Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 81

  • 56 147
  • 732
  •   1
Отговори

Анкета

Каква ще е реакцията на Керим след отвличането?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Пловдив
  • Мнения: 33 934







 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ




Клипове направени от фенове в темата

           


 



 

 

 



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри



ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.


 






В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 11:27 от mariana51

# 1
  • Мнения: 0
момичета човек остави ли ви за 2 мин и после неможе да ви настигне Laughing

# 2
  • Мнения: 824
di...va
Цитат
Легнахте си, но съм сигурна, че не заспивате!?...
И сега за Облака - Не мога в момента да го гледам. Наистина не мога. ...
Не съм в състояние в момента да понеса повече мъка!!! То в самия ми живот има толкова много ужасни моменти, а и целия актьорски състав на Fatmagulun sucu ne? така ми влезе под кожата, че свят ми се вие.
Като свърши сезона, ще изгледам Облака. Сега неистово ми липсват положителни емоции.
 

И аз така.
Наблюдавам едно явление, което се среща при монахините и жените, които прекарват много време заедно - синхронизира се биополето, енергията или там каквото е, незнам.
Та и ние - като монахините с едни и същи преживявания.
Пълна психоза! Дали няма да ни предложат някаква помощ, психологическа например?
Аз се изненадвам от себеси, честно, откривам нещо в себе си, което ме навява на едни мисли....
както и да е, много се радвам, че ви има всички - Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 216
положителни емоции за di...va


Поздрави на всички и специално на домакинята!

# 4
  • Мнения: 86
Здравейте момичета,
И аз се присъединявам към вас   bouquet Чета ви всеки път, когато имам време, а сериите ги прехвърлям по няколко пъти на вечер. Този филм много ме е завладял. Дано всичко завърши накрая добре, че не ми се иска тъжен финал.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 434
  tiptoe

# 6
# 7
  • Мнения: 6 528
Само се записвам с благодарности за новата тема   bouquet

# 8
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Е,не мога да не ви поздравя за трудът и отделеното време за тази така любима тема на всички ни пред екрана и не само, на един много интрегуващ филм.  bouquet
От доста време ви следя и не се включвах защото и аз като много от вас попаднах в света на тези актьори следейки ги в един вълнуващ маратон до последните преведени серии.
Думи нямам да опиша всички породени чувства в мен но вие сте го направили вече и аз само се присъединявам.
Преди две години бях за три месеца в Истанбул и започнах да гледам"Каква е вината на Фатмаюл" и други техни сериали и се чудех дали ще се излъчват и тука-сега съм много доволна.
Но не ми харесва преводът по телевизията и се прехвърлих в темата ви където благодарение на субт-те мога да усетя емоциите.
Турция ми е близка до сърцето,езикът ми е сложен но с престоите ми там започнах да го опознавам и да чувствам предаваната емоция.Та затова ви благодаря че тука при вас мога да се насладя на този филм.
И облакът започнах да гледам и не мога да повярвам че Енгин играе тази роля-но нали това е творчеството на актьора.Малко тежък ми идва филмът откъм мелодия и начин на живот по тези геогравски ширини но също ме заинтригува.
Само искм да попитам за Облакът кога и по кой канал на турската телевизия го дават че може и да съм прочела но не помня?

# 9
  • Мнения: 1
Момичета не мога да ви догоня какво правите.....Благодаря на всички за фрагмента.
Във следващия фрагмент мисля, че  ще видим реакцията на Керим... box box box

# 10
  • Мнения: 2 229
Е,не мога да не ви поздравя за трудът и отделеното време за тази така любима тема на всички ни пред екрана и не само, на един много интрегуващ филм.  bouquet
От доста време ви следя и не се включвах защото и аз като много от вас попаднах в света на тези актьори следейки ги в един вълнуващ маратон до последните преведени серии.
Думи нямам да опиша всички породени чувства в мен но вие сте го направили вече и аз само се присъединявам.
Преди две години бях за три месеца в Истанбул и започнах да гледам"Каква е вината на Фатмаюл" и други техни сериали и се чудех дали ще се излъчват и тука-сега съм много доволна.
Но не ми харесва преводът по телевизията и се прехвърлих в темата ви където благодарение на субт-те мога да усетя емоциите.
Турция ми е близка до сърцето,езикът ми е сложен но с престоите ми там започнах да го опознавам и да чувствам предаваната емоция.Та затова ви благодаря че тука при вас мога да се насладя на този филм.
И облакът започнах да гледам и не мога да повярвам че Енгин играе тази роля-но нали това е творчеството на актьора.Малко тежък ми идва филмът откъм мелодия и начин на живот по тези геогравски ширини но също ме заинтригува.
Само искм да попитам за Облакът кога и по кой канал на турската телевизия го дават че може и да съм прочела но не помня?


Бил е излъчен 2009г.

# 11
  • Мнения: 2 229
Привет и от мен в новата тема! Hug
Благодарности на задружния екип,който ни доставя такава радост

Мариянка,за теб и твоята отдаденост на темата

# 12
  • Мнения: 0
здравейте момичета  и аз да се включа благодарности на всички който се трудят по темите
не знам за вас , но аз не мога да спя вече заради този филм много много го харесвам ,не знам как ще издържа до четвъртък  smile3514 smile3511 този Мустафа  ще го  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire box bash bash bash

# 13
  • Мнения: 3 216
има слухче, но не мога да си го преведа от турски. Май Керим ще ги намери преди ченгетата и ще се бият с Мустафа. Ако е така, ще съм доволна от сценаристките. Защото е важно не само ФГ да бъде спасена, но и Керим да успее да и помогне и да не се чувства безпомощен.

# 14
  • Мнения: 0
има слухче, но не мога да си го преведа от турски. Май Керим ще ги намери преди ченгетата и ще се бият с Мустафа. Ако е така, ще съм доволна от сценаристките. Защото е важно не само ФГ да бъде спасена, но и Керим да успее да и помогне и да не се чувства безпомощен.

Може ли да го сложиш на турски?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт