Седмицата 9.01-15.01 пълна с радости и сбъднати желания

  • 6 369
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 612
Честито шоколадче! Лека бременност и от мен!
Etina поздравявам те за смелостта. Знам, че решението е било трудно, но знам, че ще успееш!

# 181
  • Мнения: 1 768
Леа, ЧРД със закъснение.  newsm59Бъди жива и здрава, нека любимите ти хора да те радват и догодина да празнуваш рождения си ден с една сладка къдрокоса кукличка. Сигурна съм, че Бог ще те дари с такава, действай и вярвай. Д-р Стаменов е изключителен специалист, ще свърши работа, вярвай ми.
Аз искам да ви кажа, че тръгвам към отчетните, повличам крак и айде всички сдед мен, няма дълго да оставате тук Naughty Ако разрешите ще се понавъртам и тук да следя как се развиват събитията защото много ще ми липсвате. Искам да ви благодаря за подкрепата, доката бях сред вас, вие бяхте единствените, с които споделях и ми вдъхвахте надежда. Знам, че и вие ще изпитате щастието и ви го желая от все сърце


6оки,4естито.. HugМного се радвам zа теб и да пуска6 вируси и нас да прехванат Laughing
Е все пак теми4ката ми zа хубавите вести се сбъдна Heart Eyes Mr. Green

# 182
  • Мнения: 806
Привет  bouquet
Шоколадче-чудесна новина-ЧЕСТИТО БЪДЕЩО МАМЧЕ!лека и безпроблемна бременност и накрая здраво и хубаво бебче!
Ети,само така!Знам,че ще успееш и ще прогресираш напред и нагоре!!!
Дона новата седмица ни носи и нови хубави новини.

# 183
  • Мнения: 1 091
Благодаря за пожеланията, мили момичета. Двойно да ви се връщат. От сърце желая здрави пухкави бебчета на всички.

# 184
  • Мнения: 62
Поздравления Шоколадче!
Желая ти лека бременност и здрво бебенце!
Успех!  bouquet

# 185
  • Мнения: 1 029
Леа,Честит Рожден Ден!Желая ти много,много здраве и сбъднати мечти през тази Година и оттук-нататък! Heart Eyes
Шоколадче,честито,миличка!Много се радвам за теб!Да се пазиш!Желая ти лека бременност и здраво бебче! baby_neutral
Ети,браво само напред!
Стефчо,харесва ми новото ти име! Wink

# 186
  • Мнения: 9 088
Жабе, тази розова слуз може да е розова овулация. А не знам дали може да е във връзка с цистита newsm78 Ако сте изпуснали момента, нищо не можеш да направиш вече, не се ядосвай само Naughty Мериш ли БТ ? Ако да- как се движи тези дни?
Данидан, от 17-стия опит да си измисля ник, щото варианти на ''Стеф" бяха заети Crossing Arms Благодаря ти Blush

# 187
  • Мнения: 2 120
Жабче, действай сега е момента. Според мен сега ти е овуто.

# 188
  • Мнения: 529
ЛЕА, миличка,  newsm51 Честит рожден ден и от менnewsm67  макар и със закъснение. Heart Eyes Посъветвах се с феите орисници и те ми гарантираха, че те очаква една страхотна година, много радостни усмивки и най-сладката бебка на света.  Heart Eyes
Шоколадче, честита хубава новина  preggo Спокойно бременеене ти желая.  Grinning

# 189
  • Мнения: 5 317
hot chocolate,това е страхотно.

Честито

и лека бременност.

# 190
  • Мнения: 980
........ Днес ми мина, но пък имам розова разтеглива ЦС и вече съвсем се обърках какво става и защо е розова тази слуз?! В единствения месец, в който съм мерила БТ овулацията беше  в последния ден на фертилна ЦС /обикновено при мен има такава 4-5 дни/. Ще се изям ако сме изпуснали момента, още повече че следващите няколко дни пак съм мома / мъжа ми заминава за няколко дни по работа/ и ако това все пак е началото на фертилните дни...  Sad
Ох ама объркано стана... newsm78
Шоколадче, честито и от мене. Да е лека и беzпроблемна. Много късмет и Щастие от мен Hug Hug

Жабче, може да е от цистита. Нали при него има въzпаление на пикочните канали и се ходи често до тоалетна, като в урината има кръв newsm78. Но и цервикална слуz.... Thinking По принцип кога ти е овулацията?Чак мен ме хваЩа яд като си помисля, ча ако са фертилните дни и мъжът ти го няма.... #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт