моля за съвет!

  • 7 193
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
От 2 месеца близо имам проблеми с голямата си дъщеря. Първо започна да се оплаква , че неможе да диша. Задух някакъв. Ходене по лекари - нищо. Кръв, кардиолог, гърди всичко чисто. Казаха синузит и гърло. Изолираха бактерия в гърлото. Пи антибиотици. Започна да се оплаква, че я боли глава, гади и се, слабост в краката. Пак по лекари пак нищо. Двама невролози казват нервна почва. Оплаква се вече , че има смущения в зрението. Сега кара и грип с кашлица. Пак главоболие, слабост, болки в стомаха. Н е толкоз жизнена, като преди. Все гледа да поседне. много съм се притеснила. Джи пито вдига ръце и казва и аз не знам, сигурно е от пубертета. На какъв лекар да я водя, и какво да правя? Наистина не знам Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
  33uu  33uu  33uu

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 830
Храни ли се newsm78?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
ми на моменти. Става и тежко лесно, отпаднала е, боли я глава уморява се ужас !

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами нека й направят пълна кръвна картина и изследване на хормоните на щитовидната жлеза. Дано се оправи бързо детенцето!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 100
правени са кръвни, урина,захар всичко е ок. За щитовидна чакаме да мине кашлицата, за6тото трябвало да е здрава

# 6
  • София
  • Мнения: 7 984
Алергии?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
ми няма

# 8
  • София
  • Мнения: 7 984
Питането ми беше дали е тествана за алергии (прах, животни и т.н.)?
На тези години и аз имах подобни симптоми, накрая се оказа, че голяма част от симптомите (задух, слабост, кашлица, лесна уморяемост) се дължат на много силна алергия.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 100
не е тествана

# 10
  • Мнения: 20
Намерете си детски невролог, който да разрие нещата! пкк, урина, хормони на щитовидната, изследвайте магнезий, желязо, кръвна захар. напълно е възможно всички тези неща да са на нервна почва, аз имах подобни симптоми на 5-6 год- световъртеж, понякога не можех да си поемам въздух и само отмалявах.да не говорим за стомаха, моя си е редовно нервен  и само ми се гадеше. мерете кръвното задължително - при малките деца, особено при момичетата често се случва да е ниско. какви точно са смущенията в зрението? при ниско кръвно може да вижда петна или дори двойно ( както съм и аз ). отидете и на очен лекар, но добрият невролог е задължителен. не искам да ви плаша, но може да назначи някакви други изследвания. не се плашете, нищо не е така както изглежда. казвам ви го, като човек минал през това и продължаващ да има неврологични проблеми. важно е да сте спокойна, за да е спокойно и детенце. надявам се да съм била полезна и ви желая успех

# 11
  • София
  • Мнения: 2 100
благодаря за съветите. И аз към невролог се насочих. Гледаха я двама детски. Единият др. Летвиненко е завеждащ детска неврология в педиатрията. Нито изследвания, нито лечение. Нищо не изписаха. Доста се притеснявам. Неврологични ми се струват оплакванията. затова и на двама я заведох, но нищо според тях

# 12
  • Мнения: 110
Моя съвет е да потърсите ако трябва 3-ти, невролог,проблема ми изглежда на 100% неврологичен.Не губете време, нека да се направят необходимите изследвания ,за да се предпише лечение по-скоро, за да се успокойте и вие и детенцето.Желая бързо възстановъване и едно щастливо дете и спокойни родители. Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 100
нещто конкретно съмнявате ли се?

# 14
  • Мнения: 20
Ако симптоматиката е само на нервна почва, мисля, че на такова малко детенце не трябва да се изписва никакво лечение, трябва то самичко да се успокой!

Общи условия

Активация на акаунт