Какво правите с бурканчетата от пюрета?

  • 6 873
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 379
viola2003, всяко бурканче с широк винт на гърлото става за детска кухня - Ам-ам съм виждала преди време в Штъркел, пюрета Хелоу също са ок за кухня (от приятелки съм чувала, че ги намират в Хранкомерс и вериги Европа), Малечко - и те.
По пазарите продават бурканчета и капачки.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 630
И аз ги хвърлям в контейнера за стъкло до преди месец.Тогава видях ,че боклука от всички кофи се събира в един камион,а аз за6о си играех да ги отделям?!?!?!?!?!?!? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 човек се учи цял живот!

# 47
  • Мнения: 15 379
Нищо, Европа варна, пак там ги изхвърляй. То все от някъде се започва, да знаеш.

# 48
  • Мнения: 30 965
Изхвърлях ги.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И аз ги изхвърлям.

# 50
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
знам че темата не е нова и не е единствена, но аз имам един въпрос към вас: Големите буркани, без винт с капачки за еднократна употреба, изхвърляте ли?

Тези бурканчета, верно, са малки, но с една приятелка сме им намерили употеба. Все още сме в процес на намиране на правилния начин за затварянето им ... но се надявам скоро да стигнем и до там.

Имам предложение за вас: тези които не искат и нямат намерение да ползват бурканчетата отново и желаят да се отърват от тях, нека да ми пишат на лични. Аз съм от Варна и с удоволствие ще ги взема Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 681
В малките си слагам доматен сос за зимата.
Големите ги оставям до кофите за боклукл измити, с капачките

# 52
  • Мнения: 2 196
Понеже малчо си хапва от кашите на Ганчев забелязах последния път като купих(днес),че капачките са друг вид вече и май стават за употреба...Не са като предните,защото имам и от тях!Видяхте ли ги вече какви са и дали правилно си мисля,че могат де се ползват за затваряне и заваряване на нещо си... newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 2 082
Наистина Ганчев са сменили бурканчетата и капачките на някои от пюретата. И аз забелязах. Тези новите стават за следваща употреба.

# 54
  • Мнения: 311
Тези "новите" казвате за едновремешните капачки ли? На "Ганчев" преди 8 години бяха едни сини капачки и ставаха за многократна употреба.

# 55
  • Мнения: 2 196
Тези "новите" казвате за едновремешните капачки ли? На "Ганчев" преди 8 години бяха едни сини капачки и ставаха за многократна употреба.
На вид са като едновремешните,но са бели сега и наистина си стават за многократна употреба!

# 56
  • София
  • Мнения: 2 082
Тези "новите" казвате за едновремешните капачки ли? На "Ганчев" преди 8 години бяха едни сини капачки и ставаха за многократна употреба.
На вид са като едновремешните,но са бели сега и наистина си стават за многократна употреба!

Точно  Peace

# 57
  • Мнения: 2 231
и аз вече купувам предимно Ганчев с новите капачки. То моята си яде обща храна и ходи на ясла, но сутрин преди тръгване "мушва" по една каша или плодово пюре и тогава тръгва  Mr. Green Следобед с прибирането от ясла пак хапва едно.
Та гледам кои каши и плодови пюрета са с новите капачки и купувам на стекчета. Вече съм събрала 100-200  Laughing

# 58
  • Мнения: 7 987
Мисля да ги събирам и да ги хвърля в жълт контейнер, въпреки, че няма близо до нас.

# 59
  • Мнения: 15 379
Мисля да ги събирам и да ги хвърля в жълт контейнер, въпреки, че няма близо до нас.

Зелен е на стъклото. Жълтият е за капачките.

Общи условия

Активация на акаунт