реалността е едно към едно с картинката, а вътрешността си избираш каква да бъде, поне преди беше така.
Често купувам от тях торти -не детски и нямам забележки.Незнам дали това се дължи на сладкарницата, от която купувам и навсякъде по веригата им дали е така, защото купувам само от едно място, което ми е близо.
Като цяло съм доволна от Неделя, не е лесно години да се поддържа по-висок стандарт.

Лучано тотално ги развалиха.
Двете фукли за външен вид са прекрасни, но това което съм яла определено не мога да нарека вкусно.
100 грама сладки -прекрасен външен вид, малко по-вкусни от Двете фукли, но не мисля че цените си заслужават при положение, че се работи със същите нискокачествени продукти.


Днес даже се замислих по въпроса-свеки идва и донесе яйца и мляко натурални.Щерката прави палачинки и ме извика, че нещо им имало защото много жълтеели.Обясних й , че яйцата са домашни и оттам идва цвета.Та се замислих за пореден път как ми липсват вкусовете от едно време и как привикваме да ядем изкуственяци.

# 17
  • Мнения: 702
Съжалявам да прочетатакива отзиви за "Скалата" Sad
Когато аз живеех в Пловдив преди години, беше мн приятнолятото и много обичах да ходя там Simple Smile Тъй като съм почитател на ашурето, си поръчвах основно това, но винаги ми ехаресвало. Вътре наистина си беше дупка.
А на Джумаята имаше една сладкарница, от долнатастрана а джамията, в която също имаше хубави неща и приятна обстановка. Дали съществува...

# 18
  • Мнения: 2 164
Ооооо, от Неделя вече два пъти ни прекарват с развалени торти, еклерови. Сменят ги, но още ме държи, ужасно съм възмутена.

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
В сладкарница Неделя тортите никога не са били вкусни, всичките имат еднакъв вкус на някаква химия. Не съм от Пловдив, но при нас аз не мога да сетя за мято, където да съм опитала сладкиш и да усетя вкус на яйца, мляко и масло...
Не поръчвам торти и не поръчвам вече никакви сладкиши никъде, вкуса винаги е отвратителен - тежък и изкуствен. Последно съм купувала тирамису и крем пита през лятото, и двете ги изхвърлих на момента след като ги опитах. Химия и маргарин, дори сладкия вкус ме съмнява да е от захар, толкова неприятно.
Съжалявам, че се изказвам толкова крайно, но наистина ми се иска при нас да се намери някой ентусиаст и да отвори домашна сладкарница с хубави сладкиши, които са приготвени от истински продукти, защото все повече се убеждавам, че хората действително са забравили вкуса на истинските неща.

# 20
  • Мнения: 662
Като цяло харесвам тортите на "Неделя", но ми се струва, че през няколко месеца завишават цените.Когато се появиха, "Лучано" бяха приятни, сега са трагедия.
Често поръчваме и от "Лагуна", нямам забележки.
Фаворитът ми като съотношение цена-качество, а и обстановка, ако се отиде на място:
http://www.romance.bg/nachalo
Много евтини /нямам предвид само сладкишите им, а и всичко, което се предлага там/, собствено производство, предлагат и солени неща, приятна обстановка.А гледката, която се открива към София е несравнима, поне за мен. Grinning
Единственият недостатък е, че въпреки трите етажа, се е налагало да чакам и по 2 часа докато се освободи място, събота и и неделя има огромен наплив.

# 21
  • Мнения: X
И аз никак не харесвам тортите на "Неделя", винаги са пресладки, тъпкани със захар. Блатовете са дебели, а кремът на плодовата пита и някои други плодови торти е някаква особено плътна, лепкава смес, нагарчаща от сладост смес. Като визия пък изобщо не са нищо особено.

# 22
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от тортите на сладкарница Стената ( http://www.facebook.com/sladkarnicastenata ). Който се сеща за мелбите на "Стената" фирмата е същата , от скоро са започнали са да правят и тортички. Тортите им са по-скъпи сравнение с на Неделя и Чочко, но това се дължи на това,че използват натурални продукти,маслото си е масло,крема не е направен от прах.Сега имат доста интересни коледни предложения,мисля да ги изпробвам Simple Smile)

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Скалата-що за име на сладкарница??
За Ст.Загора тортите на Куманов са много добри!

# 24
  • Мнения: 3 675
Аз пък съм доволна от сладкарница Светлана, по всички поводи сме си купували торти от там, от тази сладкарница поръчахме сватбената си торта, както и тортите на малката за първите два рд, сега ще поръчаме и за този.И аз мисля, че на Неделя са прекалено сладки тортите.От Скалата също съм вземала, не са ми харесвали, въпреки, че имах една любима, нещо с бишкоти и плодчета вътре, неколкократно ми се се случвало да ми пробутат стара

# 25
  • Мнения: X
Скалата-що за име на сладкарница??
За Ст.Загора тортите на Куманов са много добри!
Хубави, хубави... колко да са хубави? Изкуственяци пак със изкуствена сметана и от онези гадните уж маслени кремове.
И как пък я изровихте тази стара тема?
Куманов сигурно е много хубаво име за складкарница Laughing

Наскоро откриха сладкарница "Нектар" в новия мол. Там има много интересни торти. Малко по-скъпи са, но поне нямат нищо общо с пастичките от соц времето.

Общи условия

Активация на акаунт