Овулация ли,киста ли,какво ли

  • 4 282
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 771
Момичета здравейте. Аз пак със същите проблеми. Миналия месец след края на цикъла болките ми се появиха отново. Отидох при новия ми гинеколог и по негова препоръка си направих кръвен тест за хламидия. След 10 дена някъде - ЧЕСТИТО, имам хламидия. Заразата е от скоро. Не знам как и от къде се е взела. Не съм била с други мъже, вярвам че и съпруга ми не  е бил с друга. В момента двамата се лекуваме със Сумамед - 1,7,14 е схемата. Но болките пак си ги има. Много ме е страх, тези болки до колко са нормални? Някой бил ли е в моето положение. Кръвния тест ми го изследваха в ХЕИ. Моля за съвети, благодаря  Simple Smile.

При Хламидията няма болки - възпалението протича тихо, скрито без признаци и симптоми.
Причината за болките може да е друга.
Консултирай се с друг АГ

Дай да видим резултатите от кръвните тестове

# 16
  • София
  • Мнения: 16 064
@lex, противно на твърдението, че хламидията е сексуално-предаваемо заболяване, тя се лепи и от басейни и всякакви подобни "общи" места. Не се обвинявайте взаимно, никой не е виновен, просто лош късмет. Ако знаеш английски, прочети как лекуват хламидията англичанките: http://www.fertilityfriends.co.uk

# 17
  • Мнения: 1 053
Гинеколога ми каза,че най-вероятно тези болки са от хламидията. При цитонамазка преди теста за хламидия показа възпаление на шийката.Казвам му, че продължава да ме боли ниско долу,най вече от дясно и отива към кръста.Гинеколога ми е АГ-хирург. Ох,много ми е притеснено. А на басейн не съм ходила с години.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 771
Гинеколога ми каза,че най-вероятно тези болки са от хламидията. При цитонамазка преди теста за хламидия показа възпаление на шийката.Казвам му, че продължава да ме боли ниско долу,най вече от дясно и отива към кръста.Гинеколога ми е АГ-хирург. Ох,много ми е притеснено. А на басейн не съм ходила с години.
Това няма значение - потърси и второ  мнение.


# 19
  • Мнения: 1 053
Гинеколога ми каза,че най-вероятно тези болки са от хламидията. При цитонамазка преди теста за хламидия показа възпаление на шийката.Казвам му, че продължава да ме боли ниско долу,най вече от дясно и отива към кръста.Гинеколога ми е АГ-хирург. Ох,много ми е притеснено. А на басейн не съм ходила с години.
Това няма значение - потърси и второ  мнение.



Права си, ще се допитам и до друг гинеколог. Резултатите ми от теста са при него.

# 20

Общи условия

Активация на акаунт