Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2012, 10:15 ч.

моля за съвет!

• 4 007
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
От 2 месеца близо имам проблеми с голямата си дъщеря. Първо започна да се оплаква , че неможе да диша. Задух някакъв. Ходене по лекари - нищо. Кръв, кардиолог, гърди всичко чисто. Казаха синузит и гърло. Изолираха бактерия в гърлото. Пи антибиотици. Започна да се оплаква, че я боли глава, гади и се, слабост в краката. Пак по лекари пак нищо. Двама невролози казват нервна почва. Оплаква се вече , че има смущения в зрението. Сега кара и грип с кашлица. Пак главоболие, слабост, болки в стомаха. Н е толкоз жизнена, като преди. Все гледа да поседне. много съм се притеснила. Джи пито вдига ръце и казва и аз не знам, сигурно е от пубертета. На какъв лекар да я водя, и какво да правя? Наистина не знам Cry

# 1
  • София
  33uu  33uu  33uu

# 2
  • Варна
Храни ли се newsm78?

# 3
  • София
ми на моменти. Става и тежко лесно, отпаднала е, боли я глава уморява се ужас !

# 4
  • София
Ами нека й направят пълна кръвна картина и изследване на хормоните на щитовидната жлеза. Дано се оправи бързо детенцето!

# 5
  • София
правени са кръвни, урина,захар всичко е ок. За щитовидна чакаме да мине кашлицата, за6тото трябвало да е здрава

# 6
  • София
Алергии?

# 7
  • София
ми няма

# 8
  • София
Питането ми беше дали е тествана за алергии (прах, животни и т.н.)?
На тези години и аз имах подобни симптоми, накрая се оказа, че голяма част от симптомите (задух, слабост, кашлица, лесна уморяемост) се дължат на много силна алергия.

# 9
  • София
не е тествана

# 10
Намерете си детски невролог, който да разрие нещата! пкк, урина, хормони на щитовидната, изследвайте магнезий, желязо, кръвна захар. напълно е възможно всички тези неща да са на нервна почва, аз имах подобни симптоми на 5-6 год- световъртеж, понякога не можех да си поемам въздух и само отмалявах.да не говорим за стомаха, моя си е редовно нервен  и само ми се гадеше. мерете кръвното задължително - при малките деца, особено при момичетата често се случва да е ниско. какви точно са смущенията в зрението? при ниско кръвно може да вижда петна или дори двойно ( както съм и аз ). отидете и на очен лекар, но добрият невролог е задължителен. не искам да ви плаша, но може да назначи някакви други изследвания. не се плашете, нищо не е така както изглежда. казвам ви го, като човек минал през това и продължаващ да има неврологични проблеми. важно е да сте спокойна, за да е спокойно и детенце. надявам се да съм била полезна и ви желая успех

# 11
  • София
благодаря за съветите. И аз към невролог се насочих. Гледаха я двама детски. Единият др. Летвиненко е завеждащ детска неврология в педиатрията. Нито изследвания, нито лечение. Нищо не изписаха. Доста се притеснявам. Неврологични ми се струват оплакванията. затова и на двама я заведох, но нищо според тях

# 12
  • Woolton-on-Thames
Моя съвет е да потърсите ако трябва 3-ти, невролог,проблема ми изглежда на 100% неврологичен.Не губете време, нека да се направят необходимите изследвания ,за да се предпише лечение по-скоро, за да се успокойте и вие и детенцето.Желая бързо възстановъване и едно щастливо дете и спокойни родители. Hug

# 13
  • София
нещто конкретно съмнявате ли се?

# 14
Ако симптоматиката е само на нервна почва, мисля, че на такова малко детенце не трябва да се изписва никакво лечение, трябва то самичко да се успокой!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт