нещо за предродилната депресия......

  • 2 573
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
момичета ,някоя от вас да е изпаднала вече в предродилна депресия ,или да има такива симптоми?
Защото аз май на там отивам.Ей сега се сдърпах по телефона  с мъжо за глупости и ми иде да ревна ,та да не спра.А и от няколко дни ми е едно такова тъжно....Ама и той никакъв го няма ,все пътува ,а като ми се обади и все набързо ми говори  newsm45
Ще се тръшна от мъка smile3518

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не се притеснявай нормално е. И аз имах и се чувствах много
гадно.Мислех че никой не ме разбира, дразнех се от всичко
дори се скарах с моя и му казах, че не го искам и мога да се
справя сама!
При мен помогнаха разговорите с таткото- поне малко да ми
влезе в положението и разбирането което получих от приятелките
си. Пробвай да поговориш с мъжа си за това как се чувстваш,
а също и с приятелки.Тук също винаги можеш да споделяш
мислите и чувствата си.
Пожелавам ти скорошно излизане от тази дупка и леко бременеене.
Имаш една приятелска и разбираща прегръдка от мен! Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз нямах предродилна депресия.Мене ме държа по време на цялата бременност и след като родих още 5-6 месеца LaughingПиташ ли го моя мъж,а Wink

# 3
  • Мнения: 5 103
Мене явно ме треска от рано депресията Whistling
Непоносима съм станал Close Twisted Evil .
Креща, викам, карам се и най-често си го изкарвам на мъжа hahaha

# 4
  • Мнения: 2 271
и аз бях така,ама излизах всеки ден с прятели ,та си оправях настроението.Да не ти казвам след като родих какьв рев му удрях няколко дни.крещях по майка ми и мьжа! #Cussing outНе знам как ме изтьрпяха Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 544
Не се притеснявай доста сме така мене и депресия и нервички всичко ме тресе, а колко ме е страх с думи немога да ти опиша. Имах доста трудно първо раждане и толкова съм се наплашила че направо ще исперкам ама гледам да се успокоявам защото съм наясно че друг избор нямам. Ама то и това не е лесно какво да направя като всички ме дразнят , абе човек ли да мръдне и ме изнервя вкъщи е ад скоро ще ме изгонят Crazy добре че малко ми остава че иначеееееее......

# 6
  • Мнения: 878
Offff ,abe i az kato izlizah mi njamashe nishto ,ama sega edvam do toaletnata otivam ,nemoga da hodja po ulicite i strashno sum nervna i oburkana ....abe  #Silly
Ama shte si mulcha ,che shte me namrazjat ....i na deteto vikam ,i mi e mnogo muchno newsm45 , to gorkoto kakvo mi e vinovno.Ama me nervi kato vzeme da kopira navicite na svekurvishteto ..... tantrum #Sniper
oh ,ljagam si ,che da mine i tozi den
  love001
chao ot men   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 629
И аз бях много нервна бях по време на бременността си. По-принцип съм спокойна и търпелива. Но по-вренме на бременността сама не можех да се позная  EmbarassedБлагодарна съм на мъжа ми и всички, които бяха около мен, че ме изтърпяха   bouquet

# 8
  • Мнения: 191
депресия или страх на мен все ми беше пред очите операционната маса и направо се побарквах

# 9
  • Мнения: 1 835
Предродилната депресия е гадно нещо, но, споко, идва следродилната депресия, която ми се видя още по-гадна. Преди да родя все си казвах "Веднъж да го видя живо и здраво..." И като го видях живо и здраво, пък като ревнах - всички вкъщи се бяха побъркали. Все ме беше страх, че ще му стане нещо - ако повърне - рев, ако не си изпие млякото докрай - рев. Беше ме страх да заспя да не би да се задави. Направо беше ужас! А иначе бебето си беше супер - ядеше си, спеше си, наддаваше. Добре че с второто дете не беше така.

# 10
  • Мнения: 14 133
Нормално е.Въпреки, че аз чаках с нетърпение да вляза в 37г.с.,за да мога вече да раждам.Мен по-скоро ме беше страх дали ще мога да износя здраво и доносено бебе.

# 11
  • Мнения: 353
:1crib Не се стряскай излишно и не се притеснявай,според  мен е напълно нормално една бременна жена е да е изнервена,все  пак толкова се променяме през тези месеци.Околните трябва да проявят разбиране,искат не искат.Виж следродилната депресия  поне за мен е нещо страшно.След като родих сина ми,един месец ме тресеше страха,че нещо лошо може да му се случи,сънувах кошмари.Сега живот и здраве да дойде юни месец  ще видим какви ще ги върша пак.  bouquet

# 12
ми и аз така, имам чуството че съм сякаш в цикъл  Twisted Evil (само дето ще ме държи още 7 месеца  Twisted Evil )
на моя ще му е малко трудно да разбере в какво положение съм, щото засега неможе да разбере че спя постоянно, защото бебо расте и съм постоянно уморена. И че вече сме се дърпали де  Sad ама въри му обяснявай че съм в "бременна депресия".

# 13
  • София
  • Мнения: 1 457
момичета ,някоя от вас да е изпаднала вече в предродилна депресия ,или да има такива симптоми?
Защото аз май на там отивам.Ей сега се сдърпах по телефона  с мъжо за глупости и ми иде да ревна ,та да не спра.А и от няколко дни ми е едно такова тъжно....Ама и той никакъв го няма ,все пътува ,а като ми се обади и все набързо ми говори  newsm45
Ще се тръшна от мъка smile3518

Напълно те разбирам,моя мъж постоянно беше в командировка докато бях бременна,последната му беше в чужбина,а аз съвсем в края на 8-ми месец,  Twisted Evil Но спокойно всичко отминава,не се чувствай виновна,това е от хормоните Wink Мъжете трябва да проявяват разбиране,то те и без това друго задължение нямат

# 14
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз бях така в края на бременността. Хормони, какво да правиш!То не са малко притесненията, дискомфорта, страха от раждането...Дръж се остава още малко. Hug

Общи условия

Активация на акаунт