Пътечка или велоергометър?

  • 18 949
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 912
велоергометър Peace
Болят ме коленете от кростренажора.
Карам повече от 10-на години - редовно 3 пъти в седмицата по 40 мин.
На кростренажора само загрявам /всеки ден/ - 10 мин - и това е най-омразната ми част. Whistling
Добре е да се опита преди да се вземе каквото и да било./поне 10-15 дена/

# 61
  • София
  • Мнения: 35 912
Аз ще си взимам в събота вело но имам вапросче с него сваля ли се корем? newsm78
Корем се сваля само с коремни - и то, ако се правят правилно, постоянно и по-доста /над 100-на/.
Спреш ли за 2-3 седмици - пак се появява корем.

# 62
  • София
  • Мнения: 570
Ние си купихме гребен тренажор. Той тренира много повече групи мускули от велоергометъра и пътеката (толкова колкото и крос тренажора) и е много по-добър за домашна употреба - заема по-малко място, а и цените са по-поносими.

Кажи отзиви за гребния тренажор.
Ние също мислим за такъв уред. Най-вече заради мъжът ми. Аз по-скоро съм за кростренажор, ама той смята, че гребния е подходящ и за двама ни.

# 63
  • Мнения: 1 798
малко офф-от велоергометър не се ли протривате отдолу? EmbarassedНа мене и пъпчици по дупето ми се появиха откакто по-серизно въртя педалите.../въртя почти всеки ден по час/

# 64
  • Мнения: 6 243
малко офф-от велоергометър не се ли протривате отдолу? EmbarassedНа мене и пъпчици по дупето ми се появиха откакто по-серизно въртя педалите.../въртя почти всеки ден по час/
Не, не се протривам. Аз си го карам моя с гащи.

Да не би седалката ти да е за смяна?

# 65
  • Мнения: 1 798
е, то остава и без гащи, и без седалка да го подкарам... Mr. GreenСериозно сега-велото ми е сравнително ново -на 2-3 месеца е. Но е факт-некомфортно ми е отдолу след час каране, а пъпките по дупето са ми отвратителната нова придобивка.

Общи условия

Активация на акаунт