Фигура лесно се показва щом Дюкан се спазва - 260

  • 47 064
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...Ама тази инхалация  добре звучи, а трябва ли връхчетата за да точно от бор или става и елха например, че такова имам в градината  [/size] Thinking

Кати, не връхчета, а клончета. И трябва да е бор. Няма значение дали има връхче. Просто клонка, дълга около педя. Ако е по-голяма, спокойно я чупиш на две.  Hug

Ей, изморих се днес от готвене, ама имам още да довършвам.   chef

# 31
  • Мнения: 8
Избирам черното и аз....и ми трябва воля да започна ...отново. Че прецаках предното добро начало. Очите си трябва да възпитам, че все гледат в неправилната посока.

Дайте съвети за мотивиращо начало!ПЛс

# 32
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               Пловдивчанки, как беше срещата при вас, че ни е тук кротко си хапнапме дробче на скара само двете с Didranad, побъбрихме си и... пътьом се сподобих с цели три нови блузки  Wink
               smileys, не се скатавай, ами бързо казвай какво готви  Hug Има ли значение борчето бяло или черно е?
               orchids, какво по-мотивиращо от това, че правиш нещо за себе си!? Вземай се в ръце, слагай капаци на очите и... успех!
               Хайде да раздавам козинките, че на мен утре ми е ред да се вихря в кухнята...

    

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 33
  • Испания
  • Мнения: 37 503
                               smileys, не се скатавай, ами бързо казвай какво готви  Hug Има ли значение борчето бяло или черно е?
              

Слушам и изпълнявам!  Joy

Борчето трябва да е зИлено.

Сготвих: като това, изобретих това, правих задушени печурки и пиле с кисело мляко и горчица, сос с червени чушки, биг мак и измислих една рецепта, която излезе много сполучлива: руло със сурими /ще я напиша при рецептите/.

За капак сега правих за първи път халва за утрешния празник. Утре ме чака правене на извара и другите подробности за празника.  Wink

ЕДИТ: Написах рецептата.





Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 23:07 от smileys

# 34
  • Мнения: 79
Добро утро  Hug!
Събуждам се с подут корем Weary.И кантара показа малко нагоре .Не си обяснявам от каква така.Може би от зеленчуците , защото признаците са като тези на колита. Надявам се да отшуми .Аз пак си взех зеленчуци ...и дробчета и други  неща. Ще видя утре като се върна от работа какво ще покаже.Дано и неприятното подуване отмине!
На всички вас желая приятен ден  bouquet !

# 35
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Тази сутрин към пощръклелите котки се присъедини и един изтрещал мъж, та в резултат пак съм будна от седем  ooooh! Следващата седмица ще ги изгоня и тримата  Crossing Arms
               А сега да пием кафе  Wink

    

               Девойки, да ме прощават всички, спрямо които волно или неволно съм прегрешила  Hug
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug

# 36
  • Мнения: 911
Добро утро,

Дано продължава да ме радва така кантара - още -1 кг.

Днес си взех и мерки - ханш 105 см., талия - 85 см., бюст - 105 см.

Вече свиквам, ч въглехидратите не са за мен, но резултата от кантара е толкова впечатляващ, че дори и да ми се хапва нещо в името на добрия вид трябва да устоя.

Явно вчера повечето момичета са се отдали на разходки и семейни задължения и не са имали възможност да посетят срещата.

almeg , включването на зеленчуци при почти всички има такъв резултат, но той е временен.

smileys , браво за многото гозби. Аз започвам с готвенето след малко.

mimensita , благодаря за кафето. Да не би моят мъж да се в клонирал у вас? Замина на курс тази сутрин и уж на пръсти се подготвя, но ...резултата е, че с детето сме будни. Като слон е.

Виждам, че всички избираме черното бельо - успех към целта.

# 37
  • Мнения: 125
    Добро утро прекрасни дами!Ето ме и мен,изчетох ви набързо и се разписвам в новата тема.
При мен нищо ново,режима си действа,не насилвам нещата,но направих големи грешки,относно приема на зеленчуци,както се казва не правете това у дома си.
       В стремежа си да се придържам по правилата на Дюкан в първата книга и да не допускам качване и задържане на килограми,започнах да приемам зеленчуците само като подправки,като малка добавка към ястията с месо и др.протеини,като за 2 месеца съм си правила салата само веднъж и всъщност организма ми е пренаситен с протеини и по цялото тяло ми се появиха червени петна,нещо като алергия.Лекарите още не ми включват лекарства,за да се види дали ако намаля белтъчините ще се нормализират нещата.Вече не знам какво да ям.В момента не разполагам и с комп.за да ви поискам съвет.Засега си правя супи с малко пилешко и зеленчуци,но без млечни и яйца.
      Алерголога НЕ ЗНАЕ,че съм на диета и аз не го уведомих-каза-картофи,ориз и зеленчуци.Надявам се да се разминат нещата,свалих повече от 25 кг. за 6 месеца и не искам тук и сега да приключат нещата.
     Дори нямам представа дали ако си вегетарианка може да се спазва такъв режим.
Ще пиша пак другата седмица.Много ми липсвате HugЦелувки на всички вас Дюканки

# 38
  • Мнения: 13
almeg и при мен е така в ПЗ дните и особенно ако съм консумирала ЗЕЛЕ.Аз се тегля обикновено на 2рия 3тия Пден,за да не ме разколебават кг.в ПЗ дните.А те са временни.
smileys рулцето изглежда ЧУДЕСНО чак ми ухаеше  Laughing Joy ще се прави..... Peace
masha24 браво все така да върви...
bub.ka затова трябва да се спазва режима и да ядеш всичко което е позволено в разрешените дни.Чувала съм че млечните алергизират,но......купешките още повече,а и месото .Отговор на тялото от някаква отрова.По-добре че е чрез пъпчици.Дано по-скоро мине. Hug

Прощавайте ако има за какво!

                 
               Девойки, да ме прощават всички, спрямо които волно или неволно съм прегрешила  Hug
 
Простено да ти е   bouquet

# 39
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добро утро!  Simple Smile

Простете, ако съм сбъркала волно или неволно!  Embarassed


almeg, може да е от зеле, както ти е писала karmen80, може да е ПМЦ, ако си яла нещо люто или от някоя друга подправка, която си ползвала. Може и да не си пила достатъчно вода. Може и да е от нередовно посещение на WC. Ако пиеш днес зелен чай, може да изпишкаш подуването.  Hug

bub.ka, недей така, девойко!  Hug Не може без зеленчуци и само като подправка. Не си играй с тялото, моля те! Дюкан казва: 2/3 протеини, 1/3 зеленчуци за ПЗ дните. Да се оправяш бързо! Hug Режимът става за вегетарианци - казва докторът: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg19370293#msg19370293

masha24, karmen80Hug Hug

# 40
  • Мнения: 45
Добър ден и от мен Simple Smile
Срещата вчера беше много приятна, ще добавя и снимков материал малко по-късно  Grinning Сега ще замествам smileys и се захващам с готвенето Simple Smile
almeg, вероятно е от зеленчуците, както са ти казали или по-малкото водичка, тези дни малко по-безсолно и повечко вода или чай ще свършат работа Simple Smile Много сте готини със сестра ти  Hug
bub.ka, не така със зеленчуците  Naughty Моя позната като разбра, че съм на Дюкан взе да мрънка, как нейни приятелки спазвали режима и получили същите червени петна по тялото, ходили на лекар и им обяснили, че е от бъбреците... Обяснявам си го, че не са пили достатъчно вода, за да могат да изхвърлят токсините от организма. Предполагам са ти направили тестове за алергия към храни  newsm78 Хубав резултат си постигнала, но здравето е по-важно, ако се наложи да прекратиш режима не се замисляй. Или пробвай с 3та олекотена за бременни и кърмачки, докато се пооправиш   bouquet
Да ме прощават всички, ако съм била малко по-груба или съм обидила някой неволно   bouquet
smileys , тези твои рецепти ще ме побъркаат  Joy Това ROSCÓN DE REYES, мисля да му ползвам тестото, но да го направя в силиконовите формички и със спринцовка да ги напълня с млечен крем и по-течно желирано степче череша  Laughing Ще е нещо като кроасаните 7дейс с 2та крема  Joy Ако се получи ще метна рецептата и снимки Simple Smile
Хубав неделен ден на всички   bouquet

# 41
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако се получи ще метна рецептата и снимки Simple Smile


Чакам с буйна страст!  Wink

Гледам в Нова д-р Емилова. Винаги съм мислила, че тази жена е лоша реклама за нейната диета. Да вземе да си я поспазва малко тя самата.  Wink

Еееееее, нямаше как да не оплюе и нашия доктор: "Що народ измря от диетата на тоя Дюкан, мина на хемодиализа, отрязаха им крайници..." - каза капацитетът.  Shocked Shocked Shocked

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 14:45 от smileys

# 42
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Grinning от утре почвам диетата за 1-ви път Crazy днес бях  на  пазар и се запасих с рибка,пил. филе и телешко. Приемам всякакви съвети относно диетата Много се радвам,че открих вашата групичка   bouquet 

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 17:54 от neli_d

# 43
  • София
  • Мнения: 595
Bub.ka, най-вероятно наистина е от режима. Аз самата съм чела, че прекаления преим на протеини алергизира тялото и то реагира много по-остро на разни алергени, отключват се алергии. Самата аз преди 2 години получих алергия (при положение, че никога не съм реагирала на нищо, нито пък имам някаква обремененост-нямам никой роднина с алергия от каквото и да било) от най-ранните цъфтежи, а мин. година 2 пъти правих алергичен шок и от червена ябълка, докато се опитвах да режимствам в 3-та фаза и да се захраня с плодове... Поинтересувай се за някакви хомеопатични препарати, с които да си облекчиш симптомите. Аз спец. забелязах, че и с хомеопатия, и с традиц. медицина ефектът е все същия-никакъв, та съм се насочила към хомеопатията, пне да не се тровя с лекарства... УСпех!

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 16:02 от desitka*

# 44
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               От цялото ми канене да готвя, след ревизията на хладилника се оказа, че има ядене за половината китайски народ и правих само пици полуфабрикат за половиния... Омирисах къщта на пицария  ooooh! Но в края на деня спретнах и една желирана тортичка по дюкански за ненаситните ми очи... На вид много я няма, но на вкус бива. И тук е мястото да споделя за тези, които не са ползвали агар - агар, това чудо се стяга за норматив, да не говорим, че количеството, което е необходимо за целта е смешно малко - с една чаена лъжичка литър течност за 10 минути в хладилника се превръщ направо в твърда маса  ooooh! Та аз като начинаеща доста ядове брах, но пък натрупах опит в работата с това вещество  Wink
               masha24, мъхе, какво да ги правиш... Моят рано сабалям се разшумули да качва карти в навигацията на съседа, хем днес беше единствената сутрн, когато можем да си спим на кълбо двамата...
               bub.ka,... за бой си направо  Crossing Arms Хич не си прави оглущки, ами веднага казвай на доктора какви ги вършиш, че да знае човека какви мерки да взема, а ти спри да се изтезаваш и си хапвай всичко позволено  Naughty
               GalaEluard, де го снимковия мат`риАл? И от срещата, и от сладкишите?
               smileys, `що гледаш такива вредни неща, а!?
               neli_d, хайде преди да започнеш от утре, днес да се представиш по устав... Сподели, моля, възраст, ръст, настоящо тегло, резултат от калкулатора, раждала или не и ако си раждала кога... Да не питам пък книгата чела ли си или поне първа страничка от темата...
               Гледам часовника нещо се балтави, но на мен май вече ми се спи..., та оставям тук на склад няколко козинки за гушкане и се гушвам, нали се слабеело и красивеело и на сън  Wink

     

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт