Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - от 1 март по ShowTV - 3 тема

  • 45 636
  • 740
  •   1
Отговори
# 375
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Махнах цигарата и кафето Laughing Laughing



И никой не каза какво значи това:
" Iceri girince gorecegiz nasil bir parti oldugunu" - надписът на онова колажче с Мурат и Бурка от интервюто. Преписах го ама Гугъл не ми го превежда така че да схвана поне нещо мъничко  Blush newsm78

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 19:07 от vanina707

# 376
  • Мнения: 8 406
Ванина браво,мнного хубаво сее получило   bouquet
Ели за превода   bouquet

Български превод.

Скрит текст:
Чуждестранните фенове ще залепнат  за интернет в четвъртък.
За премиерата на сериала Suskunlar се говори много през последните няколко дни.Сериала чиято премиера е утре вечер   ще бъде гледан от хора от Близкия Изток ,Балканите и другаде по света. МЙ е с нов имидж за този сериал .Популярния и красив артист ,който става известен  с романтични роли сега ще пресъздаде мъж на закона .  

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 19:36 от Eny87

# 377
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ени:
Скрит текст:
Аз вечер слагам слушалките и почивам с музика. От няколко години го правя. А от както открих турската музика преди година, вече съм и фен. Не на всичко разбира се.
Пускам ти саундтрака на Aytekin Ataş  от Буря. Там Aytekin Ataş (все още незнам как точно се казва на български) явно доста черноморски фолклор е обработил. Това го знам, защото имам един черноморец любимец. Казва се Kazım Koyuncu
Пускам първо това от Буря и отдолу едно любимо на Казъм Коюмджу да се види пририката в звученето. Между другото в Буря Мурат точно песен на Куюмджу пее. Аз така чрез него го открих този черноморец
http://www.youtube.com/watch?v=noE_XTvNEfQ
http://www.youtube.com/watch?v=rM-Msnylawc&feature=related

# 378
  • Мнения: 0
Махнах цигарата и кафето Laughing Laughing



И никой не каза какво значи това:
" Iceri girince gorecegiz nasil bir parti oldugunu" - надписът на онова колажче с Мурат и Бурка от интервюто. Преписах го ама Гугъл не ми го превежда така че да схвана поне нещо мъничко  Blush newsm78

"Когато влезем вътре,ще видим,що за парти е.."

До скоро,

# 379
  • Мнения: 8 406
Ванина мерси   bouquet


# 380
  • Мнения: 12 815
  Интересен колаж.

Ени благодаря! Знаят че ще го гледаме и че го чакаме. Утре вечер по това време ще сме в очакване

# 381
  • Мнения: 8 406
Ей много са бързи феновете  Joy.Кога свариха да го направят тоя колаж  Joy Joy JoyДано утре вечер да не зацепи онлайн гледането.За ЛиН си спомням ,че понякога имах проблем да гледам директно.

# 382
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Неви  Hug, благодаря ти smile3525
Но аз бях останала с впечатление, че ги разпитват след като са излезли вече от партито, пък то било като пристигат  newsm78

Момичета, това в спойлера познато ли ви е
Скрит текст:

# 383
  • Мнения: 8 406
Скрит текст:
Хм Ванинка малко на българска народна песен ми прилича newsm78.И е една от най-хубавите песни на този Казим.Жалко че почина човека.И освен това е част от саундтрака на Буря

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 20:14 от Eny87

# 384
  • Мнения: 48
ПРИВЕТ!!!!!!!!!!!  bouquet



  bouquet  bouquet  bouquet

# 385
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Eни, точно нея пее героят на Мурат в Буря (т.е. Мурат де).  Само че с малко по друг аранжимент и малко по-забързано. По времето, когато е сниман Буря К. Коюнджу е бил много актуален в Турция, а знаем, че и сериалът е сниман точно в черноморския район.  Да видим сега какво ще бъде обработвано за Сускунларите. Може би нещо на Ахмет Кая, както имаше такива слухове.

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 21:18 от vanina707

# 386
# 387
# 388
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6

# 389

Общи условия

Активация на акаунт