Отговори
  • Мнения: 3 743
 Пожелавам ви една прекрасна седмица, изпълнена само с положителни емоции  bouquet

# 1
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Добър ден, много ми е приятно пак да ви чуя, докато все още е спокойно при мен
пожелавам ви да няма болни и не искащи да ядат дечица

а пристигащите в София, да се обадят да ги видим:))

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
И аз да се включа в пожеланията за успешна седмица, въпреки че да продължа с предноседмичното мънкане, ние сме си сополиви, кашляме като за световно и от хомеопатичното лечение няма голяма полза за сега, днес отново ще ходя в 7 да го види и да каже ново лекарство. Всяка вечер повръщаме по един път, даже снощи след като заспа се събуди и така, явно много секрети събира. После цяла нощ хърка но пък спа спокойно! Дано намери хомеопатката точното лекарство и да спре всичко това, искам малко почивка от всички болести, че вече ми стана направо скучно, едно и също.... на всички други дечица и техните майки, спокойна и радостна седмица.

# 3
  • Мнения: 2 543
Здравейте, момичета!

Весела и щастлива седмица и от нас!  bouquet

Мамо Иги, тази лентичка... А? Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
Хехеееееее Йеппе, даааааааааааа, правилно питаш, ами това е положението, малко объркващо и много затрудняващо в някои отношения, но пък желано и не съжаляваме... Само че толкова ми е лошо непрестанно, за разлика от с Мишо, че незнам, днес ще ходя да гледам за сърдечна дейност, стискай палци!

# 5
  • Мнения: 2 543
Абе, ясно ми е вече защо така си увисила нос! Честито и успех! Hug Целувки! Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Мамо Иги, ЧЕСТИТО!!! Много се радвам за новината. Като ти е лошо, значи, че всичко е наред!!! Стискам палци!  bouquet

Поздрави на всички и успешна седмица на всички!

# 7
  • Мнения: 4 414
еха! еха! каква хубава новина за новата година  bouquet
мамо Иги, лека и безаварийна! да се пазиш, ей! Heart Eyes

ние си търсим бавачка...в края на март се връщам на работа, а не искам да давам Нията на ясла...та сега се оглеждаме за бавачка...някой ако иска да се цани, да свирка Wink
също така си търсим и апартамент да си купим - някой ако има излишен, пак да свирка Wink
аз на малки обяви го обърнах Embarassed
весела и най-вече здрава седмица на всички малки и големи обитатели на форума Hug

# 8
  • Мнения: 3 743
Мамо Иги, страхотна новина  bouquet
Стискам палци и ти пожелавам леко бременеене Hug

# 9
  • Мнения: 2 543
А, Агнешка, и ние си търсим самотен апартамент, с цел - задомяване! Ние сме младо смейство, с едно дете и без всякакви финансови възможности. Но не пием, не пушим, много сме симпатични и ще се грижим за него! Ако мернеш някой - свиркай! Crazy

# 10
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Я мама Иги каква новинка си има  bouquet
хайде честито, да се пазиш, да внимаваш, никакви водки за кураж вече, само на таткото му е позволено  Wink

# 11
  • Мнения: 3 743
Не искам да развалям хубавото настроение, но да ви се оплача...моя син днес се скъса от рев, че трябва да ходи на училище. Не искал, хубаво му било в къщи.  Отиваме до училището, при което той започва толкова сърцераздирателно да реве и да се превива, че му е лошо и сърцето му щяло да се пръсне... Shocked Rolling Eyes и започна да ми се моли да го заведа за втория час.  Връщаме се  в къщи, а той не спира да реве  Cry.
В крайна сметка  се разбрахме, че утре ще ходи на училище...и той се успокои. Опитвам се да разбера каква е причината да не иска да ходи, и не мога да разбера...учителката му е чудесна и много разбрана, съучениците много го обичат, няма никакви проблеми с учебния материал.
Моля ви дайте ми съвет какво да правя и как да постъпя.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 262
Благодаря ви момичета за чудесните пожелания и да вече никакви водки за кураж, само компоти собствено производство. Малко съм притеснена, за това набързо ви пиша и тичам с Мишо на хомеопат и после дано успея на гинеколог да каже най-после че всичко е наред....
Светле, а ти настоявай внимателно да ти разкаже какво става в училище, може и да има някой проблем със съученик/чка или пък с предмет. Но все пак може и да е от стоенето в къщи с мама. Мишо така не иска да ходи на градина, защото постоя повечко в къщи и край...Не че е база за сравнение, но все пак се сетих и за този момент.

# 13
  • Мнения: 882
ехе мамо Иги, колко хубава новина!
Трябва наистина много да се пазиш и никакви нерви!

Силвенце, нали знаеш марти, колко е чувствителен. Почти съм убедена, че някой нещо му е казал в училище, преди ваканцията.

# 14
  • Мнения: 4 414
А, Агнешка, и ние си търсим самотен апартамент, с цел - задомяване! Ние сме младо смейство, с едно дете и без всякакви финансови възможности. Но не пием, не пушим, много сме симпатични и ще се грижим за него! Ако мернеш някой - свиркай! Crazy
ще свиркам силно Grinning да си вземем един по-голям, че излиза на далавера и да си живеем комуна Wink аз пия, а таткото е работохолик, ама сме кротки и добри Party
силве, да няма някоя любов нещастна твоя голям мъж? а може да е от ваканцията, че си е свикнал у дома...

Общи условия

Активация на акаунт