Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
момичета ,някоя от вас да е изпаднала вече в предродилна депресия ,или да има такива симптоми?
Защото аз май на там отивам.Ей сега се сдърпах по телефона  с мъжо за глупости и ми иде да ревна ,та да не спра.А и от няколко дни ми е едно такова тъжно....Ама и той никакъв го няма ,все пътува ,а като ми се обади и все набързо ми говори  newsm45
Ще се тръшна от мъка smile3518

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
Не се притеснявай нормално е. И аз имах и се чувствах много
гадно.Мислех че никой не ме разбира, дразнех се от всичко
дори се скарах с моя и му казах, че не го искам и мога да се
справя сама!
При мен помогнаха разговорите с таткото- поне малко да ми
влезе в положението и разбирането което получих от приятелките
си. Пробвай да поговориш с мъжа си за това как се чувстваш,
а също и с приятелки.Тук също винаги можеш да споделяш
мислите и чувствата си.
Пожелавам ти скорошно излизане от тази дупка и леко бременеене.
Имаш една приятелска и разбираща прегръдка от мен! Hug

# 2
  • Sofia
Аз нямах предродилна депресия.Мене ме държа по време на цялата бременност и след като родих още 5-6 месеца LaughingПиташ ли го моя мъж,а Wink

# 3
Мене явно ме треска от рано депресията Whistling
Непоносима съм станал Close Twisted Evil .
Креща, викам, карам се и най-често си го изкарвам на мъжа hahaha

# 4
и аз бях така,ама излизах всеки ден с прятели ,та си оправях настроението.Да не ти казвам след като родих какьв рев му удрях няколко дни.крещях по майка ми и мьжа! #Cussing outНе знам как ме изтьрпяха Embarassed

# 5
Не се притеснявай доста сме така мене и депресия и нервички всичко ме тресе, а колко ме е страх с думи немога да ти опиша. Имах доста трудно първо раждане и толкова съм се наплашила че направо ще исперкам ама гледам да се успокоявам защото съм наясно че друг избор нямам. Ама то и това не е лесно какво да направя като всички ме дразнят , абе човек ли да мръдне и ме изнервя вкъщи е ад скоро ще ме изгонят Crazy добре че малко ми остава че иначеееееее......

# 6
Offff ,abe i az kato izlizah mi njamashe nishto ,ama sega edvam do toaletnata otivam ,nemoga da hodja po ulicite i strashno sum nervna i oburkana ....abe  #Silly
Ama shte si mulcha ,che shte me namrazjat ....i na deteto vikam ,i mi e mnogo muchno newsm45 , to gorkoto kakvo mi e vinovno.Ama me nervi kato vzeme da kopira navicite na svekurvishteto ..... tantrum #Sniper
oh ,ljagam si ,che da mine i tozi den
  love001
chao ot men   bouquet

# 7
И аз бях много нервна бях по време на бременността си. По-принцип съм спокойна и търпелива. Но по-вренме на бременността сама не можех да се позная  EmbarassedБлагодарна съм на мъжа ми и всички, които бяха около мен, че ме изтърпяха   bouquet

# 8
депресия или страх на мен все ми беше пред очите операционната маса и направо се побарквах

# 9
Предродилната депресия е гадно нещо, но, споко, идва следродилната депресия, която ми се видя още по-гадна. Преди да родя все си казвах "Веднъж да го видя живо и здраво..." И като го видях живо и здраво, пък като ревнах - всички вкъщи се бяха побъркали. Все ме беше страх, че ще му стане нещо - ако повърне - рев, ако не си изпие млякото докрай - рев. Беше ме страх да заспя да не би да се задави. Направо беше ужас! А иначе бебето си беше супер - ядеше си, спеше си, наддаваше. Добре че с второто дете не беше така.

# 10
Нормално е.Въпреки, че аз чаках с нетърпение да вляза в 37г.с.,за да мога вече да раждам.Мен по-скоро ме беше страх дали ще мога да износя здраво и доносено бебе.

# 11
:1crib Не се стряскай излишно и не се притеснявай,според  мен е напълно нормално една бременна жена е да е изнервена,все  пак толкова се променяме през тези месеци.Околните трябва да проявят разбиране,искат не искат.Виж следродилната депресия  поне за мен е нещо страшно.След като родих сина ми,един месец ме тресеше страха,че нещо лошо може да му се случи,сънувах кошмари.Сега живот и здраве да дойде юни месец  ще видим какви ще ги върша пак.  bouquet

# 12
ми и аз така, имам чуството че съм сякаш в цикъл  Twisted Evil (само дето ще ме държи още 7 месеца  Twisted Evil )
на моя ще му е малко трудно да разбере в какво положение съм, щото засега неможе да разбере че спя постоянно, защото бебо расте и съм постоянно уморена. И че вече сме се дърпали де  Sad ама въри му обяснявай че съм в "бременна депресия".

# 13
  • София
момичета ,някоя от вас да е изпаднала вече в предродилна депресия ,или да има такива симптоми?
Защото аз май на там отивам.Ей сега се сдърпах по телефона  с мъжо за глупости и ми иде да ревна ,та да не спра.А и от няколко дни ми е едно такова тъжно....Ама и той никакъв го няма ,все пътува ,а като ми се обади и все набързо ми говори  newsm45
Ще се тръшна от мъка smile3518

Напълно те разбирам,моя мъж постоянно беше в командировка докато бях бременна,последната му беше в чужбина,а аз съвсем в края на 8-ми месец,  Twisted Evil Но спокойно всичко отминава,не се чувствай виновна,това е от хормоните Wink Мъжете трябва да проявяват разбиране,то те и без това друго задължение нямат

# 14
  • София
И аз бях така в края на бременността. Хормони, какво да правиш!То не са малко притесненията, дискомфорта, страха от раждането...Дръж се остава още малко. Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт