Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2012, 22:27 ч.

Пореден аборт в 24г.с.

• 990
  • 2
  •   1
Отговори
Това,което ще ви разкажа е съвсем прясна рана,болка която я изпитвам за 2ри път Cry
Предния беше 2010г.,когато забременях с еднояечни близнаци след 5 месеца опити със съпруга ми.Всичко беше ок,бебетата си растяха много добре,даже вървяха и по-големички,но в един слънчев ден спрях да усещам движения,Отидох до болницата и се оказа,че бебетата са без сърдечна дейност в 21г.с.-установи се,че причината е оплетени пъпни върви.
10 месеца след това забременях отново,като се повтори същата случка,но сега в 24-25 г.с.
 При постъпването в болницата ми взеха вагинален секрет и се изолира "стафилококус ауреус",който лекувам след раждането с Клиндамицин.Въпросът ми е защо така се получава,все става в горе долу една и съща седмица,може ли причината да е недоразвита матка.Какви изследвания би трябвало да се направят,освен генетичните които си пуснахме с мъжа ми и аз за тромбофилии.Сега чакаме резултати от бебчето.
След раждането нямаше видими причини за смъртта.
Моля за съвет,ще съм ви много благодарна,ако можете да ми помогнете и да се избегне повторен кошмар Cry
Благодаря Ви предварително

# 1
Здравейте,

съжалявам много за загубавата Ви! Във Вашия случай можете допълнително да направите изследвания за диабет, които да се консултират с акушер-гинеколог, който в последствие при нужда да Ви насочи към ендокринолог за консултация.

С пожелания за успешно скорошно зачеване, безпроблемна бременност и раждане на живо и здраво бебе,
д-р Ралица Милчева,
акушер-гинеколог, АГ болница "Д-р Щерев"

# 2
Благодаря Ви много за съвета,д-р Милчева,но по време на бременността са ми правени излседвания и никога не съм имала проблеми със стойностите на кр.захар,нали ако имам диабет би трябвало да има високи стойности на кр.захар?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт