Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - от 1 март по ShowTV - 3 тема

  • 45 641
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета! Първо искам да благодаря на момичетата, потрудили се за инфото и преводите!
Нека и аз ви дам малко инфо. Сериалът ще се превежда от Невито и ще се качва в smartbg.org. Най-вероятно преводът няма да може да започва онлайн, защото по същото време се излъчва и Великолепният век, а Неви започва него да превежда онлайн.
И не на последно място, имам една молба към всички вас! Поради това, че тя превежда и Великолепният век, ще превежда и Безмълвните ще ви помоля за малко търпение! Все пак и тя е човек и има своите семейни ангажименти. Поредната серия ще бъде качвана във възможно най-кратките срокове! Благодаря ви предварително за разбирането!

# 211
  • Мнения: 12 815
Здравейте и от мен момичета! Първо искам да благодаря на момичетата, потрудили се за инфото и преводите!
Нека и аз ви дам малко инфо. Сериалът ще се превежда от Невито и ще се качва в smartbg.org. Най-вероятно преводът няма да може да започва онлайн, защото по същото време се излъчва и Великолепният век, а Неви започва него да превежда онлайн.
И не на последно място, имам една молба към всички вас! Поради това, че тя превежда и Великолепният век, ще превежда и Безмълвните ще ви помоля за малко търпение! Все пак и тя е човек и има своите семейни ангажименти. Поредната серия ще бъде качвана във възможно най-кратките срокове! Благодаря ви предварително за разбирането!

Благодаря за информацията!
 Работата с преводите на сериалите е трудна и ангажираща времето на преводачите, а и те са хора, които все пак си имат ангажименти. Мога само да изкажа Голяма истинска благодарност за Трудът и времето отделено за нас!   


# 212
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
bye bye bye
cezaroni,  Hug Peace Благодаря ти за уточненията. Колкото до търпеливостта - ние тук май сме възпитани момичета и се надявам, че няма да има досадници на тема "преводи". Ако някой влизащ в темата само затова публикува такива неделикатни въпроси, мисля, че трябва да го дарим просто с мълчание. Не за първи път се публикува по темите, че всякакъв род въпроси за преводи изглеждат като натиск върху момичета, които са готови да отделят от времето си в помощ на другите и са неуместни във всяка една тема.

Аз пък влязох само да поискам прошка (нали днес е такъв ден), че може неволно да съм станала досадна за някого или да съм обидила някого, а то какво стана Joy Joy

Ринка, Hug половин час немога да откъсна поглед от снимките на семейството. Много ходят по партита в последно време. Дано не е само с рекламна цел. Добре са ги набарали - микрофон от ляво, микрофон от дясно. Само не разбрах в каква връзка се споменава Скорсезе. Дали има някоя добра душа да го преведе това - явно нещо Мурат се шегува на тая тема Blush Heart Eyes

Ели, май доста еднакви неща харесваме с тебе. И това е чудесно и според мен. Това, което си пуснала в спойлера е прекрасно. Благодаря ти че ме открехна към канала на това момиче. Май много ще си стоя там Peace Blush Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 12:06 от vanina707

# 213
  • Мнения: 12 815
Мурат влезна пак в обективите на папараците. Излезна от ,, тъмното,,. И аз си мисля, че има и процент реклама.
Гледам този новинарски сайт, Мурат не слиза от страниците почти всеки ден, с малки изключения. Една и съща новина се интерпретира по различни начини. Добре знаят притегателната му сила сред феновете екип и папараци


Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 12:01 от eliNIM

# 214
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
То стана обяд, ама нищо Blush
Каничката си заслужава, защото е вълшебна Laughing Laughing


Аз ви оставям с Omar Akram - Secret Journey и пожелание - денят ви да бъде прекрасен Hug Hug Hug

Скрит текст:

# 215
  • Мнения: 10 240
cezaroni, благодаря за инфото!  Hug

На теб и Неви,  Hug Hug за готовността Ви!

Все по-активното участие на Мурат в медийното пространство не е изненада.   Peace След дългата лятно-есенна суша зрителите и читателите попиват всяка написана дума и показана снимка.  Wink

Не мисля, че и в това инфо има нещо ново, но се пуска, защото името на Мурат и заглавието на филма правят изданието четящо се!  Peace

Suskunlar’dan ilk kareler
Brad Pitt, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Kevin Bacon’ın başrollerini oynadığı ‘Sleepers’ filminden esinlenilerek televizyona aktarılan ‘Suskunlar’ dizisi perşembe akşamı başlıyor
26 Şubat 2012 Pazar, 10:58:19





http://www.haberturk.com/medya/haber/719401-suskunlardan-ilk-kareler


650 статисти при заснемане на 1 епизод?  newsm78

Ванина, запази вълшебната каничка!  Hug Често ще имаме нужда от нея!  Wink

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 14:25 от rina-rina

# 216
  • Мнения: 10 240


Скрит текст:
Искам да помоля за нещо и днес мисля, че деня е подходящ!

Аз съм в ето тази група във фейса: http://www.facebook.com/weday



Създателите на групата са подкрепяни от финансово обезпечени дарители, които за всяко едно харесване дават 1  долар на децата в нужда.
Към момента 2 389 690 харесват тази страница!
Това е числото на хората, които досега са подкрепили тази кауза.
Ще се радвам, ако и вие го направите!  Hug

# 217
  • Мнения: 10 240



Bugünkü gazeteden  ben çektim tıklayın büyüsün(((

# 218
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ринка, кликнах на "харесвам" weday. И ще го разпространя сред колегите Peace

650 статиста - защо не казаха, без пари или благодарности щяхме да сме в групичката Joy Joy Joy
За адмирации е и факта, че четири месеца подред преди снимките са правили декори- копия на някакъв детски затвор и обувна фабрика. А по време на снимките имало 90 бройки технически персонал. Как се управлява това и как се участва в този водовъртеж newsm78 newsm78

Пускам ви новото произведение на Софи. Комбинирала е приятно кадрите за романтичните ни души. А текстът на песента си е направо попадение:
Скрит текст:

# 219
  • Мнения: 10 240


Сигурно става дума за сградата, която е на снимката!

Благодаря, Ванина! Hug

# 220
  • Мнения: 2 558
Здравейте момичета Hug Hug  Hug Като консуматор и просто читател поднасям своето БЛАГОДАРЯ на всички ВАС!  Бурчин и Мурат са прекрасни.Ринка за апела Peace ще се включа.След толкова грандиозни цифри,за статисти,камери,месеци на подготовка,отличният кастинг-успеха е гарантиран.
Скрит текст:

# 221
  • Мнения: 8 409
Привет  wavey
Ринка веднага кликнах на "харесвам ми ".Благодаря ти за инфото за сериала   bouquet.Уоу мащабна работа е това-650 статисти.Да бях знаела щях и аз да се цаня за статист  Joy Joy Joy.
А София е създала нещо прекрасно.Удоволствие е да гледам нейните клипове и за Аси и за ЛиН и сега явно се е вдъхновила и от Suskunlar.

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 18:54 от Eny87

# 222
  • Мнения: 12 815
Изключителна подготовка за сериала.Четири месеца декори се правят преди старта на снимките, интересно как са го запазили  в тайна от медиите. newsm78 Никой не надуши подготовката, а за броя на статиците се чудя каква мащабна продукция, как ги контролират. Подобна подготовка имаше за Великолепния век или съм забравила, но си спомням че за него се коментираше, че е най-скъпата продукция до сега в Турция.

# 223
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Опит за смяна на фон  Blush

# 224
  • Мнения: 12 815

Ванина, добър опит! newsm10



Общи условия

Активация на акаунт