Закъснява ми с 10 дни :((

  • 1 333
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте мили момичета, искам да ви споделя притеснението си от няколко дни което не ме оставя да заспя спокойно..  Sad На 18 години съм имам си приятел и понякога го правим без презерватив, но винаги свършва извън мене, така че мисля че не е възможно да е станало нещо. На скоро бях болна и бях две седмици на антибиотик (Оспамокс), чудя се дали може от това да ми закъснява? А пък и малко поослабнах тези седмици (някъде 2-3 килограма) Цикъла ми дойде миналия месец на 14 и този трябваше да ми дойде на 12-ти нали така? А вече 10-11 дни го нямя никакъв  Sad Имам само малко бяло течение от време на време тези дни и гърдите ми са подути и ме болят.. Възможно ли е да съм забременяла или е от антибиотика.. Cry Много ме е страх. Утре ще си купя тест, но исках да попитам и вас какво мислите.  Много ми е притеснено.. Sad

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Със сигурност не може да ти закъснява от антибиотик,какъвто и да е.Аз също съм имала подобни случаи и съм задавала този въпрос на моята докторка,и тя ми е казвала,че антибиотика не влияе на закъснението.Причините може да са много и различни.Може да е някакъв хормонален дисбаланс,но направи си и тест поне да ти се разсеят съмненията.

# 2
  • Мнения: 31
Аз пък бях чела някъде, че е възможно от антибиотика или ако се разболееш да ти закъснее. Офф съвсем се обърках  Sad

# 3
  • Мнения: 25 441
На 18 години съм имам си приятел и понякога го правим без презерватив, но винаги свършва извън мене, така че мисля че не е възможно да е станало нещо.

Ако знаеш само колко много дечица са дошли на този свят, само защото мама и тати са си мислели, че "не е възможно да е станало нещо". Възможно е и още как!  Mr. Green
Направи си тест, защото има вероятност да си бременна.

ПП И другия път - с предпазни средства.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 2 990

Има малка вероятност да се е случило нещо, но недей да се притесняваш докато не направиш тест! Защо да чакаш до утре? Отиди до аптеката и си купи един тест  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 43 900
може да закъснява от АБ, на мен след мн силни аб ми е пропускало.
може и да е станало бебе, това, че свършва вън, не е гаранция, може преди това да има  единични сперматозоиди и да забременееш.
Може да имаш и киста някоя....
Може и друго.

Вземи си тест, при 10 дневно закъснение трябва да покаже, ако е отрицателен, върви на лекар.

# 6
  • Мнения: 4 569
Бялото течение вероятно са гъбички, предизвикани от антибиотика.
Направи си тест и иди на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт