Колко от вас получиха покана за "масонската ложа" ?

  • 8 040
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
 Мили мами, от сигурни източници се научавам, че елитарната част от родителите в чужбина не може повече да търпи този ужасен гнет на простолюдието и е създала "масонска ложа" . Това явно е само за най-избраните и поканени субекти. Интересно ми е колко от вас са получили покани.
Цялата работа е толкова нелепа и смешна - сега миличките се самоизбират и самопредлагат за по 2-3 поста - то не са модератори, то не са администратори. От моя страна аз съм много доволна , ако съм успяла да предизвикам това разделение - край на "баничарския ,  снимков и картичков " гнет. Да живее свободата! Жалко само , че на гърба на Мамма разни хора се опитват да виреят.


http://bg-parents.com/index.php?topic=17.30

# 1
  • Мнения: 9 903
О! Мислех, че е само за родители от чужбина.

# 2
  • Мнения: 7 837
Аз не съм  newsm45

# 3
  • Мнения: 3 146
Ами, кейси, как да ти кажа , мила - просто защото не си хай и затова ....не си достойна и не ставаш.
Теичка, сега на спокойствие ще си стоите "топ 10" и само вие ще си бъдете. Дано това ви успокои!
Нямам нужда от нов форум - мацките тук  са си супер  - сега ще  стане още по-уютно!

# 4
  • Мнения: 7 837
Ама вярно си права

Цитат
Искам да ви кажа, че "всички грешки са вярни". Няма никой случаен, който е поканен тук.

А аз се учудих на спокойствието, което настана тук напоследък  Grinning

Сраааааам, цял ден ще се срамувам. Да не говорим за мъжа ми, дето ме е взел такава - случайна  Joy
Айде, отивам си там дето ми е мястото - в Клюкарника  Mr. Green

# 5
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
никой не се е махнал от никъде. стига с тия интриги.

# 6
  • Мнения: 314
Не съм получила покана, ама то ако чакам някой да ме покани...  Както и Teya каза, "Уеб простванството е на вси4ки"
Разчитам само и единствено на  mama kenga, че откъде иначе може човек да се сдобие с такава ценна информация Simple Smile

# 7
  • Мнения: 545
тея,

пускането на над 100 лични съобщения че сте направили нов форум (ужким за чужбина) не е начина. колко са точно няма да ги броя.

това се нарича спам, използва се много от продавачите на виагра, и предлагащите удължаване на члена.

можеше просто да го обявите, без да правите простотии.

кенга, добре че си го пуснала - таман няма да тормозят още стотици. нека се похвалят и поплюят тук.

wwell edi
ПС успех с новият форум! ще ви трябва, при такова начало.
ПС/2 ако има още желаещи, да се обадят - като дойде новото сърверче, ще им направим отделни. без майтап.


ако имаш възможност и желание създай си форум, мамо Кенга, вместо да се изкаваш като Робин Худ. Мисля , 4е един форум , нов или стар, може да бъде създаван и посещаван от целият свят. Уеб простванството е на вси4ки. Колкото до ли4ните съобщения, такава е практиката, тъй като реклама във форума не може да се прави. Но ти така или ина4е го направи ве4е. Благодаря.
Е те това за гърба на мама не можах да го разбера.

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 19:22 от moderator

# 8
  • Мнения: 1 393
Аз не.  Wink

Но доколкото виждам хората "там" са част от хората "тук" и нито един нов, т.е. поне за мен изниква въпросът какъв е смисълът тогава да се прави нещо, което вече съществува така или иначе?  
Кой ги е разпратил тези покани и най-вече, чрез бгмамма лични съобщения ли, защото на мен поне това ми се вижда малко нередно.

Освен това ми се видя малко странно също, когато прочетох следното: "Благодаря на .... за поканата.Чета ви в бгмамма, но не пиша.". Това просто ме изпълни с недоумение по какъв критерий се поканват пишещи от бгмамма в това ново място?

Както и да е, успех, нека има повече форуми, нищо лошо няма, щом хората имат време и желание за още един, нека се комуникира на воля.



# 9
  • Мнения: 545
не, хич не се вживява. някой е решил да разпрати Нстотин лични съобщения с почти еднакво съдържание. според кенга е много толерантна и с добро чувство за хумор. в случая. за другите случаи не коментирам;) говоря само за този.

а, да. и не ми пишете и на мен спамове, плииз. не, нямам намерение да се местя само защото някой е решил да спамне www.bg-mamma.com на лични.

еди.

Пак ли се започна?Мамо Кенга,защо така се вживяваш толкова в тези неща?Ще каже човек,че от всичко това ти зависи живота.Не се шашкай толкова!
лични. да, забранено е. и във всички форуми се счита за тежка проява на пуберска хулиганщина, и води до блокиране на акаунти и адреси.


Аз не.  Wink

Но доколкото виждам хората "там" са част от хората "тук" и нито един нов, т.е. поне за мен изниква въпросът какъв е смисълът тогава да се прави нещо, което вече съществува така или иначе? 
Кой ги е разпратил тези покани и най-вече, чрез бгмамма лични съобщения ли, защото на мен поне това ми се вижда малко нередно.

Освен това ми се видя малко странно също, когато прочетох следното: "Благодаря на .... за поканата.Чета ви в бгмамма, но не пиша.". Това просто ме изпълни с недоумение по какъв критерий се поканват пишещи от бгмамма в това ново място?

Както и да е, успех, нека има повече форуми, нищо лошо няма, щом хората имат време и желание за още един, нека се комуникира на воля.




Пак ли се започна?Мамо Кенга,защо така се вживяваш толкова в тези неща?Ще каже човек,че от всичко това ти зависи живота.Не се шашкай толкова!

# 10
  • Мнения: 3 146
Цялата тази дивотия е толкова грозна, че направо не ми се обсъжда. Чудя се на кого ли е била "беценната" идея - залагам на миличката Фиди!

# 11
  • Мнения: 5 370
Тц тц тц-Кенгииииич, не знам какво работиш, ама едно време 6 отдел щеха да те позлатят Mr. Green Heart Eyes
За другото-не ми се и коментира.

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За да се стигне до там има причина...На мен ми е интересна каква е тя, но не знам дали някой ще се осмели да го каже /каквато и да е тя/. Смятам, че не бива да бъде обвиняван никой, че е изпращал бележки с някаква цел /ама как се знае колко и на кого пращаш?  Thinking/. Никъде не пише за какво точно служат тези бележките и какво не трябва да се пише или пише в тях.

Момичета, що не ме поканихте?  Crossing Arms Ако е като клуб на репресираните....ами аз съм номер 1... и там ми е мястото... Sunglasses

# 13
  • Мнения: 5 370
Тц тц тц-още малко и за концлагери ще говорим....репресирани...тинтири-минтири.
Ма то лошо няма-да си се множат и плодат форумите, да си одат репресираните, само че нещо нещата за прекопирани 1:1 . На което аз му казвам меко "плагиатстване". Sick

# 14
  • Мнения: 293
Пак ли се започна?Мамо Кенга,защо така се вживяваш толкова в тези неща?Ще каже човек,че от всичко това ти зависи живота.Не се шашкай толкова!
лични. да, забранено е. и във всички форуми се счита за тежка проява на пуберска хулиганщина, и води до блокиране на акаунти и адреси.
Моля те да се обосновеш !

# 15
  • Мнения: 3 146
Имам си мрежа от информатори! Grinning
Значи това бил супернеобикновения бизнес на Фиди - дето все от къщи си го работела.
Още малкоако поровя кой знае какво ще открия....Само се чудя някоя от "милите мами" дали се е сетила за моралнтата страна на въпроса? Другите нарушения във връзка с Бг-мамма не ги коментирам изобщо - аз бих ги съдила тези "кифлички"

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 22:35 от Mamma

# 16
а ето какво пише Йорданка  ( Eлф ) , която моля ви се , е и мод. на дирския клуб за бременни и  майки :

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=

тук рекламата си е в прав текст ...

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Кенга, всъщност всеки има право да си прави форум за каквото и да е .......Някой холандски за бебета може да каже, че този е откраднат, защото много си приличат. С една дума може да стане: кое излиза първо- яйцето или пилето?

Ех, защо не съм по-инициативна...

# 18
  • Мнения: 8 769
Честито на масоните! Който иска да отиде на стерилизирано от простотия и цинизми място-да бяга там! Mr. Green
Ще ме уморите, хораааа...Наистина щеше да е много по-разумно, и нелицемерно да обявите създаването на форумчето си. В конкуренцията няма нищо лошо. В липсата на нови идеи и копирането на готови такива обаче....там вече е друга работа. Лошо, Седларов, лошо!
Честно казано, някои от хората ми бяха изключително симпатични, и очаквах от тях повече откритост.
За протокола-Кенга, не съм получила покана. Не съм заслужила...пък и не е ли само за родителите от чужбина?
А ти получи ли? и ако да - що не си там? Може и модератор да станеш? Wink

# 19
  • Мнения: 4 390
Не, не съм получавала.
Явно не ми е мястото там. Whistling

# 20
  • Мнения: 513
а ето какво пише Йорданка  ( Eлф ) , която моля ви се , е и мод. на дирския клуб за бременни и  майки :

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=

тук рекламата си е в прав текст ...

Карла, не правиш добро на никой с помията си, понякога се получава обратното. Недей да ровиш, защото може да се постигне обратния ефект. Ако се стигне до администрацията могат да поискат цялото махане на всичко свързано с бг-мамма, а то е 70% от клуба! Не правиш услуга на никой по този начин, напротив... Ех, Мамма, защо те няма да поговорим!?

# 21
  • Мнения: 7 091
На мен пък лично ми се виждат много пресилени реакциите на това, че се отваря нов форум( да не говорим, че той още и не функционира ).

Не съм нито нещо по-специална, нито се смятам за как беше " елитарна" част от клуба..просто Елфчето спомена в Бъдещи майки в ДИР-а, аз я попитах и ми се отговори. После пуснах линкчето в Бъдещи майки, за да може и други да го видят, макар че още НЕ ФУНКЦИОНИРА, а в много пробен период и затова не е огласено масово. Може би просто хората са искали да видят как ще тръгнат нещата, да дооправят каквото има да се дооправи.

Писала съм 4 години в Бъдещи майки в ДИР-а, пиша тука в БГ-мамма, ще пиша и в новия форум.
Едно време, когато решавахме за създаването на БГ-мамма никой не е казал на Ммама, че краде мамите от ДИР-а. Потребителите са тези, които могат да преценият къде, кога и как им харесва да пишат и лично аз не разбирам защо трябва да се делим на наши и ваши. На мен не ми е пречело докато пиша в клубовете в ДИР-а, в БГ-мамма, в АБВ и в още сума чуждестранни и никой не ме е канил никъде. Там където ми е било приятно ми ми е харесала обстановката- писала съм.

И не сте прави за личните бележки. Аз лично не съм писала на никого лична бележка, но ако някой беше пуснал тема сигурно щяхте да го изядете с парцалите, че е реклама и щяхте да сте прави.
Личните бележки затова са си лични бележки, за да си пишат ЛИЧНО потребителите чрез тях, също както си пишем в ICQ, в месинджърите и т.н и тук ми се струва некоректна бележката на администратора.
Значи бележките не са чак толкова лични и честно казано, аз вече ще се притеснявам каква информация си пращам на такива, след като някой не само,че следи какво се пише( е, хайде не откривам топлата вода, че не всичко е конфиденциално), но и си позволява да коментира писаното между потебители в обща тема. Това ми се вижда меко казано непрофесионално и ако нещо може да ме отблъсне от тоя клуб при цялото ми уважение към потребителите- това е точно това.
Никъде и в никой клуб никога не ми се е слувало да се изнесе подобна информация от администраторите.
Познаваме се с Мамма лично, мога да кажа само хубави неща за нея и винаги съм го правила и не мисля, че тя е човека, който ще се обърне да ни пожелае " с такова начало" да започнем, защото тя самата знае колко е трудно и какви усилия и какво време и нерви отнема подобно начинание. Това, че за момента в онзи клуб има 5 регистрирани потребителя от този форум НИЩО не означава.
Не си спомням когато се решаваше същото за БГ-Мамма в ДИР-а обаче някой да с еобърна и да каза защо се създава нов сайт и клуб! Напротив! Дори потебителите писаха и за сайта, и превеждаха, и предлагаха и който се обърне и каже обратното просто няма да каже истината!
Форумите се създават в услуга на потребителите! Хората, които са създали новия са почувствали , че искат и могат да предложат нещо ново- направили са го. Нека да ги подкрепим както подкрепихме БГ-мамма, вместо да ги плюем!Много, много обидно!

Аз лично не се почувствах засегната,че съм разбрала вчера. Клуба както казах още не функционира, но както помогнах за БГ-Мамма, така ще го направя и за новия клуб.
Нали не мислите, че освен този клуб Родители в чужбина в Интернет няма никъде другаде подобен?! Както преди време БГ-Мамма привлече потребители не само от ДИР-а но и свои собствени, които ДИР-а не са посещавали никога, ами така ще бъде и с новия клуб.
Мамо Кенга, ако не знаеш, ще ти кажа- много те уважавам. В този случай обаче мисля, че не си права. Аз лично не съм видяла никаква конспирация, ако имаше такава дори нямаше Елфчето да пише в ДИР-а. Просто клуба е още в началото и докато не се дооправят в него дребни технически подробности наистина няма какво да се обсъжда кой е поканен или не, защото никой не е канен.

# 22
  • Мнения: 1 793
 Shockedаз за пръв път разбирам, че имало и друг форум. никой не ми е пращал съобщение. само определени хора ли се информират на ЛС, че има нов форум newsm78

# 23
  • Мнения: 293
Shockedаз за пръв път разбирам, че имало и друг форум. никой не ми е пращал съобщение.
И аз така !

# 24
  • Мнения: 2 212
Отварянето на нов форум само по себе си не е проблем за никой, според мен, нито пък някъде пише, че е забранено...интернет пространството е за всички... проблем, ако може да се каже така, ма и така не може, по-скоро най-смешното нещо от цялата работа е поканите за него....хахахахах, честно много ми е смешно - хора, много е наивно - все едно ако аз си се рова в нета и попадна на вашия форум, без да подозирам чий е, регистрирам се, а съм била от непоканените, тогава кво правим ?  Mr. Green

Мамо Кенга, един път да не мога да ти оспоря позицията никъде  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 323
Ще напиша горе-долу това, което написах и на Teya на лични.

Хубаво е, че местата, на които родителите могат да споделят проблемите си, да търсят помощ и съвет се увеличават, че има повече алтернативи и по този начин всеки може да избере мястото, което повече му допада, както и хората, с които му е по-приятно да комуникира.

Пожелавам успех на форума и дано той да се превърне в приятно и полезно място за родителите.

Неприятното е единствено начинът, по който се оповести създаването му - спамване на лични бележки с "покани" за новия форум потребителите тук.
За информация - нито виждам, нито мога да преброя кой колко и на кого е изпратил, информацията ми е само от лични бележки и оплакване от потребители.
Мисля, че по-нормалното, разумно, етично и естествено бе да се съобщи това публично, а не скрито-покрито и чрез спам.

Никога не съм имала нищо против срещу алтернативни сайтове и форуми - напротив. Колкото повече, толкова по-добре.

Искрено желая успех и доволни посетители!
Точка.

П.С. Искам само да помоля всички, да се преустанови спамването, както и да се насаждат допълнителни дрязги и да се настройват потребители едни срещу други - не считам, че това би било довело до нещо градивно и полезно, каквато е именно целта на подобен тип форуми и сайтове.

# 26
Карла, не правиш добро на никой с помията си, понякога се получава обратното. Недей да ровиш, защото може да се постигне обратния ефект. Ако се стигне до администрацията могат да поискат цялото махане на всичко свързано с бг-мамма, а то е 70% от клуба! Не правиш услуга на никой по този начин, напротив... Ех, Мамма, защо те няма да поговорим!?
Йорданке , ти се смахна съвсем !!
освен , че си лицемерна ( към Мамма и останалите ) се и смахна ...
 правиш директна реклама в клуб , който успя да скапеш с авторитарното си поведение , а си избрана за модератор уж......
още в първото си мнение си казваш името , после ме заплашваш , че съм изнасяла информация за теб !!!
знам , че си и сто кила например Simple Smile ..и за това ще ме заплашиш ли , че  изнасям лична информация за теб ?

България не те обича , но ти си егати пича ?
нали за теб го писаха тук ?

.......Tandoori ,  ти първа споменаваш за сайтчето ви , не се мазни толкова ...

направи ми впечатление , че Хонда я няма , а то какво било ...

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
поредната ДРАМА. не ви ли писна ве4е? newsm78

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 20:26 от mariabutti

# 28
  • Мнения: 9 903
Много е забавно Simple Smile моля, продължете Simple Smile винаги съм се забавлявала с Родители в чужбина Simple Smile слагам си новите форуми във фейвъритс Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 793
Не, не съм канена. Не съм получавала бележка. Съвсем случайно рабзрах.
Не, не крия, че ми стана обидно.
Но ей това ме шокира:
http://bg-parents.com/index.php?topic=26.30
и най-вече:


Искам да ви кажа, че "всички грешки са вярни". Няма никой случаен, който е поканен тук.

Ами, здраве да е.

да, точно това, което си дала като пример и на мен ми звучи гадно. въобще наистина начина, по който се е оповестило е гадно - покани разни, хора специални и не случайни, с привилегии и т.н.  ей това е гадното. иначе нека се създават нови форуми. в това няма лошо.

# 30
  • Мнения: 7 091
.......Tandoori ,  ти първа споменаваш за сайтчето ви , не се мазни толкова ...

Да, споменах, защото не знаех, че е държавна тайна. След като взех адреса от Елф и го погледнах реших, че може и други хора да искат да хвърлят поглед и да помогнат както за БГ-мамма, да дадат предложения и идеи. Не съм " канила" никого, нито мен са ме канили. А какъв точно е проблема? Това че е оповестено на бележки или това,че аз в тема в ДИР-а пуснах линка, след като Елф ми го даде? Кое точно беше правилното решение? Не пуснах тема тук, защото исках да се консултирам първо с някоя от модераторките дали това е уместно, тъй като Елф е модератор в ДИР-а питах нея и тя нямаше нищо против.

 А относно моето отношение определения като " да се мазня" на някого бих желала уважаема Карла да ми ги спестите. Не ме познавате за да можете да коментирате отношението ми, ако все пак сте регистрирана и ме познавате, ами какъв е проблема да влезете с ника си и да застанете зад мнението си както всички останали ? Аз във всички клубове пиша с един и същи ник и не ме е срам да заставам зад думите си.
И моля не ми приписвайте заслуги, които нямам. Идеята за новия форум не е моя , за да е " сайтчето НИ". Вчера разбрах , не видях нищо лошо и с най-добри намерения реших да им помогна.
Както с всичко обаче, няма добро , което да е останало ненаказано.
Затова ще се извиня публично на засегнатите, че съм пуснала открито информацията, за която имаше обвинения, че била скрита.

ИСКРЕНИ ИЗВИНЕНИЯ!

# 31
  • Мнения: 7 837
Много е забавно Simple Smile моля, продължете Simple Smile винаги съм се забавлявала с Родители в чужбина Simple Smile слагам си новите форуми във фейвъритс Simple Smile
И аз  Mr. Green

Пусти клюкаризъм, не мога да не хвърлям по едно око от време на време  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 613
Втора опция - не съм хай  Wink

Мамо Кенга, мнооогооо ме кефиш  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 550
И аз гледам сеир.

Само да попитам, по какво сте определили богоизбраните? И сте им пратили покани  Joy

# 34
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
Още една случайно недостойна Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 634
А аз какво да кажа? Една от "достойните" бях... ама честно казано срам ме е, че се регистрирах.

Ениуейз, мама в чужбина съм, мисля да не прекратявам нито намалявам участието си в BG- MAMMA. Този форум ми даде и още ми дава толкова много... Хората тук са ми помагали в моменти на трудност, винаги е имало някой и ще има някой на когото мога да разчитам, макар и виртуално.

# 36
  • Мнения: 5 370
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
Още една случайно недостойна Simple Smile
Дай да се опрем на рамената си да поплачем взаимно Cry newsm45
 Joy hahaha

# 37
Tandoori ,

нямам регистрация тук , пиша само в дир-а , тук само чета

просто ми се догади от Йорданка , която са я избрали за модератор , а тя прави явно реклама ...сама си е писала 100 пъти как се казва , и какво ли не, а после се прави на обидена и ме и заплашва дори , всместо малко да се засрами ...
какво искаш да кажеш с това , че си я питала ?
тя започва тема - ''майки в чужбина , хайде да се преброим , защото имам изненада за вас'' - и ти казваш - ''нов сайт !!!''
в този сайт пък действате още по-подмолно - пускате съобщения на избрани майки ..защо не пуснахте и тук тема ?


но поне ми е смешно как симулирате активност във вашия сайт - Тея ( дето и тя к'ва ''медна билка '' излезна ! ) пита как бе прави баница , другите й отговарят - смех ти казвам !!!

# 38
  • Мнения: 7 837
Ти пък Сърдечко къде ше вреш  Mr. Green
Я си виж местожителството  Joy

# 39
  • Мнения: 1 327
хехе, българина си е българин независимо дали живее в България или в чужбина.............. 
все някога ше се осере, ама качествено!
що не го направихте като нормални хора бе?
можехте спокойно да си оповестите форума, всички майки, членове на bg-mamma да се насочват към вашия, тъкмо да не се товари тоя форум.
 newsm78
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
 202uu

# 40
  • Мнения: 1 399
не се чувствам лично засегната, защото не съм очаквала покана: 1. не съм родител в чужбина; 2. специално този в този форум само съм предизвиквала дрязги, така че съм вероятно една от тези, които смущават крехката душевност на някои от потребителите.
Все пак начина с разпращането на покани е обиден за потребителите на този форум /родители в чужбина/ Rolling Eyes, а явно създаването на новия форум не е замислено от вчера...
От мен, успех все пак! /още повече, от един от линковете разбирам, че са вложени и лични средства на част от потребителите. само ми е интересно защо някои от тях много се тюхкаха тия дни, че не им се дава възможност(сметка в чужбина) да помогнат на бг-мамма ooooh!/

# 41
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
Още една случайно недостойна Simple Smile
Дай да се опрем на рамената си да поплачем взаимно Cry newsm45
 Joy hahaha

 Joy hahaha уххх СърДечко, що така пра'иш сега, няма да си кача снимките. Аз съм много ревлива, ша та намокря.

# 42
  • Мнения: 5 370
Ти пък Сърдечко къде ше вреш  Mr. Green
Я си виж местожителството  Joy
ти недей много да приказваш, щото сред "богоизбраните" има и такийзи като моя милост, тоест, "меСни сме"
Справка - новото форумче Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 2 550
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))

# 44
  • Мнения: 172
По красота ли ги избират новите членове? То уж мойто огледалце-огледалце все ми вика че съм най-хубава, а сега кво стана Laughing Laughing Laughing.

# 45
  • Мнения: 3 146
Абе , вие луди ли сте - как ще се обявяват публично - нали са масонска ложа. Sunglasses Sunglasses Sunglasses. Явно някои хора доста са се вдъхновили от "Шифъра на Леонардо" и " Шестото клеймо".
Пък за мое удовлетворение не съм сгрешила в преценката си за нито една от радетелките на чисто от простотии форумно пространство. На момичетата това им се струва бизнес и си мислят, че парички могат да изкарат , ама то акъл трябва, не кифлички. Ще има да си висят в бг - мамма и да се пукат от яд.

# 46
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ми, късмет и успех в новото начинание.
Не, че съм поканена, но не бих писала във форум, където модератор е Фиди Миткалото.  Stop Stop
Здраве да е, ето на някои им се изпълниха мечтите, важното е да си на клон  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 854
Колко са получили покана няма значение - нито за поканените, нито за тези, които не са били поканени.
Аз считам новия Форум за добра идея, такава идея подхвьрлих още миналата година, но не подозирах, че може толкова бьрзо да стане реалност! Peace
Пожелавам на БГ мамма да има повече лоялни, интелигентни и добронамерени потребители. А на новия Форум - да добие голяма популярност, да помага на потребителите си, те да бьдат сплотени и щастливи с избора си да живеят в чужбина!

# 48
  • Мнения: 7 091
Tandoori ,

нямам регистрация тук , пиша само в дир-а , тук само чета

просто ми се догади от Йорданка , която са я избрали за модератор , а тя прави явно реклама ...сама си е писала 100 пъти как се казва , и какво ли не, а после се прави на обидена и ме и заплашва дори , всместо малко да се засрами ...
какво искаш да кажеш с това , че си я питала ?
тя започва тема - ''майки в чужбина , хайде да се преброим , защото имам изненада за вас'' - и ти казваш - ''нов сайт !!!''
в този сайт пък действате още по-подмолно - пускате съобщения на избрани майки ..защо не пуснахте и тук тема ?

За това какви са ви отношенията с Елф, аз нито знам, нито мога, нито искам да коментирам, затова ще ти отговоря на другите въпроси.
Относно какво имам предвид с това, че съм я питала. Много просто...като спомена Елф за клуба( както вече писах) питах я, тя ми даде линка, регистрирах се, разгледах го, който е бил там ще види, че още е много недовършен. После, тъй като ( аз поне така разбрах) форума още не е довършен, затова не се оповестява гласно, затова питах Елфчето дали да пусна линка или не.( защото както добре се знае, такива неща се приемат за реклама). Тя каза,че няма проблем.

Защо АЗ не пуснах тема в БГ-Мамма, мога да ти обясня.  Елф там не е модератор трябваше да се питат други хора- например Мамма, Хонда, Фрея...не съм пуснала тема, тъй като не съм говорила с никой от тях, за да знам дали подобно нещо ще се допусне или ще се приеме за реклама.

Не знам как действаМЕ в този сайт- аз не съм пускала на никого лично съобщение. Ако един е получил от мен такова, нека да пише тук. Това може да се провери. Просто ми се струва, че цялата идея се изопачава. Аз лично не съм виждала нито коментирала с никой от потребителите в другия форум въпросните покани. Ако някой е пратил по самоиницатива на своите близки познати във форума, защо това се приема като таен заговор ?  newsm78

# 49
  • Мнения: 513
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))

Точно... за да избегна дрязги и напрежение, каквито създават такива като теб. След като не може да се оцени полезността на подобно начинание, аз нямам интерес от напрежение в клуба. Няма какво повече да давам обяснения. Следващата провокоация ще ме накара да заключа темата.

# 50
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))
самозабравилото се нагло същество - модератор - Йорданка ( Елф ) се уплаши и изтри линк  , който е стоял три дена !!

уффф , че гнусни хора ...сори , ама много ме е яд на такива ...
извинявай се на Мама , че говоря за дир-а тук , но много мразя мазни хора -  мазни и на вид , мазни и по душа !!!

точно тия , дето най се мазнеха тук , точно те излязоха подляги ...
но и в реалния  свят е така,   забелязали сте

до оня ден не можеха без бг-мамма , а сега -
то не са модератори , то не са админи;) ...
божкей , божке....

# 51
  • Мнения: 4 390
На мен пък лично ми се виждат много пресилени реакциите на това, че се отваря нов форум( да не говорим, че той още и не функционира ).

Не съм нито нещо по-специална, нито се смятам за как беше " елитарна" част от клуба..просто Елфчето спомена в Бъдещи майки в ДИР-а, аз я попитах и ми се отговори. После пуснах линкчето в Бъдещи майки, за да може и други да го видят, макар че още НЕ ФУНКЦИОНИРА, а в много пробен период и затова не е огласено масово. Може би просто хората са искали да видят как ще тръгнат нещата, да дооправят каквото има да се дооправи.

...
Мамо Кенга, ако не знаеш, ще ти кажа- много те уважавам. В този случай обаче мисля, че не си права. Аз лично не съм видяла никаква конспирация, ако имаше такава дори нямаше Елфчето да пише в ДИР-а. Просто клуба е още в началото и докато не се дооправят в него дребни технически подробности наистина няма какво да се обсъжда кой е поканен или не, защото никой не е канен.

Ох...Излагате се с това мазно поведение...
Каквото и да е - застанете смело зад думите и делата си!

Копирано от форума на масонската ложа. Grinning

Цитат
4. Реклама

Предлагам да не обменяме банери с бгмама. Оттам избягахме не виждам защо трябва да го рекламираме. Навсякъде другаде- да. Разбира се, ще пуснем съобщение, че сме се преместили в нов форум. Можеби не е редно да ги каним...не знам. Както решите.

5. Потребители.

Има един, единствен потребител от бг-мама, който бих желала да е персона нон-грата. И то не предварително. Ако се регистрира и пише- нека. Обаче при нарушение на правилника, санкции и съответно бан. Просто нека не подхождаме като нея и да падаме на нейното ниво, но модераторите да бъдат принципни и наистина да спазват правилата.

6. Модератори.

Не виждам какво има да се обсъжда. тези, които са дали на-много от времето си заслужава да са такива. Елф,Деби и Тея.

7.Финанси.

Не знам какво мислите вие, но специално за чужбинските дали регистрацията да не е платена за всички?
като четох във форумите всички се пишат богаташки, така, че да няма да имат проблем за 5-10 "лева". Така, няма някои да се нагърбват да поемат мурафета на другите, а останалите да се скатават.
Ако се съберат повече пари, поради повечето евентуални потребители ,може да се предплати още една година.
За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа. Това с цел да се разрастне сайта, а защо и да не стане носител на доходи за хората, които го поддържат.
Разбира се за платилите да има някакви екстри.
[/b]



# 52
  • Мнения: 2 550
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))

Точно... за да избегна дрязги и напрежение, каквито създават такива като теб. След като не може да се оцени полезността на подобно начинание, аз нямам интерес от напрежение в клуба. Няма какво повече да давам обяснения. Следващата провокоация ще ме накара да заключа темата.

smile3532 Аз дрязги не създавам, само ви се радвам:). Това, което копира Diviana е напълно достатъчно.  Joy

# 53
  • Мнения: 7 837
Става все по-забавно  Mr. Green
Дивиана, знаеш къде да четеш  Grinning

# 54
  • Мнения: 7 091
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))
самозабравилото се нагло същество - модератор - Йорданка ( Елф ) се уплаши и изтри линк  , който е стоял три дена !!

уффф , че гнусни хора ...сори , ама много ме е яд на такива ...
извинявай се на Мама , че говоря за дир-а тук , но много мразя мазни хора -  мазни и на вид , мазни и по душа !!!

точно тия , дето най се мазнеха тук , точно те излязоха подляги ...
но и в реалния  свят е така,   забелязали сте

до оня ден не можеха без бг-мамма , а сега -
то не са модератори , то не са админи;) ...
божкей , божке....


Ама какви 3 дена?! Снощи пуснах линка 1 час след като разбрах за клуба?! Тук беше нощ, не съм коментирала нито с Мамма, нито с Хонда, нито с Фрея, затова не съм писала в БГ-мамма.

# 55
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А аз какво да кажа? Една от "достойните" бях... ама честно казано срам ме е, че се регистрирах.

Ениуейз, мама в чужбина съм, мисля да не прекратявам нито намалявам участието си в BG- MAMMA. Този форум ми даде и още ми дава толкова много... Хората тук са ми помагали в моменти на трудност, винаги е имало някой и ще има някой на когото мога да разчитам, макар и виртуално.

защо се извиняваш като 4е ли си предала някой. пак под свирката на някой се прави поредната сапунена опера. не виждам какво толкова е станало. може и да е грешно изпращането на "покани", въпреки 4е е смешно да се нари4ат така, всеки си избира дали да се регистрира. и какво сега? тия дето се регистрирахме в 4ерния списък на БГ -мамма ли ще сме?
верно по4ва да става смешно.
такива ли театри имаше като се отвори тоя сайт и толкова хора от дира запо4наха и продължават  да пишат и тук?

# 56
  • Мнения: 4 390

такива ли театри имаше като се отвори тоя сайт и толкова хора от дира запо4наха и продължават  да пишат и тук?

Не. Нямаше такива театри, защото никой не даде повод за подобни.
Не може да се сравняват нещата, ама изобщо...Whistling

# 57
  • Мнения: 3 146
Ами да - театри и драми - с разни самозвани актриси , професорки и теоложки, както и с обикновени изкукали от нямане какво да правят "мили мами" какво друго може да се очаква.... А може ли многоточие от 4 точки Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 7 091
На мен пък лично ми се виждат много пресилени реакциите на това, че се отваря нов форум( да не говорим, че той още и не функционира ).

Не съм нито нещо по-специална, нито се смятам за как беше " елитарна" част от клуба..просто Елфчето спомена в Бъдещи майки в ДИР-а, аз я попитах и ми се отговори. После пуснах линкчето в Бъдещи майки, за да може и други да го видят, макар че още НЕ ФУНКЦИОНИРА, а в много пробен период и затова не е огласено масово. Може би просто хората са искали да видят как ще тръгнат нещата, да дооправят каквото има да се дооправи.

...
Мамо Кенга, ако не знаеш, ще ти кажа- много те уважавам. В този случай обаче мисля, че не си права. Аз лично не съм видяла никаква конспирация, ако имаше такава дори нямаше Елфчето да пише в ДИР-а. Просто клуба е още в началото и докато не се дооправят в него дребни технически подробности наистина няма какво да се обсъжда кой е поканен или не, защото никой не е канен.

Ох...Излагате се с това мазно поведение...
Каквото и да е - застанете смело зад думите и делата си!

Копирано от форума на масонската ложа. Grinning

Цитат
4. Реклама

Предлагам да не обменяме банери с бгмама. Оттам избягахме не виждам защо трябва да го рекламираме. Навсякъде другаде- да. Разбира се, ще пуснем съобщение, че сме се преместили в нов форум. Можеби не е редно да ги каним...не знам. Както решите.

5. Потребители.

Има един, единствен потребител от бг-мама, който бих желала да е персона нон-грата. И то не предварително. Ако се регистрира и пише- нека. Обаче при нарушение на правилника, санкции и съответно бан. Просто нека не подхождаме като нея и да падаме на нейното ниво, но модераторите да бъдат принципни и наистина да спазват правилата.

6. Модератори.

Не виждам какво има да се обсъжда. тези, които са дали на-много от времето си заслужава да са такива. Елф,Деби и Тея.

7.Финанси.

Не знам какво мислите вие, но специално за чужбинските дали регистрацията да не е платена за всички?
като четох във форумите всички се пишат богаташки, така, че да няма да имат проблем за 5-10 "лева". Така, няма някои да се нагърбват да поемат мурафета на другите, а останалите да се скатават.
Ако се съберат повече пари, поради повечето евентуални потребители ,може да се предплати още една година.
За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа. Това с цел да се разрастне сайта, а защо и да не стане носител на доходи за хората, които го поддържат.
Разбира се за платилите да има някакви екстри.
[/b]






Дивиана с кое точно не застанах за думите си? Влязох, видях нов форум, говорих с модератора на друг, пуснах линка там за новия ( защо ли въобще реших да го направя, уж за да видят повече потребители и за да няма задкулисни игри). Това всичкото става в рамките на няколко часа. Първо наскачахте защо някой бил пуснал бележки, сега срещу мен защо съм пуснала линка в тема в ДИР-а.
И повярвай ми не съм имала време вечерта вчера да чета устава на клуба, нито съм чела всички теми, а честно казано това, което сега го постна за първи път го виждам. Просто хвърлих поглед какви подфоруми има, разписах се в темата кой кой е и това е. И след като си го постнала, наистина сега ще си направя труда да вляза и да изчета всички теми.
Много ми е неприятно, че в желанието си да дам възможността ( понеже разбрах, че никой не е пускал тема) на повече потребители да видят новия клуб, излязох едва ли не в центъра на някакъв таен заговор, масонска ложа и какво още беше...
Освен това, се извиних публично в по-горен постинг на всички, които са били обидени от това, че пуснах гореспоменатия линк.
На въпроса от кога е замислян този форум, от кого и защо не е оповестен от някой друг, нямам отговор, защото нямам информация по въпроса.  
Хайде и на теб лично тогава ще се извиня, че съм имала желанието да помогна на новия форум като на БГ-мамма ( още преди да видя целия сайт бях пуснала линкове на мои приятели и познати) и моята грешка е, че явно не съм си замълчала, както всички останали потребители, а съм искала да споделя това с повече хора.
Извинявай Дивиана!

# 59
  • Мнения: 3 634

На извинение ли ти прозвуча? Не беше такова! По- скоро нещо като напомняне към някой потребители за това което форума е направил за нас. Аз в моя си случай смея да кажа, че този форум кажи речи ми помогна през трудностите които имах преди година, а и преди това по време на безуспешни опити да забременея тук винаги е имало подкрепа, макар и виртуална.

# 60
  • Мнения: 545
Tandoori  
 
nedej da byrkash spodeljaneto s mass-puskaneto na ednakwi syobshtenija. i, wyobshte ne misli che ti si w mernika mi, kato goworja za spam.

edi.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Малеееееее, нямам работа тук, знам, Кейси, но ми стана супер интересно. И вече 10 минути не мога да пусна публикация...

# 62
Здравейте,
мотивите и етиката в рамките на нечий сайт са си проблем на конкретният сайт, и не ме касаят.

дали е плагиат и какво смятат да правят не ме касае. дали лъжат, мажат или злобеят, пак не ме касае.

това,което МЕ касае пряко, ще го кажа накратко:

със следващият спам ще се действа както с хлебарка на стената: с чехъла и в кошчето. така е редно и почтено, и никакви защитници на животните да не се обаждат ако това се наложи. справка: който и да е друг форум, на каквато и да е тематика.

еди.

# 63
  • Мнения: 3 146
Ех, Еди , тъкмо исках да си направя форум "Мама Кенга" , да си пратя покана и само аз да си пиша там... пък ти сега - хлебарка...

# 64
  • Мнения: 7 091
Tandoori  
 
nedej da byrkash spodeljaneto s mass-puskaneto na ednakwi syobshtenija. i, wyobshte ne misli che ti si w mernika mi, kato goworja za spam.

edi.


Не, Еди не мисля така. Просто за съжаление разбрах, че понякога човек с добри намерения може да постели пътя към Ада.
Предвид опита ми при създаването на сайта и форумите БГ-Мамма, наистина не видях нищо лошо да се популяризира идеята, но моята грешка беше, че явно не съм се запознала из основи с нещата, преди да пусна линка. И наистина спирам да пиша по темата, защото наистина ми е мъчно, че добронамереността ми ми навлече неприятности. Исках просто да бъда полезна, а вместо това навредих, понеже не съм била в течение на всички подробности около новия форум явно.
Всъщност и да се извинявам едва ли на някой му пука, приказките ще се изприказват, интригите ще се развият и иди доказвай, че нямаш сестра. А моята глупост " да помогна" на някого, ще гледам да се въздържам вече да я правя. Всяка коза за свой крак е май по-печеливша комбинация.
Приятен ден на всички, няма да ви тровя атмосферата с моята особа.

# 65
..Йорданка изтри всичко ...


обаче ей това звучи много , много ГРОЗНО
това е върха на цинизма ви :

За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа.

може ли някой да ме светне това кой болен мозък го роди !?!?!?!

# 66
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Divianа, ти ме срази!
Мамо Кенга, искаш ли място за форум, ама и аз ще пиша в него и ще те администратирам, ти може да си мод?

# 67
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

На извинение ли ти прозвуча? Не беше такова! По- скоро нещо като напомняне към някой потребители за това което форума е направил за нас. Аз в моя си случай смея да кажа, че този форум кажи речи ми помогна през трудностите които имах преди година, а и преди това по време на безуспешни опити да забременея тук винаги е имало подкрепа, макар и виртуална.


никой не го отри4а. и аз съм благодарна на хората тук и аз намерих нови приятели. не намирам нищо лошо в кафетата, карти4ките и баниците, с което са подиграва непрекъснато Кенга(нея не искам да я коментирам).носят ми топлина и радост.
не виждам престъпление в това да се регистрирам в друг форум. да разширя познанията и опита си. боже, та ние цял ден се ровим и регистрираме в разли4ни сайтове....
и аз не съм 4ела устава на другия форум, както не съм го правила и за Baby Center например. не съм сметнала за важно.

# 68
  • Мнения: 9 903
но не бих писала във форум, където модератор е Фиди Миткалото.  Stop Stop
Здраве да е, ето на някои им се изпълниха мечтите
това откога го чака, знаеш ли?

# 69
  • Мнения: 1 613
това звучи много , много ГРОЗНО
това е върха на цинизма ви :

За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа.

може ли някой да ме светне това кой болен мозък го роди !?!?!?!

Целия цитат (даден от Дивиана) е отвратителен!!! Чак не мога да повярвам...
И при всичко написано (в цитата) не знам кой би писал в този форум...

# 70
  • Мнения: 4 390
..Йорданка изтри всичко ...


обаче ей това звучи много , много ГРОЗНО
това е върха на цинизма ви :

За българите- няма да им искаме, но след година, 2 като влезем в ЕС и в възможно плащане с пейпал и др. онлайн услуги да искаме и от тях. Повечето, които пишат са от средната класа.

може ли някой да ме светне това кой болен мозък го роди !?!?!?!

Ето и първата част, която не цитирах в постинга си към Tahdoori:

Puskam towa, koeto napisah w4era, zashtoto ne mislq, 4e go pusnah na podhodqshto mqsto, a iskma da 4uq washite mneniq syshto.

I edin wypros- zashto ne si zapazim starite nikowe,. Taka shte se razponzaem po-lesno. Az sega naprimer ne moga da razli4a nikoj ot "nowite"

Момичета браво! Сайта е брилянтен и съм сигурна че ще стане още по-хубав, като се включим всички в него. Благодря на Елф. Тея и Деби. Вие сте чудесни, интелигентни, решителни жени. Радвам се, че ви познавам. Поздравявам ви!

Ще изразя моята позиция, без да искам да убеждавам никого. Ако мислите че има резон в някои предложения ги приемете. Не държа на това обаче. Решението е ваше.

1. Име на сайта- www.bg-parents.com

Без " в чужбина" в заглавието. Името е на английски, ясно е че не е за хора в бг. В mission statemnt-a ще посочим каква е целевата група на сайта и как сме го започнали. Там ще пишем, че е ориентиран към родители живеещи в чужбина. Името е стегнато, няма да затрудни мами от неанглоговорящите страни да го изпишат и по чертичката напомня на бг-мамма. Така, ще има едно леко намигване.

2. Форуми

Предлагам форумите не само да не копират бг-мама, а да не напомнят на нея по нищо. В този смисъл докато сме по-малко потребители няма нужда да "цвъкаме" предварително много форуми. Както казах на някои момичета "Проблемно забременяване" i пр са излишни на този етап. Козметиката в различните страни не е толкова различна, тъй като големите марки са на целия световен пазар.
По-добре е в началото да сме консолидирани, да четем повечето теми (няма нужда примерно Тея и още някой само в Испания, да си пишат сами в отделен форум). Или аз, Хонда и Елф да си гукаме без вашето колоритно присъстие.

Това, което казвам е форумите да бъдат родени от нуждата и присъствието, а не копирани наготово.


3. Шрифт.
Има ли начин целия форум да е с фонт/шрифт по приятен за четене? Този в бг-мама например е много добър.


Авторът е Black Crow (иначе казано White Raven)
 Grinning

# 71
# 72
  • Мнения: 1 613
Дивиана, изтрепа рибата  Mr. Green

# 73
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967

такива ли театри имаше като се отвори тоя сайт и толкова хора от дира запо4наха и продължават  да пишат и тук?

Не. Нямаше такива театри, защото никой не даде повод за подобни.
Не може да се сравняват нещата, ама изобщо...Whistling


Нямало е, защото тогава развитието на форумите в България са били на по-различно  ниво от днес. Но историята просто се повтаря- нов форум, стари потребители и т.н. На създателите на този им е познато, защото самите са били участници в създаването на този и отцепването от другия. Преди малко си говорих с един потребител, който каза, че посещаемостта тук е голяма, а в дира малка, заради качеството. Само дето се забравя, че може би дир-а щеше да е като форума тук, ако не се беше разцепил. Може би нещата и тук така ще се развият....Кой знае?

Интересно ми е  как преди години се е обявило създаването на бг-мамма. Дали не е било като спам? И ако се разменят 50 бележки как се прави баница -това спам ли е?

За да има подобно начинание- има причина. Нещата са пределно ясни, ако е само : аз искам да съм модератор. Задълбочени, ако се касае до други неща, които са свързани с изказани мнения, действия и т.н. от лица, които взимат участие тук или управляват този форум. Но това го оставям на "моторчето"на този форум да си го анализира / не визирам личен случай тук!!!/ Много е лесно да размахваш пръст, да държиш тон, че си винаги прав и т.н. / не визирам личен случай!/, но истината е, че ако си решил да имаш форум, сайт, фирма и т.н. трябва да си дипломатичен докрай и да не забравяш, че си в услуга на някого си. Според мен беше неизбежно да се отцепят хора и това, че е от чужбинският е просто, защото имат възможност. Но не изключвам да се беше случило и от потребители в България, само че по-нататък..

# 74
  • Мнения: 1 399
Бързо да си признава коя е Фиди Лапацалото hahaha hahaha hahaha

# 75
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Тандори е за това става дума през цялото време:

  
Цитат на: amei в Днес в 08:09:26 PM
и аz получих покана  благодаря!!!!!!! ще се постарая да наминавАМ често.... а zащо се мести тумбата тук?
Black Crow:
Тумбата не се мести целокупно. Местят се хора с подобни убеждения какво трябва да представлява един форум за взаимопомощ.

# 76
  • Мнения: 9 903
каква беше приказката за новия бардак със старите к@@ви? Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 550
"За българите...", на мен това много ми хареса, признавам Mr. Green. видите ли, те не са българки  Tired

# 78
  • Мнения: 3 394
ъъъъъъъъъъъъъъ за какво става въпрос newsm78

Каквото и да е, пак изпуснах от толкова шетане, лепене на тапети и търчане по край детето,че и гости днес ooooh!

# 79
  • Мнения: 1 793
Тандори е за това става дума през цялото време:

   
Цитат на: amei в Днес в 08:09:26 PM
и аz получих покана  благодаря!!!!!!! ще се постарая да наминавАМ често.... а zащо се мести тумбата тук?
Black Crow:
Тумбата не се мести целокупно. Местят се хора с подобни убеждения какво трябва да представлява един форум за взаимопомощ.


ето още едно грозно изказване на черния гарван /или белия гарван. все едно и също е/. защо така не знам? много грозно звучи наистина и разните му там правила също са ужас.

# 80
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Калинка, създаването на бг-мамма нямаше идея за отцепване от дир-а, дир-а просто няма възможностите на отделен сайт.
Можеш да видиш как се е създала, едва ли някой е изтрил темите.

# 81
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ама всъщност на мен ми е интересно за мотивите....Може част да си плуят, а другите  newsm78, ама все има нещо, което да се каже от тези, които са решили да направят този форум....

# 82
  • Мнения: 3 146
Анна, това е масонска ложа - не е шега. А Гарванът си членува в английска секта и изобщо не се крие.

# 83
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
каква беше приказката за новия бардак със старите к@@ви? Simple Smile


ай сега де.  Confusedможе и от такива подмятания да им е писнало

# 84
  • Мнения: 6 390
ъъъъъъъъъъъъъъ за какво става въпрос newsm78

Каквото и да е, пак изпуснах от толкова шетане, лепене на тапети и търчане по край детето,че и гости днес ooooh!
хе хе хе хе
и аз така, гледам като  Shocked хе хе хе
човек да не излезе някъде с домочадието  Crazy Mr. Green няма почивен ден ейййй
Чета, и не мога да изчета всичко още  Mr. Green добре че поне детето заспа бързо, че така съм се зазяпала тука  ooooh! Crazy Mr. Green хе хе хе  пак ново 20  Joy

# 85
  • Мнения: 3 146
Мога ли аз да ти кажа едни мотиви?
1. Жажда за изява
2.Самовлюбеност
3. някаква неясна идея, че могат да се изкарат кинти
4. иска да са директори, защото са смачкани от обкръжението си и са една нула. Нула, ама за пред плебса от Бг са голямата работа. и още мога да се сетя, ама това е достатъчно мисля.

# 86
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
кита99, нямало е за идея, ама точно така е станало....Защо не са обединили всички тогава, ами пак е имало интрижки??? Но по-важното е, че няма действие без причина....Ама се мълчи...../ уф, имам да уча за 10 изпита и все така става, че трябва да кисна тук.../

# 87
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мамо Кенга, не е честно да отправяме определения, без да знаем. Честно и аз бих създала един форум, ама съм дебелокожа и ще вадя очите на хората тук. Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 3 146
Калинке, учи си за изпитите, за да не станеш като онези, с големите претенЗии. Детоуж много учили, ама там какво си не завършили или пък били искали да учат, ама космосът им бил крив. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 399
Ето посочена причина:
Цитат
Цитат
Толкова голяма ли е омраzата?  Както и да е.


Не мисля, че има омраза, чак пък.. просто несъвпадане на интересите. Някак си идеята на бг-мамма се губи в многословността на управата й. Но както й да е, за мен е лично.

http://bg-parents.com/index.php?topic=10.msg179#msg179

 

# 90
  • Мнения: 3 394
ааааааааа някакъв нов форум Crossing Arms мен НЕ са ме канили Mr. Green малиииииииииии, ми сега кво ще правя, ще трябва да си лафя с мама Кенга Mr. Green

# 91
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
стела  newsm12...ами може и това да е...., ама аз не смеа да го кажа..., че ще бъда  #2gunfire ....затова:

Кенга, я да те послушам един път...Отивам да уча.

# 92
  • Мнения: 6 390
ааааааааа някакъв нов форум Crossing Arms мен НЕ са ме канили Mr. Green малиииииииииии, ми сега кво ще правя, ще трябва да си лафя с мама Кенга Mr. Green
хе хе хе хе и аз сега няма да мога да спя спокойно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 93
  • Мнения: 3 146
ааааааааа някакъв нов форум Crossing Arms мен НЕ са ме канили Mr. Green малиииииииииии, ми сега кво ще правя, ще трябва да си лафя с мама Кенга Mr. Green

Не само, Арвен, ами може и да те ръководя даже Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green

# 94
  • Мнения: 6 323
Пак ще напиша - моля, не се нападайте една друга и не създавайте излишно напрежение.
Цялата "драма" е напълно излишна.
Съвсем нормално е създаването на нови сайтове и форуми.
Както и по-горе писах - колкото повече, толкова по-добре за потребителите, всеки ще има възможност да намери неговото си местенце или пък просто ще участва и черпи информация от повече места.
В това няма абсолютно нищо лошо.

Единственият проблем в цялата история е спамването на лични бележки, което не се толерира в нито един сайт/форум.

Хайде  Peace

Не виждам смисъл от разделяне на някакви лагери и считането на това, че някой пише и другаде за някакво отцепничество или нещо от сорта.
Всеки потребител е свободен да пише където му е приятно и където иска.
Доста потребители пишат освен тук и в много други форуми и не виждам никакъв проблем в това.

# 95
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Пак ще напиша - моля, не се нападайте една друга и не създавайте излишно напрежение.
Цялата "драма" е напълно излишна.
Съвсем нормално е създаването на нови сайтове и форуми.
Както и по-горе писах - колкото повече, толкова по-добре за потребителите, всеки ще има възможност да намери неговото си местенце или пък просто ще участва и черпи информация от повече места.
В това няма абсолютно нищо лошо.

Единственият проблем в цялата история е спамването на лични бележки, което не се толерира в нито един сайт/форум.

Хайде  Peace

Не виждам смисъл от разделяне на някакви лагери и считането на това, че някой пише и другаде за някакво отцепничество или нещо от сорта.
Всеки потребител е свободен да пише където му е приятно и където иска.
Доста потребители пишат освен тук и в много други форуми и не виждам никакъв проблем в това.


АМИН!!!

# 96
  • usa
  • Мнения: 2 113
Пак ще напиша - моля, не се нападайте една друга и не създавайте излишно напрежение.
Цялата "драма" е напълно излишна.
Съвсем нормално е създаването на нови сайтове и форуми.
Както и по-горе писах - колкото повече, толкова по-добре за потребителите, всеки ще има възможност да намери неговото си местенце или пък просто ще участва и черпи информация от повече места.
В това няма абсолютно нищо лошо.

Единственият проблем в цялата история е спамването на лични бележки, което не се толерира в нито един сайт/форум.

Хайде  Peace

Не виждам смисъл от разделяне на някакви лагери и считането на това, че някой пише и другаде за някакво отцепничество или нещо от сорта.
Всеки потребител е свободен да пише където му е приятно и където иска.
Доста потребители пишат освен тук и в много други форуми и не виждам никакъв проблем в това.

проблем няма, никой не е против създаването на нов форум. но начинът, по който го правят е обиден. това са хора, с които общуваме почти всеки ден и изведнъж се оказва, че те ни смятали за недостойни. колкото и да не ми се иска, чуствам се обидена. особено от написаното в линковете, които пусна дивиана.

# 97
  • Мнения: 3 394
на мен лично тук ми харесва, пиша си насам натам (ако имам време, което на последък ми е кът ooooh!), хората помагат.....е, с някои се посдърпваме от време на време, но човешко си е! лично на мен помощ и съвет никой не ми е отказвал и не виждам защо да се местя! Ще си седя тук и това си е, ама хааааааааа Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 216
ааааааааа някакъв нов форум Crossing Arms мен НЕ са ме канили Mr. Green малиииииииииии, ми сега кво ще правя, ще трябва да си лафя с мама Кенга Mr. Green

И аз това се чудя тази сутрин!

Честно казано, не мога да реша кенга или фиданка ми е по-антипатична. В новия клуб няма да отида, но ми е жал, че някои потребители, като Лаура например, вече не пишат тук. И то заради тъпизмите на кенга.

# 99
  • Мнения: 3 146
Най-смешното е, че не са направили елементарно предвиждане. Фиди -то с миткащия мозък не е пресметнала, че тези, които е поканила не е задължително да й се изсипят във форума, а онези, които не е поканила - ще се почувстват засегнати ( в голямата си част) и пак няма да стъпят там. Но пък така целта на новия форум ( елитаризъм ???) ще бъде напълно постигната - ще си се лигавят безспир десетте потребителки и ще отварят с треперещи ръце Бг-мамма.

# 100
  • Мнения: 9 903

проблем няма, никой не е против създаването на нов форум. но начинът, по който го правят е обиден. това са хора, с които общуваме почти всеки ден и изведнъж се оказва, че те ни смятали за недостойни. колкото и да не ми се иска, чуствам се обидена. особено от написаното в линковете, които пусна дивиана.

такае, миз.
А смешното е, че там ще се обсъждат плетки, градинарство и чужбинския Биг брадър. Simple Smile по масонски ще се дискутират  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 3 146
Споко, джазке, от утре съм на училище - ще си отдъхнеш. Ама щом все пак се чудиш кого повече не понасяш - има напредък. Mr. Green Mr. Green

# 102
  • Мнения: 5 299
Щеше ми се да изровя темата за лицемерието... ще пасне идеално за новият форум...

# 103
  • Мнения: 3 146
Да,  като мото ще е добре. Ами предложи им го - дамите нали сега конструират "форума".

# 104
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Oх, и аз не съм м/у поканените newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 105
  • Мнения: 2 792
 Аз не съм получила Mr. Green, но виждам, че има  и не само чужбински богоизбрани Rolling Eyes, аз явно съм от плебейте Confused Mr. Green.
 Действително, не бих очаквала да получа покана, но чета тука, колко от активните чужбински, не сте получили и ми стана кофти, вярно си е груба проява на лично отношение, която обижда. Абе тъпичко е Confused.
  На ясно съм със себе си, така че трудно някой може ме впечатли, дори и ако ме обяви за недостойна, пък и схващам идеята за новия форум, но изпълнението е грубо,.
 Честит ви форум, момичета, не знам дали осъзнавате замаха, с който обидихте толкова много хора, да го бяхте планирали, не бихте го направили така добре.

 П.С. Мамо Кенга, много почитатели имаш в тази тема, хихихихи
 
 

# 106
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Най-смешното е, че не са направили елементарно предвиждане. Фиди -то с миткащия мозък не е пресметнала, че тези, които е поканила не е задължително да й се изсипят във форума, а онези, които не е поканила - ще се почувстват засегнати ( в голямата си част) и пак няма да стъпят там. Но пък така целта на новия форум ( елитаризъм ???) ще бъде напълно постигната - ще си се лигавят безспир десетте потребителки и ще отварят с треперещи ръце Бг-мамма.


от треперене клавишите не мога да намеря. Laughing

# 107
  • Мнения: 1 581
Някои хора наистина се вземат доста насериозно  Rolling Eyes
То смешно, та чак не успявам да се обидя  Laughing

Като идея новият форум - приемлив. Ама за тия глупости, цитирани по-горе от новия форум - някои хора, с които съм била от бг-мамма с впечатление, че са разумни, приятни и толерантни, ми направиха кофти впечатление  Rolling Eyes
Предполагам, че не им пука от моето мнение, ама аз да кажа, нали съм проста интригантка.

# 108
  • Мнения: 6 323
За да се предотврати по-нататъшно настройване на потребителите едни срещу други и разрастването на ненужна драма, заключвам темата.

Още веднъж - успех на новия форум!

Моля всички да не се настройват нито срещу новия форум, нито срещу тези, които са решили да пишат (и) там.

Винаги съм била против настройването на един форум срещу друг, така е и сега.

А в случай, че новият форум не е просто анти-бгмамма (както прозира от цитираните постинги), а е форум, който да предлага едно ново и полезно място за родителите в чужбина - нормално е (разбира се, ако създателите му са съгласни), да се публикува линк към него, а и към други форуми за живеещите в чужбина в закованата тема, както и в списъка с линкове в сайта.

# 109
  • Мнения: 545
teya,

аре спри се а?
става въпрос за МНОГО и то ЕДНОТИПНИ съобщения (ЕДНАКВИ).

Заповядай на гости<br />http://hydra.azilian.net/test1/index.php<br />Разгледай и ако ти хареса, остани и се регистрирай, ще ни е много приятно

Чакаме те  Hug<br />http://hydra.azilian.net/test1/index.php<br />Влез, регистрирай се, поразцъкай тук таме, събираме идеи

и последното

Заповядай при нас<br />http://bg-parents.com/index.php<br />Разгледай и ако ти хареса - регистрирай се и остани Hug<br />

защо не вземеш да спреш да говориш за разни "аз пуснах тука на 1-2". глупости на търкалета. вземете се засрамете, вместо да мажете и размазвате собствените си л*на.

еди.
ПС пиша това, защото днес изчетох повечето неща по темата, и видях как доста дебелооко се измятат нещата - това е само един пример. Има известна разлика нали? Уточняването на този факт е необходимо, защото, де-факто, Тея едва ли не изкарва че преувеличавам и лъжа като употребявам диагнозата "спамер".

не, хич не се вживява. някой е решил да разпрати Нстотин лични съобщения с почти еднакво съдържание. според кенга е много толерантна и с добро чувство за хумор. в случая. за другите случаи не коментирам;) говоря само за този.

предполагам 4е не говориш за мен, защото не съм била аз.

писах на 4 потребители, 1 от които все о

Последна редакция: пн, 09 яну 2006, 11:03 от moderator

Общи условия

Активация на акаунт