Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 22 фев. 2012, 09:05 ч.

Ясмин-въпросче

  • 819
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
   Здравейте,
Бяха ми предписани противозачатъчните с цел предпазване от забременяване,но поради страничните ефекти ги спрях по собствено желание,след десетата таблетка.Имах съпровождащо кафеникаво зацапване,което два дни след спирането на таблетките премина в нормален червеникав цвят ,но все така слабо.Това менструално или отпадно кървене трябва да е и ако е отпадно,по нормалното време/за мен/ли да очаквам следващата менструация.
  Извинявам се ,сигурно задавам глупав въпрос ,но съм леко притеснена да не ми се размести датата на цикъла,поради предстоящо пътуване.
    Благодаря smile3525

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте,

Описаното от Вас е по-скоро менструация, т.к. след спиране на прием на хормонални медикаменти спира и ефекта на контрацептива, което води до възстановяване на нормалната функция на яйчниците и настъпване на новия цикъл. Това означава, че датата на досегашния Ви менструационен цикъл ще се размести.

С поздрави,
Д-р Ралица Милчева,
акушер-гинеколог, АГ болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт